Strona 5 z 42 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #61

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    swiat
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    7
    Panowie i panie o to moje znalezisko AUDI TT 1.8 FULL OPCJA!!!OPŁACONE-ZAMIANA!!! (217746806 - motoAllegro hmm...10 000km od zeszlego tygodnia (w weekend bylo 105k km) i wszystko jest zapisane w ksiazce serwisowej
    Kto wierzy w 48k km w tej TT http://otomoto.pl/audi-tt-zarejestro...C19295354.html w mojej przy 130k MIL wygladaly lepiej!
    Ostatnio edytowane przez cayman7777 ; 29-02-2012 o 23:56

  2. #62
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez cayman7777 Zobacz posta
    Panowie i panie o to moje znalezisko AUDI TT 1.8 FULL OPCJA!!!OPŁACONE-ZAMIANA!!! (217746806 - motoAllegro hmm...10 000km od zeszlego tygodnia (w weekend bylo 105k km) i wszystko jest zapisane w ksiazce serwisowej
    Kto wierzy w 48k km w tej TT Audi TT ZAREJESTROWANE, KLIMA, 2000r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl w mojej przy 130k MIL wygladaly lepiej!
    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na dosyć oryginalny airbag pasażera w cabrio...

  3. #63
    Awatar Pat
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    76
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na dosyć oryginalny airbag pasażera w cabrio...
    hehe...może ktoś zrobił sobie dodatkowy schowek?

  4. #64
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    OOOOO faktycznie schowek jak nie wiem. Co za obciach.
    MARUDA

  5. #65

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    swiat
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    7
    No o wy chlopaki,to byla wersja spcecial limited edition airbag off
    Wyslalem kuzyna,zeby zobaczyl to cos Audi TT REJ 12-2004 , 2001r., 1781cm3, 179 KM - otomoto.pl po powrocie stwierdzil,ze nie chce musie nawet o tym rozmawiac o tym czyms co kiedys bylo audi tt.
    Btw.mam teraz maly problem bo znajomi przywiezli podobno ladne tt z 2001 180km fwd i mercedesa clk takze 2001 2.0k,mb podobno perelka z przebiegiem nie do uwierzenia 69k km i bardzo sie zastanawiam czy nie zostac wlascicielem gwiazdy.

  6. #66
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Audi TT Cabrio 180 km Serwis Polska, 2000r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl

    dach nie działa prawidłowo, składa się(pod własnym ciężarem) ale nie zamyka się. Trzeba robić to ręcznie. Wyciek dosyć spory oleju z okolic turbiny. Koniec tylnych klocków i tarcz. Auto całe lakierowane,nieudolnie. FIS nie sprawny. Prawie nic nie widać. Brak orginalnego radia. Przewód klimy załamany, ale klima działa. Obie podłużnice lakierowane. Sprzedaje kierownik serwis AUDI, który udaje że nic nie wie.

  7. #67
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie posiadam cabrio ale z tego co mi się pamięta to właśnie dach w TT się składa ale domknąć trzeba go ręcznie, niech poprawią mnie jak coś właściciele cabrio

  8. #68
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Tak, domykanie ręczne, ale otwierał się ledwo co, a już nawet nie drgnął by się zamknąć, ręcznie trzeba było go całego zamykać

  9. #69
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez HitCar Zobacz posta
    Audi TT Cabrio 180 km Serwis Polska, 2000r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl

    dach nie działa prawidłowo, składa się(pod własnym ciężarem) ale nie zamyka się. Trzeba robić to ręcznie. Wyciek dosyć spory oleju z okolic turbiny. Koniec tylnych klocków i tarcz. Auto całe lakierowane,nieudolnie. FIS nie sprawny. Prawie nic nie widać. Brak orginalnego radia. Przewód klimy załamany, ale klima działa. Obie podłużnice lakierowane. Sprzedaje kierownik serwis AUDI, który udaje że nic nie wie.
    HitCar,a nie wydaje Ci się że odrobinę przesadzasz? Wynajdujesz chyba najtańsze TT Cabrio na allegro i piszesz w swoich spostrzeżeniach że do wymiany klocki i tarcze hamulcowe... Czego się wobec tego spodziewałeś? Że ktoś władował kasę w wymianę wszystkich części eksploatacyjnych i postanowił ot tak zrobić Ci prezent sprzedając poniżej wartości rynkowej dla tego rocznika? W tym wypadku w porządku, auto powinno być zdyskwalifikowane ze względu na stan blacharki i niepewną przeszłość, ale ludzie, jak szukacie samochodów w których wszystko (albo prawie wszystko) będzie elegancko zrobione, to niestety trzeba za takie auto zapłacić.

  10. #70
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Pewnie zejdzie do 20tyś i za taką kaskę można mieć Cabrio trochę doinwestować, jak chcesz igłę z tego roku to poniżej 30 nie kupisz, no chyba że takie rzeczy tylko w erze.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #71
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    co do dachu to pewnie brak oleju w pompie,standard,raz na 10 lat trzeba dolać 50ml.Z Zuczkiem to wiemy...co do reszty nie chciałem pisać Ci wcześniej ,ale niczego innego nie trzeba było się spodziewać.Za 2 dychy możesz pooglądać pół Polski,zwiedzić nasz piękny kraj i w końcu obudzić się,że nie warto nawet jeździć i oglądać

  12. #72
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    chłopaki mam warsztat i wiem jak jest z autami. Chodzi o co innego, po pierwsze gość jest kierownikiem serwisu Audi,pytałem go ze 3-4 razy podczas rozmowy telefonicznej czy dach jest sprawny. Wole kupić auto mechanicznie uszkodzone niż z dachem nie działającym, bo już nie jedno auto cabrio miałem i wiem jakie są koszty naprawy. Kierownik serwisu a nie wie, że auto było całę lakierowane? Mówił przez telefon , że tylko przód. Co do klocków i tarcz, to piszę przy okazji. Pytałem się gośćia przez telefon, co jest do zrobienia, mówi mi że tylko stuki przy kręceniu kierownicą w miejscu,że robił przegląd i wszystko jest ok. A to że tylny klocek drze tarcze bo się skończył to co innego. Wmawia mi, że robił uszczelkę jakąś tam na górze, dlatego cały dół silnika,pasek osprzętu jest zapieprzony w oleju. Podobno robił to w Audi, nie wierzę że mechanik nie umył po tej operacji tego oleju,tym bardziej żę jest to świeży olej. Korek na na misce olejowej już nie do odkręcenia jest cały zalepiony silikonem, taki wielki gil. Nie spodziewam się cudów za taką kasę, nie przeszkadza mi że auto jest całe lakierowane. Wiadomo , że po tylu latach zawsze jest coś do zrobienia. Ale dach ewidetnie nie zepsuł się przy nas. Tylko musiał być to wcześniej. Z obu ston jak przy złożonym dachu spojrzy się w szczeline między tylnymi błotnikami a boczkami, widać siłowniki które ciekną z obu stron. Ogólnie gość mówi, że się nie zna na mechanice, tylko musi spytać się mechanika o wszystko. Może komuś uda się wyrwać auto za 20 tyś a może mniej. Mi przez telefon powiedział 21tyś. Z takich pierdół to rączka od schowka jest urwana, radio nie fabryczne. Brak osłony na akumulator, cała podstawa akumulatora się rusza.

    A co do okazji to się zdażają, tylko trzeba odrazu je łapać. Niestety bardzo rzadko.

    Szukam auta, w granicach 25 tyś, może to być 27, ale może też być i 22. Tylko jak narazie nic ciekawego nie ma.

  13. #73
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Skoro się znasz to powinieneś wiedzieć,że skowronków za tą kwotę nie będzie, to raz!dwa mówiłem Ci uciekaj z serwisu,kierownik serwisu a rżnie głupa,szkoda było fatygi!trzy skoro się znasz to zobacz ile auto kosztuje w DE,skoro tam jest warte 10 tyś więcej a jest sprowadzone to w jakim stanie Turek je sprzedawał to tak na marginesie.

  14. #74
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Faktem jednak jest że sprzedający rżnie głupa, więc zaliczamy to auto do kolekcji min i nie ciągnijmy tematu w nieskończoność.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 21-03-2012 o 18:18
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #75
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Chłopaki, żeby nie przedłużać i robić OT. Jak napisał ZUCZEK sprzedający rżnie głupa. Cudów za tą cena nie ma, ale skoro mówi mi,że dach działa((a to minimum przy Cabrio), to jadę 300km w jedną stronę. A na miejscu dach nie działa i odrazu widać, że to nie od wczoraj. Żeby dach działał auto bym kupił i je dopieścił.

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •