no więc tak jak w temacie, filmiki z modlina były profi i pojedynki fajnie nagrane bo było widać co się dzieje w trakcie wyścigu a nie tylko w momencie startu, zakup takiego profi statywu to koszt około 3 stówki a więc nie mało żeby raz na ruski rok się pobawić z nagrywaniem(nawet nie mam dobrego aparatu a więc kupowanie czegoś takiego mijało by się z celem a wydać prawie na 2 klocki na to żeby się ponagrywać, no cóż na razie mnie nie stać) a więc postanowiłem samemu zrobić sobie taki uchwyt dzięki któremu bedę mógł umieścić kamerkę lub fona w dowolnym miejscu na samochodzie i ponagrywać pojedynki na spocie, zakupiłem więc przyzsawkę do przenoszenia szyb( maks udźwig to 40kg a więc chyba jest looz):
NOWY UCHWYT PRZYSSAWKA DO SZYB 40KG FV VAT (140668992 - Aukcje internetowe Allegro
posiadam taką śrubkę do przykrecania aparatu i dodatkowo podorabiam jakieś mocowania zabezpieczające przed ewentualnym odkręceniem a także mocowanie do telefonu.
koszt całej tej operacji wydaje się bardzo niewielki bo za przyssawkę zapłaciłem 18zł a troszkę blaszek mam w piwnicy więc coś wydumam, jak by pomysł wypalił to fajnie było by żeby były ze 2-3 takie uchwyty na aparaty i wtedy będzie można nagrać ciekawe pojedynki potem to zmontować i robić konkurencję adrenalinemotorsport hehe...co Wy na to? oczywiście założyłem to w dziale warsztat więc potem opisze lub pokażę koncepcję co ja tam wydumałem żeby to pewnie zamocować