Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 53 z 53

Wątek: Nawigacja w TT

  1. #46

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    000
    Rocznik
    000
    Kolor
    czarny
    Posty
    50
    Szukam mapy Polski do fabrycznej nawigacji tt wiec gdyby ktoś posiadał lub wiedział jak zdobyc byłbym wdzieczny.

  2. #47
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Napisz do kolegi wottka na pw może coś Ci pomoże w tej kwestii. http://www.klubtt.pl/member.php?4367-wottka

  3. #48
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Witam

    Właśnie stoję przed zakupem RNS-E'a do swojej TT-tki, lecz zanim to uczynię mam kilka pytań tzn. przede wszystkim chodzi mi o oryginalność takiego MMI, więc tu moje pytanie: co oryginalnie znajduje się w takim zestawie, oprócz jak wiadomo samego urządzenia i po czym poznać, czy mamy do czynienia z jakąś machlojką? Najnowszy model oznaczony jest nr katalogowym 8J0 035 193 D i posiada ekran LED? Może też pytanie: na co zwrócić uwagę przy zakupie? Dopytuję tak, ponieważ ceny takiego RNS-E'a nie należą do niskich, a nie chciałbym nadziać się na jakąś minę, choć co prawda na dwie z trzech, które mam na oku, jest udzielana 24 miesięczna gwarancja, lecz sklep zwinie działalność i tyle będę mieć z gwarancji Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

    Pozdrawiam
    Karol

  4. #49
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Odkurzę stary temat, wie ktoś może coś więcej o mapkach z PL do starej navi z audi tt 8n?chodzi mi o to jak nagrać dvd ewentualnie czy wogóle jest to możliwe? bo ta co mam z niemcami to nie jest ori a działa na pewno.
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 24-01-2017 o 23:52

  5. #50
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    8N i DVD??? Chyba zwykła CD i Teleatlas

  6. #51
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
    8N i DVD??? Chyba zwykła CD i Teleatlas
    może tak być ze to CD zwykła, mam całą białą płytke a pojemnosci nie sprawdziłem właśnie. Dzieki za info poszukam więcej info na necie o tym teleatlas jak dzięki za nakierowanie Wottka

  7. #52
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Miało iść na Priv, ale niech będzie dla potomnych

    Bardzo dużo masz ich na chomikach itp. Szukasz map Teleatlas DX, one były w pasatach, audi itp bodajże do 2004 roku. Mapy sa max z 2014 roku obejmujące Powiedzmy Eu centralną i niestety nasze drogi bardzo nieaktualne. Wypalasz na dobrych CD (Verbatim, Basf lub Sony) , clone cd na najniższej prędkości oraz z profilem ustawionym pod tą nawi (z natury są do ściągnięcia bez problemu). Jeszcze jedna sprawa to laser, który w większości przypadkach trzeba wyczyść aby poprawnie czytał mapy.

    ps. ode mnie raczej nie warto, w sumie to jej nie użyjesz ze względu na stare mapy, bajer w tym przypadku dla samego posiadania, bo użytek z niej bardzo znikomy

  8. #53
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
    Miało iść na Priv, ale niech będzie dla potomnych

    Bardzo dużo masz ich na chomikach itp. Szukasz map Teleatlas DX, one były w pasatach, audi itp bodajże do 2004 roku. Mapy sa max z 2014 roku obejmujące Powiedzmy Eu centralną i niestety nasze drogi bardzo nieaktualne. Wypalasz na dobrych CD (Verbatim, Basf lub Sony) , clone cd na najniższej prędkości oraz z profilem ustawionym pod tą nawi (z natury są do ściągnięcia bez problemu). Jeszcze jedna sprawa to laser, który w większości przypadkach trzeba wyczyść aby poprawnie czytał mapy.

    ps. ode mnie raczej nie warto, w sumie to jej nie użyjesz ze względu na stare mapy, bajer w tym przypadku dla samego posiadania, bo użytek z niej bardzo znikomy
    no właśnie na Pw wysłałem żeby nikt się nie przyczepił :P dziękuje za przydatne informacje to dokładnie tylko bajer będzie ale jak już jest to stwierdziłem niech tam w autku wszystko działa tak jak powinno

Podobne wątki

  1. Nawigacja RNS-510 od VW
    Przez humidorek w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-01-2021, 19:09
  2. Nawigacja DYNAVIN
    Przez humidorek w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-02-2014, 20:42
  3. Nawigacja fabryczna w TT
    Przez Cezary w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-03-2011, 20:55
  4. Nawigacja
    Przez ksolk w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 16:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •