Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 61

Wątek: Montaż wskaznika dodatkowego

  1. #16
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech panowie ja wiem że nasz user Malina czasem wyskakiwał z czymś jak filip z konopii albo jak jak YouTube - Maciek Co sie Stao? ale to że chce robić coś samemu to jest duży + bo to daje najiwiększą frajdę, sam napisał że chce to poprawić żeby zegar wsunąć do środka ale zamieścił tak fotki (pewnie liczył na radę) a Wy już polewke kręcicie, trochę nie fajnie i jako doświadczeni userzy(pewnie się takimi czujecie) możecie doradzić żeby przerobił pierścienie wsuwając zegar tak żeby się zrównał z zewnętrznym pierścieniem i pierścień mocujący pomalować na czarno( plus dorobić więcej dziurek np łączac je ) i wszystko będzie juz zgodnie ze sztuką a więc malina popraw swoje dzieło wyczyśc auto i wrzuć fotki dzieła żeby nie dać innym satysfakcji krytyki

  2. #17

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Zeby bylo jasne w zyciu nie wiedzialbym jak sie do tego zabrac, jesli to jest warunek wydawania opini to cofam swoja

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Do wklejenia zegara wystarczy zwykły silicon montażowy, za 10zł, ja takiego użyłem i trzyma elegancko, jak by kolega lepiej przyłozył się do naszych porad, to sposób montażu był by pewnie trochę prostszy, nie podoba mi sie sposób przepuszczenia wężyka, kilkakrotnie pisałem o przelotce za silnikiem z której przewodami wychodzisz na sam zegar, obok niej jest idealne, jak by fabryczne miejsce na zamontowanie czujnika, po za tym widać że trochę kokpit podniszczyłeś wyciągając went, serce boli, no i co ztym podświetlaniem, czy zamiast zmiany jest przyciemnienie, dziwny model, taki chciałeś czy trafiłeś??
    Załączone obrazki Załączone obrazki  
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 10-02-2011 o 15:31
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja mam puszczony wężyk tak samo jak malina...według mnie bardzo dobre miejsce i sam Arttur też mi o nim kiedyś mówił, jak dla mnie to idealne miejsce bo jest blisko przełącznika świateł( z niego pociągnołem prąd zasilający ) i mam blisko słupka czyli bardzo blisko zegarów. Jedynie musiałem zrobić dziurkę w gumce w białej puszcze i przewody miałem zaraz przy przełączniku a więc jeśli się chce mieć zegary po lewej stronie kierowcy to idealne miejsce na puszczenie przewodów, a czy też dobre jeśli zegary ma się na srodku tak jak zuczek to nie wiem ale czemu by nie...a jak się montuje zegary na środku to mniej kabli będzie puszczając przez środek bo przelotka będzie tuż za zegarami ale zastanawia mnie tylko czy kable nie są narażone na wysoką temp od turbiny (najcieplejsze miejsce w silniku) ale jeśli dają radę to wszystko ok
    no odnośnie zegara to wsunie pierscien podziurawi wiecej i pomaluje na czarno
    a odnośnie porysowania deski no cóż...zabardzo łapczywie to robił widać:P
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 10-02-2011 o 16:07

  5. #20

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Kompletnie nie zrozumiałem co napisałeś ZUCZEK. Jakaś przelotka za silnikiem, przewody itp. Czujnik będę montować i nawet jakbym chciał się zastosować do Twych rad to lipa

  6. #21
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    pomiedzy silnikiem a deska rodzielcza masz grodź metalową...chyba nie bedziesz dziury wiercił w aucie prawda? a kable gdzieś puścic trzeba więc ta przelotka to takie miejsce gdzie mozesz puścic kable bez wiercenia i psucia auta

  7. #22
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    widzę, że temat się rozwija wiadomo każdy ma prawo do swojej opinii, IceMan09 pistolecik takowy posiadam na dniach zajmę się zmianą tego

  8. #23
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ja tu widzę zegary na środku, a nie w słupku, wiec przelotka za silnikiem na wysokości mniej wiecej radia, jest idealnym miejscem,ICEMAN maska do gory, latarka i znajdziesz w przegrodzi jest gumowa zaślepka, wyciagasz ją i masz przelotkę, nie trzeba sie pdpinac, pod stacyjkę, tylko można pod przewody, z panelu klimy i radia, po co utrudniać sobie życie, schematu nie posiadam, ale z miernikiem w ręku to ogarniesz, czujnik też montujesz w okolicy przelotki, jest taki gwint ślepy, swietne miejsce na czujnik, bo nie ma sensu ciągnąć dodatkowych przewodów do środka, po za tym w razie uszkodzenia wymiana zajmuje minutę
    Polecał bym też zaopatrzyć się w 3mm przewód z serii Samco bo ten to jest dobry do akwarium, w razie uszkodzenia drastycznie spadnie ciśnienie na listwie paliwowej, a jak wiemy nie jest to zdrowe dla naszych tłoków
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 10-02-2011 o 17:23
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #24
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ogólnie to ja bym podpiął pod coś innego niż pod regulator napięcia...po wywaleniu wszystnich N i usunięciu całego bajzlu zostaje własnie jeden wolny króciec na zegar i ja go tak wykorzystałem, mam każdy króciec pod kolektorem pod 1 wężyk , zero plątaniny trójników i innej żeźby wszystko tak jak by było w oryginale co zmniejsza ryzyko nieszczelności

  10. #25
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    A rozmyslał ktos nad zakupieniem czegos takiego:
    Wskaznik LCD z dodatkowymi funkcjami
    cena kitu bardzo wyskoka ale cena zestawu do samodzielnego montazu biorac pod uwage funkce jakie niby dostaniemy atrakcyjna
    co myslicie? widzial juz ktos takie cudo gdzies zamontowane ?? bylo by "prawie" jak w Nissan GTR ;p

  11. #26
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Dokładny opis co to potrafi itp - jest na forum. Gosc o nicku iceboy kupil to do swojej TT.
    Nic nie szukacie na forum

  12. #27

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Fajne ale cena zabija.

  13. #28
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie jest to takie drogie biorąc pod uwagę funkcję tej "zabweczki" no i właśnie, funcji troszkę ma ale można to potraktowac to jaki gadżet bo nie zastąpi zegaru egt afr boost itp, w trakcie jazdy i tak mało kto na to patrzy a jeszcze jak to będzie tak mało czytelne jak to to już całkiem, głównie polegam na piszczki które są w zegarach bo nie wyobrażam sobie jazdy ścigając się z kimś patrzec na droge obroty gdzie jest przeciwnik(zawsze jest ta ciekawośc) obserwowac doładowanie egt afr....nie do ogarniecia dlatego fajnie takie coś miec ale bardziej zeby się pobawic mozliwosciami niz zastąpic podstawowe pomiary, ale to nie temat o tym bo było to juz wałkowane tak jak Bartek pisal wiec to nie wątek o tym

    malina poprawiłes juz ? bo my czekamy

  14. #29
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    auto stoi teraz u blacharza ponieważ jakiś debil uderzył mi prawdopodobnie drzwiami w bok samochodu tak że pozdzierał lakier i zrobił ładne wgniecenie

  15. #30
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Te bzdetne piszczałki mam powyłączane bo tylko mnie irytują :/ Podczas jakichkolwiek ustawek na zegary nawet nie patrze, bo nie ma takiej potrzeby. Nawet jesli coś się wysra, to soft na seryjnym ECU by Wicia, wpadnie mi w tryb awaryjny i po wszystkim Zreszta zawsze kątem oka widać, że coś miga.
    Co do powyższego wskaźnika, to widziałem w M3K lepszy gadzet. 9" wyświetlacz z podglądem parametrów bieżących, dla wszystkich 6 cylindrów - to jest dopiero ekstra zabawka.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


Podobne wątki

  1. Uszkodzenie wskaznika obrotomierza w TT
    Przez Sokół w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-04-2013, 07:38
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-04-2012, 15:53
  3. Montaż wskaźnika doładowania w TTS
    Przez Bart227 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 22:38
  4. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 23-04-2009, 23:17
  5. pierścień do mocowania wskaźnika
    Przez kondi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-11-2008, 22:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •