Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: Kto może załatwić sportowy filtr powietrza z obudową?

  1. #61
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja tam jestem na nie jeśli chodzi o K&N ojciec ma w motocyklu oryginalny i dla mnie to jeden wielki shi...niewypał...pełno syfu w dolocie od olejku i bardzo marnie filtruje;/

  2. #62

    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    aha, bo myslalam, ze to dobra firma...
    a czy w podobnej cenie da sie kupic cos dobrego? bo szczerze mowiac bylam troche zaskoczona, ze jak za dobry filtr to troche malo kosztuje?

  3. #63
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Jeśli sie przegnie z olejkiem, to tak moze byc...
    Tego typu filtry, głównie BMC stosuje od lat w motocyklach. 2 razy w sezonie czyszczenie i nasączanie. Nie mam z nimi żadnego problemu, a tam w dolocie jest troche więcej delikatnych czujników niż Nasz nieszczęsny MAF.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  4. #64
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    K&N zrobił karierę i renomę po przez fakt ze przez jakiś czas nie mieli godnej konkurencji , jednak od przynajmniej 10lat już tak nie jest
    Widziałem wiele testów w których bardzo słabo wypadały jego testy na skuteczność filtrowania .
    Dodatkowo w naszych autach z czułymi i kapryśnymi przepływkami K&N nie jest najlepszym z możliwych wyborem .
    Naoliwisz za mało bedzie bardzo słabo filtrował , za dużo to zaraz przepływka ''zejdzie ''

    stiwi Jeśli chcesz jakiś lepszy filtr a auto jest seryjne to polecam jakąś sportową wkładkę i najlepiej żeby to był suchy filtr jeśli już chcesz stożek to też polecam suchy zamiast K&N




    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #65
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no dokładnie się zgodzę z tym co Arttur napisał...ludziom wbiło się do głowy że K&N bo kiedyś zakładano takie tylko to z braku innego wyboru ;/ w ojca kawie (ściągana jest z usa bo tam jest na to duża moda na takie doloty) jest chiper charger
    YouTube - Kawasaki Nomad with Big City Thunder na filmiku 1.25minuty dobrze to widac tylko jakoś tam mu dziwnie bujają się te przepustnice no ale tak czy siak ten filtr jest cały usyfiony jeśli jest za dużo olejku to po chwili olejek jest w dolocie a jak jest mniej olejku niż potrzeba to nic to nie filtruje i jest pełno syfu w dolocie więc podsumowując to albo jest suchy brud bez olejku albo brud zlepiony z olejkiem więc jak dla mnie jedna wielka porażka i chyba na urodziny kiedyś muszę mu zakupic jakiś dobry filtr bo szkoda mi tego motoru;/

  6. #66

    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    W takim razie poszukam czegos innego, dzięki za odpowiedzi.

  7. #67

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    98
    co sadzicie o tych filtrach ? ktory z nich wybrac ? i jaka srednice ? brac wieksza srednice i redukcja silikonowa czy jak ? i czy te dwa owe filtry sie beda nadawac

    FILTR STOŻKOWY SIMOTA srednica 60-89mm do 340KM (154233478 - Aukcje internetowe Allegro
    FILTR STOŻKOWY SIMOTA SUPER JAKOŚĆ (nie K&N (1547904094) - Aukcje internetowe Allegro

Podobne wątki

  1. Obudowa filtra powietrza do BAM
    Przez Krzysztof_B w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-12-2016, 19:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •