no i to jest kolejna zaleta...wykładzina jest 1 klasy scieralnosci i jest takiej wytrzymałosci jak ta pod nogami...rozpórka to polerowane aluminium, pasy sa mega mocne no bo to pasy bezpieczeństwa wiec jak ktos sie tam właduje w buciorach to nic nie uszkodzi a jak jest oryginalna kanapa skórzana to zawsze sie bałem ze mi podrapie a tutaj niema opcji zeby cokolwiek uszkodzic...chyba ze wezmie nóz i potnie ale az takich ludzisk chyba nie wozisz...
odnosnie ceny no heh jak ktos uwaza ze zrobi to taniej to spoko ja nikogo nie ograniczam, ja praktycznie to robiąc nic bym z tego praktycznie nie miał poza piwami które mógłbym sie napic w trakcie roboty a jeszcze istnieje ryzyko ze wykładzine się przytnie 1cm za krótko tak jak u siebie na poczatku i musiałem dac nowy kawałek wykładziny wiec nie wiem czy to jest drogo, moze wydaje sie proste ale roboty wbrew pozorom jest sporo, jak bym tak wszystko zsumował ile mi sie czasu z tym zeszło to ze 2-3 dni robocizny wiec to nie tak hop siup, w dodatku moze głupio zabrzmi ale musiałem tez przemyslec jak to zamocować jak dobrac elementy zeby spawów nie było widać i całośc była schludna, nawet rurka jest tak dobrana aby jej wytrzymałość była taka jak elementów którymi jest przymocowana( śruby do karoserii) i małe przeliczenie na wyboczenie , niby proste zagadnienie z wytrzymałosci ale juz nie jedna osoba zauwazyła ze jest to mega sztywne nie jak takie tanie rozpórki z allegro..wiec ja tam uważam że to jest dobra kaska, szczerze tez nie bedę ubolewał ze się nie zdecydujecie bo tak jak mówilem "kokosów" na tym nie bede miał a tak to ponadto moje auto jako jedyne na forum ma taki "mod" hehe
no wiecej chyba niema sensu już o tym pisać bo chyba już wszystko jest wiadomo co i jak...