Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 61

Wątek: Montaż wskaznika dodatkowego

  1. #31
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    wiesz co...ja mam ustawione podświetlanie na czerwono i kiedyś jak się troszkę pobawiłem to nie zauważyłem bo zegar czerwony i miganie na czerwono i dopiero po chwili a olej doszedł już do 120 stopni więc dobrze że zauważyłem w porę więc włączyłem te durne piszczałki które mnie wkurzają przy włączeniu zegarów ale za to mam pewnośc ze niczego nie przeoczę, a wątpie żeby wicia program miał coś takiego że jak olej dojdzie do 120 stopni czy więcej to wchodzi w tryb awaryjny...no chyba że się myle..

  2. #32
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Przy mojej chłodnicy oleju cięzko byłoby go tak zagrzać Nie pisze oczywiście, ze jest to nie możliwe...
    Poza tym wskaźniki mam w takim miejscu ze musiałbym chyba zamknąc oczy by ich nie widzieć :P
    Z drugiej strony nie wiem jakby było gdybym mial ustawione czerwone podświetlenie....
    Ostatnio edytowane przez wowo ; 17-02-2011 o 12:10
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  3. #33
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no właśnie średnio widac miganie;/ a jasne by mi dawało po oczach wiec zostawiłem te piszczki...a ciekawe właśnie jak chłodnica by zdała egzamin gdy byś się pokrecił troszkę na placyku kręcac bączki i inne głupoty

  4. #34
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ja też ich nie cierpię, ale niestety ustawiłem, pamietam że na autostradzie, jak przekręcałem szafę, EGT skoczyło, brzęczek bipnoł i noga z gazu byłem skupiony że by nie wywalić dzwona, a nie patrzeniem na jakiekolwiek zegary, oczywiście abyście mnie tu nie zlinczowali, to było +40stopni
    WOWO ciekawy jestem jak program by Wicio zachowa się jak ci AFR poleci nagle bo wtrych sie przytnie, ja też mam zabezpieczenia, ale w takich sytuacjach to lipa, tym bardziej że jest MBC wiec tylko wskazniki z alarmem i nie licz na ten tryb awaryjny
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 17-02-2011 o 15:05
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #35
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja też mam mbc ale komp ratuje się czym może i sam mi gazu czasem ujmie jak boost będzie za duży, czasem mi wywali krzak że przepływka ma za duży przepływ a więc same oszukanie map sensora nie zawsze pomaga dlatego auto jedzie poprawnie gdy mam maks 1.3 bar , odnośnie egt to koniecznie ustawic brzeczyk (egt jeszcze nie mam ale będzie i zamontuje chyba jednak przed turbina mało wysuwając czujnik aby go nie upaliło) i wtedy jest szansa że się zdąży zareagowac no chyba że podświetlanie jest na biało to może czerwone miganie będzie widac, odnośnie afr to powiem tak, nie da się go kontrolowac w trakcie ścigania, TT ma krótkie biegi czesto się je zmienia a w momencie zmian afr skacze jak głupi wiec można patrzec gdzieś dopiero na 4 ,5 i 6 biegu na wyższych prędkościach ale i wtedy też jest najwieksze ryzyko wysokiego egt , ale czy zacięcie jednego wtrysku spowoduje że zegar afr to wykryje? hmm nie wiem dlatego dla pewności lepiej miec egt przed turbiną gdyż czujnik przed turbo wykryje jak nawet 1 wtrysk sie zawiesi(kolega w bmw tak miał i egt pokazało dochodzac do prawie 1100 a zaciął się tylko 1 wtrysk z 6 bo to buma była i jeszcze pare sek i motor by popłynał) wiec ja już się przyzwyczaiłem do tych durnych piszczków i trudno ...

  6. #36
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Ja dzisiaj wymieniałem wężyk we wskaźniku. Zapodałem silikonowy od ESTD. Wywaliłem ten trójnik z listwy paliwowej i podłączyłem FPR z powrotem tak jak było. Wyleciał EVAP więc wykorzystałem wolny króciec na kolektorze i właśnie tam podpiąłem zegar. O niebo lepiej to wszystko wygląda

  7. #37
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no bo teraz jest profi tak jak powinno to byc zrobione trójniczki są dla leszczy ..hehe no żart ale warto miec porzadek pod maska i wszystko upraszczac bo czesto takie patenty generuja nieszczelnosci tak jak maila ma boost 0.5 bar;/

  8. #38
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    heh, dlatego właśnie zostaję przy N75 który czuwa nad doładowaniem i w razie jakichś kłopotów może w mig je obciąc. Przy MBC, niestety dmucha ile wlezie nie patrzac na sonde i inny osprzęt, ale cos za coś... :/
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  9. #39
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    N75 nie jest głównym zabezpieczeniem w sytuacjach awaryjnych , mamy knock sensory i cofanie zapłonu oraz zamknięcie przepustnicy i przez to ( tworzy się) podciśnienie w kolektorze co z kolei powoduje spust ciśnienia przez DV lub BOV .

    No ale temat jest o zegarach

    Osobiście jestem zwolennikiem przeciągania '' drutów '' do kabiny tą wiązką pod filtrem powietrza .
    Wygląda to czyściej i jest więcej miejsca jeśli montujemy kilka wskaźników .





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #40
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    wskaźnik zamontowany, zostanę przy kolorze srebrnym ponieważ bardziej mi się podoba. Na dniach postaram się go lekko wysunąć a później zabiorę się może za słupek.
    przepraszam za słabą jakość zdjęcia, na żywo wygląda znacznie lepiej



    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez Malina ; 19-02-2011 o 16:20

  11. #41
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech malina nie wiem czy to na fotkach czy tak jest ale jeśli na żywo ta deska jest taka biała to weź ją wyczyśc czymś zeby była ładna czarna a nie taka jak by wypalona od słońca albo popowodziowa bo kicha wrzucac takie brzydkie fotki i robic sobie anty reklame:P ...odnośnie tego zegaru no to na fotce nie widac ale chyba jest juz schowany? no i mysle ze pomalowany na czarno by sie mniej w oczy rzucał, a jesli chcesz nie malowac to ta blaszka jest chociaz z kwasu albo z alu? bo jak nie to kiszka...

  12. #42

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    BiAłYsToK
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    czarny
    Posty
    136
    Malina ty trzymasz auto w pokoju?

  13. #43
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274

    Uploaded with ImageShack.us

    hahah dobre dobre, a ja myslalem ze moja niunia ma lux garage ehhehe ;D
    malin dal czadu nawet w pile moze z TT pograc zima
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 19-02-2011 o 20:03

  14. #44

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Haha malina trzyma TT w pokoju

    Malina to najbardziej zamotany człowiek na forum.
    - fotki TT z youtuba (260km/h)
    - TT trzymane w pokoju
    - świry Maliny pokroju Maćka "co co co się stało"
    - itp
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 20-02-2011 o 09:21

  15. #45
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    ja jestem jak z tego filmu Taxi gdzie koleś mieszka ze swoją nunią w garażu a tak poważnie to po prostu stare meble gdzie trzymamy stare dokumentacje itp co do deski to nie wiem czemu aparat mi tak zrobił ale na żywo nie ma tam nic białego. Blaszka z alu.

Podobne wątki

  1. Uszkodzenie wskaznika obrotomierza w TT
    Przez Sokół w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-04-2013, 07:38
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-04-2012, 15:53
  3. Montaż wskaźnika doładowania w TTS
    Przez Bart227 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 22:38
  4. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 23-04-2009, 23:17
  5. pierścień do mocowania wskaźnika
    Przez kondi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-11-2008, 22:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •