Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52

Wątek: Alarm sam sie wlacza

  1. #16
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Hmm no ja dzisiaj zrobilem maly test, przejechalem rundke po sasiedniej ulicy, zgasilem samochod, otworzylem szybe , zgasilem zaplon, wszyedlem i zaczalem machac reka jak glupi o dziwo alarm sie uruchomil ale nie jestem pewien czym to bylo spowodowane (reka czy samo z siebie? ). Potem zrobilem drugi kursik i wysiadajac zrobilem to samo co przedtem lecz nacisnalem ten przycisk kontroli srodka (zapalila sie czerwona dioda na przycisku) po czym machalem reka i alarm sie nie wlaczyl.

    PS. za kazdym razem czekalem az alarm sie uzborii (tylko ze przy tej drugie probje swiatelko na drzwiach inaczej reagowalo, najpierw migalo bardzo szybko, potem swiecilo nieustannie a dopiero pozniej migalo wolno) --> chociaz nie jestem do konca pewien czy to akurat za drugim razem :/ jutro jeszcze pokombinuje bo dzisiaj nie wyszlo jednak grzebanie przy autku ;/

  2. #17
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Ehh znowu musze sie zapytac bo nic nie pomaga :/ Powie mi ktos prosze gdzie znajduje sie ta cholerna trabka?? (najprawdopodobniej klakson?) rocznik 1999, musi ktos wiedziec :P i gdzie znajduja sie te cholerne bezpieczniki? Pod kierownica niby sa jakies kalapki ale boje sie zepsuc bo taki niedelikatny jestem ze tak to okresle Prosze pomozcie bo juz sie sasiedzi denerwuja jak wyje co noc :/

  3. #18
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67
    Trąbka od alarmu w tym roczniku znajduje sie pod plastikiem na podszybiu tam gdzie jest ecu tylko bardziej od strony kierowcy. Jezeli diody w dzwiach po zamknieciu samochodu migaja bardzo szybko kilka sekund a pozniej juz normalnie to znak ze uzbraja razem z kontrola wnetrza, jezeli swieca kilka sekund swiatlem stalym a pozniej migaja normalnie znaczy ze kontrola wnetrza nie dziala, albo byl przycisniety ten przycisk w srodku albo cos z czujnikiem jest nie tak, np. nie laczy. Czujnik ruchu w coupe znajduje sie w podsufitce kolo lampek oswietlenia wnetrza, byc moze u ciebie jest uszkodzony. Jezeli nie dojdziesz co jest nie tak a nie chcesz wyjacego w nocy alarmu poprostu podwaz delikatnie ten plastik i odepnij wtyczke z czujnika ruchu. Na vagu bedzie blad ale to w niczym nie przeszkadza

  4. #19
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Maras wielkie dzieki za odpowiedz, jeszcze tytlko jedno pytanie: czy chodzi ci o podszybie tam gdzie sa wycieraczki? bo dzisiaj nasluchiwalem alarm i dotknalem reka obok wycieraczek i bardzo dobrze czulem drganie (po bokach juz tak nie bylo czuc) wiec sadze ze to tam. I co to jest to ecu??

  5. #20
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Podjedź może lepiej do jakiegoś elektryka, samo odłączenie trąbki nie wiele pomoże jak będzie mrugał światłami całą noc. Alarm ma być sprawny, a nie mrugać cały czas. W taki sposób tylko wszystkim dasz znać, że mogą się włamać i nikt nic cie usłyszy.
    Jak przetniesz nie te kabelki czy jakoś spalisz ecu, to pewnie szybko się dowiesz co to google i forum podpowie cóż to takiego

  6. #21
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67
    Tak, tam gdzie wycieraczki ale po co odlaczac syrenke jak bedzie mrugal swiatlam? Zrob tak jak mowie odepnij czujnik ruchu w podsufitce jak nie chcesz narazie naprawiac i miec w pelni sprawnego alarmu...

  7. #22
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Dzieki Maras, odlaczylem ten czujnik wnetrza (narazie trabki nie ruszalem) ale nie jestem pewien czy to akurat przez ten czujnik tak sie dzieje. W razie czego wiesz moze gdzie znajduje sie ten drugi czujnik (jak sie kopnie kolo itp ) ?? Narazie poczekam troche czy sie wlaczy znowu jesli nie to zostawie tak jak jest.

    A co do naprawy u elektryka to bylem 2 razy i tylko pieniadze wydalem :/ gowno zrobili, tydzien bylo dobrze i potem znowu to samo, wole sam zrobic tak jak trzeba teraz i tak nie kradna takich samochodow a zwlaszcza w Lbn

  8. #23
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67
    Innego czujnika nie ma tylko ten, movement detector. Jeżeli teraz bedzie dobrze to juz wiesz co wymienic

  9. #24
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Przeskanuj auto ( adres 35 ) i wszystko będzie wiadomo , na skanie zawsze wychodzi który czujnik był przyczyną włączenia się alarmu .
    Jak bym miał zgadywać to stawiam na walnięty czujnik ( a w zasadzie to prosty wyłącznik elektryczny ) otwarcia maski



    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #25
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Maras, jednak wczoraj znowu mi trabil :/ odlaczylem ten czujnik ruchu (wyjalem te swiatelka zeby sie do niego dostac i od niego odpialem kostke, moze to za malo? ) bo juz nie wiem co robic skoro sie wlacza pomimo odpiecia go.

    Arttur, Maras twierdzi ze jest tylko czujnik ruchu, o jakich innych czujnikach mowisz?? i gdzie jest ten czujnik elektryczny otwarcia maski??

  11. #26

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Chyba jest w miejscu zamku maski. Coś czytałem kiedyś na necie o jego wymianie.

  12. #27
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Widać byłeś u takich elektryków...
    Może lepiej przeskanować auto, niż sprawdzać wszystkie czujniki w całym aucie, chyba wszystkie zamki też się do tego zaliczają?

  13. #28
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez wychylylybym Zobacz posta

    Arttur, Maras twierdzi ze jest tylko czujnik ruchu, o jakich innych czujnikach mowisz?? i gdzie jest ten czujnik elektryczny otwarcia maski??
    I nie wykluczone że ma rację przeskanuj auto i bedziesz wiedział który czujnik jest winny i wtedy będziesz się martwił gdzie on jest i jak si do niego dostać





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  14. #29
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    No i odlaczylem ta trabke (czy jak to tam nazwac) i teraz mam nowy problem, maly aczkolwiek problem :P Mianowicie od czasu odlaczenia nie opuszcza mi sie szyba od strony kierwocy (podczas otwierania drzwi) i nie dziala podgrzewanie fotela od strony pasazera ;/ (w zimie obowiazkow). Czy mozliwe ze spowodowane jest to odlaczeniem trabki? bo wygladalo na to ze ten kabel jest koncem obwodu i jego odlaczenie nie powinno wplynac na reszte elektorniki. Pytam bo nie chce rozkrecac tego od nowa (pieprzone wycieraczki ;/ ).

  15. #30
    Awatar Ramzees
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Gliwice/Zabrze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Silver
    Posty
    127
    Odkapoie kotleta bo mam tez ten sam problem, w VAgu mozna ustawić by alarm swiecil sie switalami oraz sygnalem dzwiekowym. Wystarczy przestawic opcje i bedzie tylko mrugac lub wylaczyc go calkowicie

Podobne wątki

  1. ESP - szarpie autem i wlacza sie kontrolka ESP
    Przez stiven w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 21:30
  2. alarm
    Przez paulvanjankes w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-03-2016, 17:57
  3. Fabryczny alarm
    Przez Jaqob w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-12-2011, 19:35
  4. Jak wyłączyć alarm
    Przez Wobbler w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-03-2011, 21:31
  5. Alarm
    Przez thestructor w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-08-2008, 11:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •