Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Wątek: Dziwna kontrolka

  1. #16

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No na moje oko to ta nawet widać padnięte linie na wyświetlaczu i jest tam 1 pionowa przez środek.
    Nie bo nic innego nie pasuje. No chyba, że ktoś ma pomysł.

  2. #17
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    Z ciekawości aż sprawdzę w książce,może coś takiego występuje.A może ta kontrolka to informacja że prędkość dzwięku została przekroczona?albo że 800 metrow z tyłu Masz ogon,który kręci Twoje wyczyny?

  3. #18
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Heh...Jedno jest pewne , kolor żółty czyli 2-ga kategoria ważności wiec nic groźnego ...






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no jak tak patrze na to to tez bym posprawdzał żarówki...hmm ale mniej bym się przejał żarówką...bardziej fisem bo jak widać jest to sito i ja bym nie wytrzymał jeżdżąc z czymś takim

  5. #20
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Na moje oko to tez kontrola spalonej zarowki tyle, ze wyswietlacz siada

  6. #21
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Witam i dzięki za podpowiedzi, ciężko mi też skojarzyć to z żarówką, ale myślę, że będzie to najłatwiejsze do sprawdzenia nawet bez VAG, którego niestety nie mam. Wyświetlacz rzeczywiście świruje, i zamierzam w końcu coś z nim robić, jednak każde inne powiadomienia, które pokazuje (np. drzwi, poziom płynu w spryskiwaczach itd.) są w miarę czytelne, bez konieczności robienia im zdjęć W najbliższych dniach posprawdzam oświetlenie, zawiozę do znajomego mechanika, który jakiś tam komputer do podłączania ma i poinformuję czy to rzeczywiście coś oczywistego czy mam dodatkową opcję kontrolek
    P.S. Czy w każdym TT wyświetla się informacja o niezapięciu pasów kierowcy? Oddając jakiś czas temu auto do elektryka (kierunkowskazy się zacinały) powiedziałem, że nie pokazuje tego, na co panowie powiedzieli, że ten samochód nie ma takiej opcji. Gdyby nie to, że mi i innej osobie wydawało się, że kiedyś to świeciło, a do elektryka musiałem wracać dwa razy bo raz podłączyli źle radio, a drugi raz konsolę przycisków od podgrzewania siedzeń i awaryjnych, zapewne bym im uwierzył, ale w tych okolicznościach wolę spytać.
    Pozdrawiam

  7. #22
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Jest kontrolka niezapietych pasow a w niektorych TT nawet sygnal dzwiekowy,
    Temat byl poruszany na forum, moszesz sie duzo z niego dowiedziec ale nie pamietam dokladnie jaki tytul wiem tylko, ze napewno jest.
    Jesli chodzi o ta kontrolke idze ja aktywowac VAGiem. Bedzie sie swiecila po przekreceniu kluczyka przez kilka sekund po czym zgasnie. Jesli chodzi o pikanie to nie udalo mi sie tego uruchomic, ale u mnie grzeczek umarl wiec i tak bym nie uslyszal

    EDIT: http://www.klubtt.pl/ogallne/6277-al...ch-pasalw.html

  8. #23
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Dzięki matikte za temat, przeglądałem go już wcześniej, ale tam głównie poruszony jest temat właśnie sygnału dźwiękowego, którego nie chcę i jego na pewno nie było. Muszę właśnie sprawdzić przekręcając kluczyk czy tam coś mruga, znajomy wspomniał, że może być zużyty jakiś czujnik w tym zapięciu gdzie wpina się pas. Najważniejsze, że uświadomiłeś mnie o tym, iż nie miałem urojeń a niektórzy pseudo- fachowcy to też barany.
    Ok, póki co czekam na koniec tygodnia, kiedy będę mógł podłączyć auto pod komputer i dać znać co z tymi dziwnymi rysunkami na FIS-ie

  9. #24
    Awatar accept
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    Jestem ciekaw czy to koniec wyświetlacza czy coś to znaczy. myślę, że Ice ma rację.

  10. #25
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Witam panów ponownie. Pytanie nie jest już dokładnie do tej samej kontrolki, ale o niej też.
    Wydaję mi się, że ostatnio coraz częściej ona mi się pojawia, czasami przy jej zaświeceniu towarzyszy chwilowy brak mocy, dosłownie z sekundę, podłączenie do VAG-a nic nie pokazało. Sprawdzanie błędów po następnym uruchomieniu nic nie pokazuje. Z chęcią wybrałbym się do audi ze świecącą się żarówką, ale obawiam się, że zapłacę ze 100zł (czy tam ile kosztuje diagnostyka) za podłączenie a też nie powiedzą nic konkretnego.
    Dziś rano, zapalając zapłon doznałem szoku. Na samym dole wyświetlacza (4 bardzo wąska linijka) przy dopaleniu, na kilka sekund pokazały mi się przełożenia automatycznej skrzyni biegów. Mam już zacząc szukac całego jakiegoś komputera pokładowego czy leżec i kwiczec ?
    (sorki za brak "ci"- ten akurat komputer ma problem z wpisaniem tego znaku. Pozdrawiam

  11. #26
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    TT mu LOLa odpierdzieliło.
    Tak czy siak twórczy szkic w pierwszym poscie przypomina stworka z mario brossa
    Tak na serio to- również nie uważam, że to żarówka.

    Moze jakby wrzucić wszystkie to byśmy coś dopasowali ma ktoś foty wszystkich pomarańczek?
    MARUDA

  12. #27
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta

    Moze jakby wrzucić wszystkie to byśmy coś dopasowali ma ktoś foty wszystkich pomarańczek?
    Nie wydaję mi się, że ktoś jeszcze ma taką "pomarańczową deyskotekę" na FIS-ie

  13. #28
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Widocznie jest jakies zwarcie. Choc chwilowy brak mocy i zaswiecajaca sie kontrolka "check" powinna zotawc po sobie jakis znak w postaci bledu. Podlacz jeszcze raz VAGa i zrob auto scan moze cos pominoles

  14. #29
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    Widocznie jest jakies zwarcie. Choc chwilowy brak mocy i zaswiecajaca sie kontrolka "check" powinna zotawc po sobie jakis znak w postaci bledu. Podlacz jeszcze raz VAGa i zrob auto scan moze cos pominoles
    Zgadzam się. Problem tkwi w tym, że to nie jest ta kontrolka. Ale jutro lub pojutrze zrobie jeszcze raz scana, może nawet wraz z tymi blokami i prześlę wyniki. Pozdrawiam

  15. #30
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Witam wszystkich ponownie w tym temacie, tym razem z odpowiedzią Otóż wyskakujący komunikat, który zamieściłem później wraz ze zdjęciem okazał się komunikatem tak jak mówił kolega ICE, SPALONEJ ŻARÓWKI Przed chwilą oglądałem i porównywałem, znalazłem tylko podobieństwo tej "czapeczki na górze" która w zimie zaraz przy odpaleniu auta jest widoczna w całości a mylące najbardziej są te "esy floresy poniżej". Błąd wyszedł na jaw jak jadąc w trasie skończył się jeden ksenon i od razu wyskoczył ten błąd. Teraz okazało się, że spalone są również obie postojówki i z tyłu na tablicy (chociaż nie jestem pewien czy tam też komputer znajduje spalenie).
    Dzięki wielkie za wspólną pomoc w rozwiązaniu zagadki, trzeba będzie pomyśleć nad wymianą wyświetlacza na najbliższy sezon Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Kontrolka ABS ESP + mrugająca kontrolka hamulcy na FIS
    Przez nonamed w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-03-2017, 21:50
  2. dziwna świecąca lampka
    Przez wojtekff w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 23-01-2014, 19:35
  3. Immobiliser - dziwna rzecz.
    Przez schabek17 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-08-2013, 20:35
  4. Bardzo dziwna kontrolka - pomaranczowa
    Przez haps w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 14-05-2012, 12:06
  5. Dziwna zachowanie obrotów
    Przez KrzyszTTof w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-08-2009, 10:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •