Strona 9 z 42 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #121
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jak dla mnie ten wątek dawno stracił sens. Za chwilę będą wklejać TT za 15k, że krzywo jedzie. Jak widać tysiące postów w poradach jak kupować TT są bez sensu bo i tak robią swoje... tylko później są posty "korba bokiem wyszła", "padł rozrząd - silnik do remontu", "padło turbo", "TT jest awaryjne ciągle mi się coś psuje" itd. Sorry za OT.

  2. #122
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Jak dla mnie ten wątek dawno stracił sens. Za chwilę będą wklejać TT za 15k, że krzywo jedzie. Jak widać tysiące postów w poradach jak kupować TT są bez sensu bo i tak robią swoje... tylko później są posty "korba bokiem wyszła", "padł rozrząd - silnik do remontu", "padło turbo", "TT jest awaryjne ciągle mi się coś psuje" itd. Sorry za OT.
    Niestety, ale sami forumowicze to napędzają. Po pierwsze piszą lub wystawiają, auta z 2000r za 35-40tyś zł(pomijam ludzi którzy 98-99r wystawiają za ponad 30tyś). Sorry, ale taka cena za 12 letnie nawet zadabne auto jest wysoka. Tym bardziej, że trupa można kupić za 15-18 tyś. To za te kolejne 15 to z trupa zrobisz też ładne auto. Po drugie. Jest ogromna przepaść bo albo są auta za 20 tyś a potem dopiero za 28-30tyś zł. Mówie przykładowo o roczniku 2000-2001. Nie ma takiej średniej półki. Nie ma aut używanych, w których nie ma o robić. Zawsze coś się znajdzie. Realnie ustalmy, zróbmy jakąś tabele ile za dany rocznik w danym stanie można dać. Również przepraszam za OT, ale już mi się rzygać chcę jak czytam, że auto za 15 tys to klapa(to oczywiste) i rzygać jak czytam daj drugie tyle i kup zadbaną. Gdyby ktoś kto kupuje auto za 15 miał drugie tyler, to by kupił za 30. Wiadome. Szukajce najmnijeszego zła, i dobrej bazy z której można mieć przyzwoite auto.

  3. #123
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    mitikte, wez czytaj uwaznie a potem sie podniecaj.
    Napisałem wyraźnie, że pojechałem po auto poniważ kolega szukał nie JA.
    Ja niczego nie oczekiwałem, opisałem co widziałem.
    Pozatym tak jak pisałem.. kolega liczył na okazje a takie sie zdarzaja. Kiedyś z moim tatą kupilismy auto o ok.10 tys taniej niz takie same bo wlascicel rozwiodl się i było to auto jego bylej zony. Zawsze jest szansa ze trafi sie cos okazjonalnie.
    Prosze jednak nie wciskac mi, ze czegos oczekiwalem itp itd... skoro dzial jest od tego by opisywac auta ktore sa nie warte niczego i trzeba je omijac szerokim lukiem.... to ja to zrobilem.
    Pomijam ze opisane auto jak dla mnie jest zwyczajnie niebezpiczne do jazdy... i nie chodzilo o to zeby doinwestowac nawet pare tys.
    Jaaqob, do mnie tez nie pij bez sensownie, chyba wiesz ze TT mam od dawna.
    Ostatnio edytowane przez Limbo ; 21-05-2012 o 17:02
    MARUDA

  4. #124
    Awatar Tomie1986
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Zielona
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    194
    Hitcar mnie rozbawił tabelą żeby ustalać jaki price za dany rocznik. Każde auto ma inną cenę niezależnie od rocznika i stanu, czasem ktoś może dać niższą cenę za auto w dobrym stanie i co? od razu mamy skreślać takie auto i nie polecać bo cena za niska albo za wysoka? każdy właściciel wycenia auto na tyle ile dla niego jest warte. Po to jest temat ŻEBY W NIM PISAĆ a jak nie masz ochoty to [po prostu nie czytaj. Kolega z forum był obejrzeć auto napisał dokładnie jaki stań i że nie warto więc raczej trzeba mu podziękować że sam zrobił pare kilometrów stracił trochę czasu i przynajmniej ostrzegł innych szukających auta za niższą cenę. Mało tego bardzo dobrze że tu się pisze o tych autach za 15-20tyś przynajmniej kolejni szukający będą mogli się zastyanowić nad tym że poniżej 20tys w większości trupy i zachęcimy ich do kupowania droższych bardziej zadbanych egzemplarzy takich jak my posiadamy i o które tak dbamy.

  5. #125
    Awatar Grzesiek G
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    81
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Jak dla mnie ten wątek dawno stracił sens. Za chwilę będą wklejać TT za 15k, że krzywo jedzie. Jak widać tysiące postów w poradach jak kupować TT są bez sensu bo i tak robią swoje... tylko później są posty "korba bokiem wyszła", "padł rozrząd - silnik do remontu", "padło turbo", "TT jest awaryjne ciągle mi się coś psuje" itd. Sorry za OT.

    Dokladnie tak zgadzam sie z piszącym powyzej, ale tez nie warto popadać w skrajność. Z trupa niestety nie da sie zrobic "ładnego auta" nawet jak sie dołozy drugie tyle, no chyba ze uszkodzenia sa tylko mechaniczne...

    Wiekszość aut które tutaj są linkowane, pochodzi od starych handlarzy który swietnie potrafią napalonym sprzedawcą wciskać kit. Auto jedzie krzywo to wina nierówno zuzytych opon, a to rozrząd zmieniny dopiero co po remoncie a pasek prawie sie urywa itp. jak on przykładowo wystawia TT za 16.500 to pomyslcie ze musi jescze na tym zarobic a cena za granicą TT jest dosyc wysoka szczególnie w Niemczech i to nie jest zadnym przypadkiem

    Po drugie ten temat jest po to zeby przestrzegac nowych przed "igłami" które pozniej okazują sie skarbonką i mozna sie jedynie zrazic do marki. Uzytkownicy cenia wyzej swoje auta bo o nie dbają wymieniają wszystko na czas i wiedzą jak zadbane Audi po 10 latach od daty produkcji jest wdziecznym samochodem.

    Po to tez jest ten temat zeby sie spytac ludzi którzy w są w temacie, czy warto. Moim skromnym zdaniem kupowanie Tetki za 15 koła mija sie z celem bo jak pisał i wyzej Jaaqob pozniej okazuje sie ze potrzeba prawie całej wartosci samochodu zeby doprowadzic go do jako takiej uzywalnosci. Nie ma co sie bac rocznika i opinie ze za 12 letnie auto to duzo jest poniekąd prawdą ale jesli mamy zadbany egzamplarz który nie jest pierwszym lepszym od klepacza z komisu to ta inwestycja na pewno sie zwróci i radość z auta bedzie niesamowita.

  6. #126
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Tomie1986 Zobacz posta
    Hitcar mnie rozbawił tabelą żeby ustalać jaki price za dany rocznik. Każde auto ma inną cenę niezależnie od rocznika i stanu, czasem ktoś może dać niższą cenę za auto w dobrym stanie i co? od razu mamy skreślać takie auto i nie polecać bo cena za niska albo za wysoka? każdy właściciel wycenia auto na tyle ile dla niego jest warte. Po to jest temat ŻEBY W NIM PISAĆ a jak nie masz ochoty to [po prostu nie czytaj. Kolega z forum był obejrzeć auto napisał dokładnie jaki stań i że nie warto więc raczej trzeba mu podziękować że sam zrobił pare kilometrów stracił trochę czasu i przynajmniej ostrzegł innych szukających auta za niższą cenę. Mało tego bardzo dobrze że tu się pisze o tych autach za 15-20tyś przynajmniej kolejni szukający będą mogli się zastyanowić nad tym że poniżej 20tys w większości trupy i zachęcimy ich do kupowania droższych bardziej zadbanych egzemplarzy takich jak my posiadamy i o które tak dbamy.

    Czyli uwazasz , że jak ktoś wystawi 99-00 rok za 40 tyś to jest to normalna cena. Co do tabeli to nie mówię,że to jest dobre. Ale odrazu większość skreśla auta do 20 tyś. Okazje się zdarzają, ale trwają bardzo krótko. Są jakieś granice rozsądku. Poprostu uważam, z szacunkiem, ale TT, poza wersją r32, nie jest warta takich kwot jak chcecie za te swoje zadbane egzemplarze. Więkoszość klubowiczów chce auto sprzedawać, a nie sprzedać. Ponieważ, narzekacie że nie ma w ogłoszeniach aut wartych uwagi. A jak klubowicz wystawia auto, to nikt go nie kupuje. Choć wszystko w nim porobione. I stoi w ogłoszeniach. Myślę, że 90 % aut które są zarejestrowane na forum to auta ściągnięte z powypadkową przeszłością. Taki sam problem był na forum 406coupe.pl , miałem kiedyś takie auto. Każdy wystawia auta za tyle, ile chce. Tylko nie denerwujcie się potem że szroty za 15-18 tyś się sprzedaję a Wasze za 30 tyś nie.

  7. #127
    Awatar Renia
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Kołobrzeg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    28
    " Przydał by się link, lub scren aukcji." by ZUCZEK

    Ano przydałby się. Aukcja zakończyła się w niedzielę 13 maja i facet już jej nie wystawiał, bo wiedział, że będziemy 15 maja. Ale jak ją w necie wystawi, to już ja to ogłoszenie wynajdę.
    Aaaa, zapomniałam,że pytanie moje o książkę serwisową było najwyraźniej pytaniem nie na miejscu, bo jej zwyczajnie nie miał jak i drugiego kluczyka też.

  8. #128

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Renia Zobacz posta
    " Przydał by się link, lub scren aukcji." by ZUCZEK

    Ano przydałby się. Aukcja zakończyła się w niedzielę 13 maja i facet już jej nie wystawiał, bo wiedział, że będziemy 15 maja. Ale jak ją w necie wystawi, to już ja to ogłoszenie wynajdę.
    Aaaa, zapomniałam,że pytanie moje o książkę serwisową było najwyraźniej pytaniem nie na miejscu, bo jej zwyczajnie nie miał jak i drugiego kluczyka też.
    Daj linka jak masz do starego ogłoszenia jak możesz. Nawet jak link nie działa.

  9. #129
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jeśli mam być szczery to ja też mam dość czytania ile to powinno kosztować 10 letnie TT i płakanie czemu tak drogo .
    Auto było drogie jako nowe a takie auta wciąż nie będą kosztować po 10 latach tyle co inne 10 latki .
    Inna sprawa jest taka że ludzie są przywiązani do tych aut i trzymają je długo , wielu z nich płaciło 60 , 70 , 80 tyś za używane , dbało przez lata i nie sprzeda za cenę dyktowaną przez tych co kupują złom ( dosłownie często auta idące na złom ) i naprawiają na sztukę aby zarobić parę groszy . Widać to na przykładzie rynku niemieckiego i już trochę w USA .
    Brak możliwości ponownej rejestracji po pewnych uszkodzeniach lub koszty naprawy ( droga robocizna i części ) eliminują z rynku te auta które ciągle zaniżają ceny w PL
    To tyle na zakończenie tego OT i po raz kolejny proszę aby w wątku pisać w temacie czyli wklejać i opisywać auta które należy omijać .






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #130
    Awatar Renia
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Kołobrzeg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    28
    Daj linka jak masz do starego ogłoszenia jak możesz. Nawet jak link nie działa.[/QUOTE]

    Ha! Znalazłam ! Facet nie wytrzymał. Zmienił tylko miejscowość ( to kolejna wieś oddalona ok. 5 km od Dobrej Nadziei i Pleszewa, gdzie po rodzinie i znajomych handlarz daje na sprzedaż samochody celem uniknięcia podatku od sprzedaży ) , ale nr tel. został ten sam. No i biedna Tetulka ta sama.

    Audi TT, 2001r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl

    Audi TT


    Cena (brutto):21 000 PLN / 4 759 EUR do negocjacji,OtoKredyt:

    OtoKredyt rata na to auto już od 558




    Typ:Sportowy / CoupeWersja:8NRok produkcji:2001Data rejestracji:06/2001Przebieg w km:161 300 kmSkrzynia biegów:manualnaMoc:180 KM (132 kW)Pojemność skokowa:1781 cm³Rodzaj paliwa:benzynaKolor:czarny-metallicLiczba drzwi:2/3Status pojazdu sprowadzonegorzygotowany do rejestracji / opłaconyKraj pochodzenia:Francja

    Dodatkowe wyposażenie:

    ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, ESP, światła przeciwmgłowe
    Opis pojazdu:

    Witam. Do sprzedania mam bardzo ładne audi TT z ssilnikiem 1.8 turbo 180 PS. Autko bardzo ładnie utrzymane i zadbane. Auto po opłatach celno- skarbowych. Zainteresowanych zapraszam na jazde próbną.

    Dane kontaktowe

    Serwis otoMoto nie posiada dodatkowych danych Sprzedającego, poza zawartymi w ogłoszeniu.
    Polska, Taczanów (woj. wielkopolskie)
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 03-06-2012 o 12:41

  11. #131

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Zrobiłem kopię dla potomnych.








  12. #132
    Awatar Mattes
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Rosnowo / Koszalin
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    254
    a co z tym autem nie tak panowie bo coś pominąłem chyba

    POCZYTAJ TEMAT BYŁO KILKA POSTÓW WCZEŚNIEJ !!!!
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 03-06-2012 o 13:46

  13. #133
    Awatar Renia
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Kołobrzeg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez Mattes Zobacz posta
    a co z tym autem nie tak panowie bo coś pominąłem chyba

    POCZYTAJ TEMAT BYŁO KILKA POSTÓW WCZEŚNIEJ !!!!

    # 114, # 127

  14. #134
    Awatar carnal
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    lubelskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    64
    Szukałem TT w cenie do 25 tyś. Wiem, że w tej cenie nie bedzie rewelacji, ale cuz nie samym samochodem człowiek żyje Obieździłem torszke ogłoszeń z naszych portali aukcyjnych i widzę, że jest kilka szutk TT dalej na sprzedaż które oglądałem ;

    AUDI TT 1.8 T 180 KM- Stan idealny !! CABRIOLET (2411168500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Cabrio z Puław, widzę że właściciel zmienił opis i juz nie jest 100 % bezwypadkowy, auto malowane całe, źle dobrany lakier - wnęka drzwi, próg od kierowcy w orginale, reszta całkowicie inny odcień zieleni, na karzdym elemęcie osiadająca sie szpachla - pod słońce widać masę rysek po papierze ściernym, brak części pastików pod maską. Lewa tylna ćwiartak wygląda na wstawiana tam najwięcej osiadającej sie glajchy. Fakt pomalowana ładnie plus zadbany środek, jak dla mnie nie była warta tej ceny.

    Audi TT 1.8 Turbo SZWAJCAR, 2000r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl

    TT z Radomia, jedne słowo co pasuje do tego bezwypadkowego auta to, telepiąca sie galareta ! malowane po obu stronach, łuszczący sie lakier, tak wiem że w tej cenie każda bedzie coś miała robione, ale przez telefon właściciel zapierał sie rękami i nogami że bezwypadkowa. Pod maska brak wszystkich palstików łącznie z osłoną od dołu, osłona rorządu połamana, tapicerka biała od proszku do prania, pułka bagarznika wszytsko zlazło od prania wyglada to strasznie.

  15. #135
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Oferta - Audi TT - DO SPRZEDANIA AUDI TT W NAJMOCNIEJSZEJ WERSJI JAKA WYCHODZILA W TYM AUCIE CZYLI 1.8 BI TURBO O MOCY 225KM Z NAPEDEM QUATTRO I 6-CIO BIE

    Jak szukałem swojej TT, to ta była w okolicach. Na mobile.de wtedy miała coś ponad 250 tyś przebiegu, a u nas już jakoś mniej...charakterystyczne elementy: obniżone zawieszenie, naklejka motocyklisty na tylnym zderzaku, nieoryginalny spojler tylny, zmieniona gałka zmiany biegów, przedni grill bez znaczka.

    Proponuję omijać. Była jedną z najtańszych na liście.
    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •