Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 67

Wątek: Kto może załatwić sportowy filtr powietrza z obudową?

  1. #46
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Spokojnie możesz tak wyczyścić tylko daj jej wyschnąć porządnie najlepiej przez całą noc na wszelki wypadek .
    Są też dostępne specjalne spraye do czyszczenia przepływek tyle że nie jestem pewien czy w PL.
    Wszelkie awarie po czyszczeniu sa w wielkim procencie spowodowane montażem częściowo ''mokrej '' przepływwki


    Pomysł z kompresorem nie ma sensu ...

    Jak jest padnięta to czyszczenie jej nie pomoże jak jest tylko delikatnie zabrudzona to może być lepiej



    Oczywiście widziałem te foty na stronie tyle że wiesz jak to jest z takimi fotami katalogowymi , zresztą zobacz jak element filtrujący wygląda na Twoich fotkach a jak na tych ze stronki





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #47

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    To ja pomyśle o czyszczeniu swojej. Jak pierwszy raz zdjąłem przepływomierz to rura do turbo była miejscami żółta. Głowiłem się dla czego taka może być i padło na filtr powietrza jakiś nie oryginalny dziadowski i też był żółty.

  3. #48
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    te dwa produkty o kotych wspomnialem sa wlasnie do czyszczenie elektroniki z osadow, oleju, smarow itp podejrzewam, ze dostepne w kazdym sklepie elektronicznym,
    Kontakt U-KU, 65 ml
    Kontakt S, 65 ml

  4. #49
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Pojadę dzisiaj kupię ten Kontakt U. Dzięki wielkie! Artur, filtr wygląda naprawdę na solidny i wygląda identycznie jak na fotkach producenta

  5. #50
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Chodziło mi bardziej o oddanie szczegółów w zbliżeniu Ale spoko nie stresuj się tym niepotrzebnie




    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #51
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    W szczegółach również to samo bo dokładnie się przypatrywałem

  7. #52
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    tak tylko Arttur pewnie chciał żebyś zrobił jakieś dokładne foto filtra albo nawet w makro żeby zobaczyć jak zkonstruowana jest siatka i sam element filtrujący ...

  8. #53
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Dobra, wczoraj poskładałem sprzęta, założyłem cały zestaw Simoty, splitter Forge, no i wskaźnik boos auto gauge sm peak Jestem mega zajebiście zadowolony. Splitter ustawiony na 16 kliknięć sapie zajebiście zwłaszcza gdy upuszcza ten nabite 0,5 bara wzwyż . Jutro nagram filmik. Wskaźnik zajebisty, najwięcej nabiło mi 0,8 bara i własnie takie wskazanie mam gdy wcisnę PEAK. Teraz trochę słów o Simocie, jestem mega zadowolony, fura znacznie lepiej idzie i naprawdę to czuć, nie tylko ja to poczułem. Nie wiem czy mam takie złudzenie, ale na prawdę fura dużo lepiej się zbiera zwłaszcza na wyższych obrotach, ciągnie non stop do odcniki, gdzie na ori zestawie było można odczuć znaczny spadek mocy. Filtr z całą obudową zrobiony pierwsza klasa Także zajebisty pozytyw, dzisiaj pojeździłem i aż nie mogę przestać hehe

  9. #54
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm ja widzę 2 wyjścia
    1 albo ten poprzedni filtr jaki miałeś to był mega kiepski i blokował przepływ
    2 wrażenia dźwiękowe + podświadomość sprawiają że wydaje Ci się że auto jedzie lepiej...przyrosty jakie uzyskasz na takim filtrze względem seryjnej puchy na seryjnej turbinie gdy w aucie niema modyfikacji są na prawde znikome...więc podejrzewam że większe znaczenie ma wilgotność powietrza i temp otoczenia niż to czy jest stożek czy nie ...no ale ważne że właściciel zadowolony
    tak na marginesie ja po zrobieniu u siebie dolotu nie wyczułem mocy na + , jedynie dźwieki bardzo na plus i spadek zużycia paliwa o jakieś 0.5 litra a dodam że montowałem stożek + nawiew zimnego powietrza + tip forge

  10. #55
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Zmiana dzwięku silnika powoduje doznania przybytku mocy, bardziej bym stawiał na nieszczelny stary D.V jeżeli lepiej ładuje na górze, ale ważne w tuningu jest satysfakcja z przeprowadzonych prac, wiec fajnie że jesteś zadowolony
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #56
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    czekamy na filmik

  12. #57

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Preparat do czyszczenia przepływki. Nazwę znalazłem na Waks Wide Web

    AF|ISO250|ISOCLENE,, 250ML, PUSZKA | Farnell Polska

  13. #58
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Chłopaki mam pytanie. W jakie miejsce w okolicach zderzaka poprowadzić przewód doprowadzający powietrze do AirBox'a? Chciałbym to tak umiejscowić, żeby nie zasysało mi wody i syfu z ulicy...

  14. #59
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm ja mam ze zderzaka z dolnej kratki po stronie kierowcy, też miałem obawy ale nic takiego nie ma miejsca, rurę która mam to karbowana auminiowa grzewcza i te karby spełniają taką rolę że zatrzymują ten cały syf więc działa to jak takie wstępne filtrowanie przy każdym odkurzaniu auta odkurzam również tą rurę i przyznam że na niej zbiera się więcej syfu niż na filtrze

  15. #60

    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    musze wymienic filtr powietrza, chcialabym cos lepszego niz uniwersalny, czy taki jest wzglednie OK?
    57-0479 Audi TT 1.8 Turbo 225 99-06 K&N INDUCTION KIT (aukcja 390253934408) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!

Podobne wątki

  1. Obudowa filtra powietrza do BAM
    Przez Krzysztof_B w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-12-2016, 19:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •