Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Pit Stop Chip Tunong Słupsk jedyna taka hamownia na pomorzu

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Skąd
    Slupsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebny
    Posty
    185

    Pit Stop Chip Tuning Słupsk jedyna taka hamownia na pomorzu

    Dziś byłem w najlepszej firmie która powstała w ubiegłym roku w moim mieście PitStop Słupsk - auto tunning - Zwiększ MOC swojego auta! i przymierzam sie do chipowania mojego autka, co o tym sądzicie?

    Firma szacuje że auto osiągnie 265KM wydaje mi się że jest to do osiagnięcia programem. Najpierw oczywiście auto wjedzie na rolki żeby sprawdzić ile mocy jest obecnie.

    Jak wszytko dobrze pójdzie to już w przyszłym tygodniu będe mógł się cieszyć większą mocą , pochwalę się wykresem z hamowni.

    Wykres będzie wiarygodny bo firma PitStop ma jedyną w północnej Polsce dwuosiową hamownię obciążeniową firmy MAHA - model LPS 3000
    Ostatnio edytowane przez Kasprzyk19 ; 08-02-2011 o 11:09

  2. #2
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    Kasprzyk zapodaj jakieś adresy chętnie kiedyś bym podjechał na hamownie sobie

  3. #3
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Adres masz w linku ktory podal.

  4. #4
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Gdybym mieszkał na północy udałbym się do Gdańska do kolegi Roberta Te nowo powstałe firmy, wyrastające jak grzyby po deszczu nie budzą we mnie zaufania :/
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  5. #5

    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Skąd
    Slupsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebny
    Posty
    185
    unsuitable trzymaj tutaj jeszcze raz adres PitStop Słupsk - auto tunning - Zwiększ MOC swojego auta! jak będziesz w słupsku i będziesz chciał to mogę z tobą tam podjechać.

    wowo nie wiem czemu już na wejście chcesz skreślać nowopowstałą firmę, jak nawet jeszcze nie wiesz jak robią i na jakim sprzęcie pracują. Jak na razie podeszli do mnie z wielkim profesjonalizmem i jest to jedyna hamowani obciążeniowa na Pomorzu, z tego co wiem jest to bardzo ważne.

    A więcej będę mógł powiedzieć po zawirusowaniu auta.

  6. #6
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    Dwuosiową hamownie na północy ma też bardzo znany i ceniony V-tech

  7. #7
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Nie skreślam tej firmy tylko podchodze do niej bardzo ostrożnie. Auto jest zabawką za niemałe pieniądze i czasem warto się zastanowić komu się ją oddaje.
    Co do sprzetu, to fakt jesto to ważne, ale tylko wtedy gdy człowiek ją obsługujący wie co robi i jest bogaty w wiedze.
    Zanim oddałbym tam auto chciałbym zobaczyć wyniki ich pracy i rozeznać się w temacie ile aut i z jakim skutkiem jeździ na ich modyfikacjach.
    Samo zalożenie, że zrobią Ci 265PS jest błędne i nieprofesjonalne, gdyż z jednego auta da się zrobić 270 z innego 240 a z jeszcze innego nic :/ Ta wartość jest tylko wartością szacunkową, gdy mamy sprawny technicznie osprzęt silnika, a i to nie zawsze jest wyznacznikiem osiągnietej mocy....
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  8. #8

    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    miasto
    Pojemność
    brak
    KM
    600
    Rocznik
    1111
    Kolor
    fajny
    Posty
    13
    ja tez bym nie oddał auta do takiej nowej firmy, pytanie ile takich silników juz wystroili o ile w ogóle stroją, bo domyslam sie ze wgrywają jakies gotowe mapy. Kolega był w tej firmie ze słupska i sie słabo o nich wypowiadał. Nie lepiej sie przejechac do kogos kto wie co robi i zjadł na tym zeby? CompSport np.

  9. #9
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Zdecydowana większość wgrywa gotowe programy , nie bądźmy naiwni
    Jednak jeśli robisz auto u kogoś kto wie co robi to masz duże szanse że wgra Ci odpowiedni do Twojego auta program , będzie wiedział czy potrzebna jest jakaś korekta programu i w razie potrzeby będzie potrafił to zrobić





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #10
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ktoś musi byc pierwszy aby reszta mogła ocenić, są nowi i na pewno mocno sie starają dlatego wrażenia miałeś dobre, jeżeli mogł bys uczestniczyć w pisaniu programu pod własne oczekiwania, to znaczy ze gotowców nie wgrywają ugadaj się że jeśli nie bedzie tak jak chcesz to zwrot kasy i powrót do serii, wrzucisz logi po remapie i ocenimy
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #11
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    ........
    jeżeli mogł bys uczestniczyć w pisaniu programu pod własne oczekiwania ....
    Możesz dokładniej to sprecyzować ?





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #12
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Wicia zawsze robi jak chcę, a nie jak wyjdzie. Czy ma być pałsko, czy z pikiem, z wygładzaniem wszystkich dołków itp. Bardzo często jest tak, że mówie jest oki, zostaje, to on nie, bo nie podoba mu sie to i owo i leci z następną korektą
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  13. #13
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No spoko , to są korekty które mogą być zrobione tam gdzie na to pozwala program i osprzęt silnika . I oczywiście potrzebny jest człowiek który wie co może skorygować .

    Ale spoko , nie róbmy już OT w kolejnym temacie






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  14. #14

    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Skąd
    Slupsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebny
    Posty
    185
    Własciciel firma nie powiedział że 265KM będzie na 100% ale że jest tyle do osiągnięcia.
    Włożył w tą firmę ponad milion złotych , myśle że skoro ktoś na niczym nie oszczędza nie będzie robił lipy. On sciągnął do Słupska specjalistów a nie zatrudnił przypadkowych bezrobotnych. Czy V-tech albo CompSport byli od początku znani , nie i też tak o nich pisano. To że ktoś otwiera nowy zakład nie znaczy że nie ma o tym pojęcia , ma po prostu nowy obiekt w którym może to robić. A wszystko mógł robic dużo wcześniej np. w jakimś wynajętym garażu.

    I tak wogóle mojemu dobremu koleżce Pit Stop szykuje auto do driftu BMW e30 z silnikiem 3,5 też wypowiada sie o nich w samych superlatywach z tego co mi mówił to właściciel tej firmy jest fanem motoryzacji , tuning pasjonował go od zawsze więc pewnie on sam ma sporą wiedzę i zatrudnił ludzi którzy tez mają o tym pojęcie.

    Zreszta poczekajmy z oceną tej firmy aż zobaczymy jakieś wykresy

    Tomi mógłbyś mi bardziej przybliżyć to co napisałeś??

  15. #15
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no powiem tak ..ja też pojechałem do znanej firmy pt. kreator mocy lub jak kto woli "kremator mocy" w rozmowie też było wszystko fajnie lux jak to mi super zrobią program itp a wyszło jak wyszło że po 1 dniu wgrywania gotowców oddali mi auto niesprawne z takim programem który bardzo skutecznie robił by demolke w silniku...no i co znana firma trwająca x lat i często się promująca w tvn turbo a wgrywali gotowce czyli podejście mocno amatorskie...plus jest taki że zachowali się z godnością o oddali kase za tego gotowca także nie poniosłem żadnych kosztów związanych z ich mega porażką
    więc zrób program porób logi itp to ocenimy bo gdybać to sobie można że ten zły tamten dobry...czekamy na efekty

Podobne wątki

  1. Słupsk, ul.Kilińskiego...
    Przez kajtex w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-12-2014, 06:23
  2. MK1 [8N] Nowy okręTT na Pomorzu :)
    Przez sqm w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-05-2012, 17:36
  3. TT biturbo jedyna w polsce
    Przez snopx w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 17:27
  4. ZLOT NA POMORZU MIELNO UNIESCIE SOBOTA 27.09
    Przez DORKNEST w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-09-2008, 09:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •