Strona 41 z 42 PierwszyPierwszy ... 3139404142 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 615 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #601
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#41900bf11f

    Hej, dla wszystkich chętnych zakupu tego TT, że jestem na wakacjach to podjechałem do miejsca z ogłoszenia dzisiaj, żeby przekonać moją kobietę do TT jak i się przejechać. Jeśli chodzi o samą aukcję, kto widział ten wie, że z USA, czyli powypadkowa, powiedzieli mi że po akcie wandalizmu była, jak było tego akurat nie wiem, ale ogólnie liczniki w milach, brak przeciwmgielnego z tyłu światła, światła automatyczne nie palą się LEDy, dopiero po przykryciu czujnika zapala się led z xenonem, a z tego co wiem led powinien sie świecić i tylko xenon zapalać w tunelu, czyli najpewniej kwestia jakiegoś kodowania. Jeśli chodzi o sam samochód odpalałem na zimnym, dymka nie puścił, ale było cholernie słychać łańcuch i to z kabiny, a pod maską dopiero. Ogólnie świeci Check Engine, wydech lekko zmodyfikowany, najprawdopodobniej sam końcowy zmieniony, jeśli chodzi o samochód przyśpiesza płynnie bez efektu kangura, ale kilkukrotnie nie umiałem wrzucić biegu czy to 3 czy to 2 różnie. Mocowanie prawego lusterka było uszkodzone, obudowa lewego lusterka była przerysowana jakby kluczem, co może faktycznie wskazywać na jakiś wandalizm, lewy wkład był jakiś nieprawidłowy, nic w nim nie było widać, auto było ogólnie w niektórych miejsach porysowane i posiadało w jednym miejscu wgniotkę delikatną. Był również kilkukrotnie problem z otwieraniem drzwi pasażera, bo dziewczyna chciała usiąść i trzeba było pare razy odblokować z klucza samochód. Również przykuło moją uwagę fakt że w drzwiach pasażera była możliwość blokowania/zamykania drzwi, z tego co wiem jest tylko u kierowcy, ale może o czymś nie wiem? Jeśli chodzi o bajery to nie ma opcji składania lusterek. A i chyba jest tam magnetic ride, bo była opcja utwardzania zawieszenia o ile się nie mylę, że to było to, handlarz też wspominał, ogólnie zawieszenie chodziło dobrze. Właściciel powiedział, że za 38 min może oddać, według mnie nie warte ceny, biorąc pod uwagę, kwestie wrzucania biegów jak i bardzo metalicznego dźwięku przy odpalaniu na zimnym, co najprawdopodobniej wskazuje na rozrząd, już nie mówiąc co się kryje pod Checkiem, brak przeciwmgielnego no i średniego stanu lakierniczego, który oczywiście na zdjęciach wygląda cudownie.. Ogólnie troszkę bardzo niekompetentny handlarz, bo jak mu powiedziałem, że nie ma przeciwmgielnego, że ledy nie prawidłowo działają, to sam nie wiedział, także bez szału sprzedawca. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem i komuś pomogłem zaoszczędzić czas i paliwo

    Pozdrawiam kolegów z forum i koleżanki !

    FireShot Capture 040 - Używane Audi TT - 38 900 PLN, 270 000 km, 2008 - otomoto.pl - www.ot.jpg
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 23-07-2019 o 08:58

  2. #602

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Wrocław-Poznań
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Min. Grey
    Posty
    84
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Nie wart więcej jak 33000.
    Zmęczony lakier, praktycznie cały powtórnie malowany, dziwna zabudowa audio w bagażniku, brudny w środku, przód po przygodzie bardzo źle spasowany, reflektory przerobione z ksenon na led.
    To tak na szybko.

    Załącznik 15133
    Historia uszkodzeń:
    7jiU3wo.png
    Ostatnio edytowane przez John_Doe ; 23-07-2019 o 17:10

  3. #603
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Mateov Zobacz posta
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#41900bf11f

    Hej, dla wszystkich chętnych zakupu tego TT, że jestem na wakacjach to podjechałem do miejsca z ogłoszenia dzisiaj, żeby przekonać moją kobietę do TT jak i się przejechać. Jeśli chodzi o samą aukcję, kto widział ten wie, że z USA, czyli powypadkowa, powiedzieli mi że po akcie wandalizmu była, jak było tego akurat nie wiem, ale ogólnie liczniki w milach, brak przeciwmgielnego z tyłu światła, światła automatyczne nie palą się LEDy, dopiero po przykryciu czujnika zapala się led z xenonem, a z tego co wiem led powinien sie świecić i tylko xenon zapalać w tunelu, czyli najpewniej kwestia jakiegoś kodowania. Jeśli chodzi o sam samochód odpalałem na zimnym, dymka nie puścił, ale było cholernie słychać łańcuch i to z kabiny, a pod maską dopiero. Ogólnie świeci Check Engine, wydech lekko zmodyfikowany, najprawdopodobniej sam końcowy zmieniony, jeśli chodzi o samochód przyśpiesza płynnie bez efektu kangura, ale kilkukrotnie nie umiałem wrzucić biegu czy to 3 czy to 2 różnie. Mocowanie prawego lusterka było uszkodzone, obudowa lewego lusterka była przerysowana jakby kluczem, co może faktycznie wskazywać na jakiś wandalizm, lewy wkład był jakiś nieprawidłowy, nic w nim nie było widać, auto było ogólnie w niektórych miejsach porysowane i posiadało w jednym miejscu wgniotkę delikatną. Był również kilkukrotnie problem z otwieraniem drzwi pasażera, bo dziewczyna chciała usiąść i trzeba było pare razy odblokować z klucza samochód. Również przykuło moją uwagę fakt że w drzwiach pasażera była możliwość blokowania/zamykania drzwi, z tego co wiem jest tylko u kierowcy, ale może o czymś nie wiem? Jeśli chodzi o bajery to nie ma opcji składania lusterek. A i chyba jest tam magnetic ride, bo była opcja utwardzania zawieszenia o ile się nie mylę, że to było to, handlarz też wspominał, ogólnie zawieszenie chodziło dobrze. Właściciel powiedział, że za 38 min może oddać, według mnie nie warte ceny, biorąc pod uwagę, kwestie wrzucania biegów jak i bardzo metalicznego dźwięku przy odpalaniu na zimnym, co najprawdopodobniej wskazuje na rozrząd, już nie mówiąc co się kryje pod Checkiem, brak przeciwmgielnego no i średniego stanu lakierniczego, który oczywiście na zdjęciach wygląda cudownie.. Ogólnie troszkę bardzo niekompetentny handlarz, bo jak mu powiedziałem, że nie ma przeciwmgielnego, że ledy nie prawidłowo działają, to sam nie wiedział, także bez szału sprzedawca. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem i komuś pomogłem zaoszczędzić czas i paliwo

    Pozdrawiam kolegów z forum i koleżanki !

    FireShot Capture 040 - Używane Audi TT - 38 900 PLN, 270 000 km, 2008 - otomoto.pl - www.ot.jpg
    a nie był to przypadkiem angol? około 3 lat temu na rynku była identyczna konfiguracja TT po przekładce. A piszesz o lusterku, ryglowaniu itp.

  4. #604
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Po zużyciu uszczelek drzwi (dolna część) od wsiadania, raczej US, ale to trzeba by najlepiej po VIN sprawdzić.

  5. #605
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    Szczerze nie wiem, blokowanie drzwi przycisk był zarówno u pasazera jak i kierowcy. W ogłoszeniu jest, ze ze stanów, na miejscu również handlarz tak powiedział, brak przeciwmgielnego również dla mnie to potwierdzało, ale jak wspomniał hubi zapewne vin by wszystko wyjaśnił

  6. #606
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#c7ac140b2e

    Na zdjęciach TT wygląda bardzo ładnie, trochę się podjarałem i pojechałem obejrzeć. Niestety ten egzemplarz jest totalnym padłem
    Samochód był serwisowany w ASO w Niemczech do końca 2017 roku (przebieg 205 tys. km). Bogata historia, 10 stron. Ktoś dbał o ten egzemplarz. W Niemczech TT miało stłóczkę i wymieniono zderzak, grill, napis i lewą lampę. Następnie samochód został zakupiony w Polsce z rozbitym przodem (po raz drugi). Został dołożony zderzak w kolorze niebieskim i pomalowany na czerwono (nie ASO). Jedna lampa boscha, druga innej firmy. Z jednej strony koło wygląda jakby miało dystans, a z drugiej schowane. Przerwy między lampą, a zderzakiem. Lewe drzwi malowane drugi raz, reszta elementów oryginalny lakier. Silnik ma 180KM, a nie 150KM jak w ogłoszeniu. Podobno "Nowe Turbo i caly rozrzad", natomiast papierów na to brak i kosztowało to podobno około 2500 zł (sprzedający coś kręcił i kombinował). Przejechałem się tym TT i turbo jakby w ogóle nie było, silnik mułowaty. Podczas ruszania zagotował się płyn, następnie zbiło temperature do 90 stopni. Płynu w zbiorniczku wyrównawczym brak. Po otwarciu maski z okolic chłodnicy przy zamku od maski kopciło się. Jakieś dziwne kabelki pod silnikiem, brak osłony aku. Po załączeniu klimy dziwny dźwięk (jakby zatarta sprężarka), dodatkowo szyby parowały. "dach w idealnym stanie-100% szczelny" - niestety z tylnej szyby woda leciała prawie ciurkiem (sprawdzane w bardzo ulewny dzień). Wewnątrz fotele poniszczone, nić obszywająca w tragicznym stanie. Wszystkie przełączniki strasznie ciężko chodziły, tj. regulacja prędkości wycieraczek, podgrzewania foteli, nawiewy itd. Brak możliwości odsunięcia fotela kierowcy, brak oryginalnych dywaników, syf w środku. Ciężko chodzi kierownica, sprzęgło jak z kamienia, hamulce szału nie robią. Wydech cały czarny, stanu oleju nawet nie sprawdzałem i kompa także nie podpinałem. Z ciekawostek dodam, że w bagażniku jest naklejka z informacją, że TT powinna mieć dodatkowo hardtop'a. Z wyposażenia brakuje oryginalnego radia i zmieniarki na 6 płyt. Jedyne co działa w tym aucie to składanie i rozkładanie dachu i elektryczny windshot. Opony wszystkie do wymiany. Stanu felg nie oceniam bo były strasznie brudne. Dodam, że sprzedający nic nie wie na temat tego samochodu. Nr VIN: TRUZZZ8N731015360.

    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 04-09-2019 o 08:32

  7. #607
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4c4d3b1098

    Hej jako, że mieszkam 5KM od Jastrzębia-Zdroju stwierdziłem, że podjadę obejrzę, bo pojawiła się jak akurat byłem w okolicy, ogólnie miałem wymóg kupna z światłami automatycznymi jak i nie od handlarza, ale jestem desperatem wiec stwierdziłem, że się jakoś z tym pogodzę jeśli będzie okej, także podjechałem, Pan Handlarz powiedział otwarcie, że było gdzieś tam lekko puknięte, a ogólnie kolor mu się nie podobał, więc całe sam pomalował, byłem na stacji diagnostycznej podwozie zdrowe, końcowy zmieniony, reszta w porządku. Był odpalany na zimnym nie zakopcił na niebiesko więc raczej oleju nie będzie brał, spojler automatyczny działał. Ma pokrętło składania lusterek ale nie działa, kierownica MF również nie działa , ale to może być przyczyna że radio nie jest ORI tylko jakiś dokładaniec? Środek jest wyszyty w CarlexDesign Bielsko-Biała, robi wrażenie. Ogólnie był błąd poziomowania bixenonów z tego co widziałem na FIS, ale pod komputer nie podpinałem. Przy odpalaniu był dźwięk na pewno do wymiany jakiś rolek/paska z lewej strony silnika, nie wiem których dokładnie, ze względu, że miałem przyjechać potem z mechanikiem obejrzeć dokładnie. W skrócie samochód malowany całkowicie, czujniki tył dokładane nie działają, składanie lusterek nie działa, MF nie działa, tempomat działa. Pewności nie mam, ale wydaje mi się, że słyszałem łańcuch rozrządu, ale głowy sobie nie dam uciąć. A dlaczego raportu nie kupiłem? Ze względu, że sprawdziłem sobie tylko raport darmowy na wstępie i oto efekt:
    qdQS3Rj.png

    Gdyby to auto miało nie wiem na liczniku 270 tys to może to że było lakierowane by mi nie przeszkodziło, bo było zrobione w miarę dobrze, poza faktem, że może być szpachla, do czego nie doszedłem, bo na wstępie sprawdziłem licznik i stwierdziłem, że wszystko o tym egzemplarzu wiem. Jeśli chodzi o mechanikę to obroty nie falowały, a DSG działało myślę całkiem dobrze, rzekomo były wymieniane sprzęgła z dwumasą. Także jeśli komuś nie przeszkadza fakt, że było całe malowane i ma 100K przebiegu, mimo, że tyle miało 5 lat temu czy ileś, to myślę, że "tragedii nie ma "

    aaaa.jpg

    Dla osób chętnych kupna raportu :

    VIN : TRUZZZ8J571002979
    Data I Rejestracji: 26.11.2007
    Ostatnio edytowane przez Mateov ; 07-11-2019 o 16:35

  8. #608
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Ten przód jest generalnie krzywo spasowany, brak części plastików pod maską, tam przód mógł być nieźle trafiony. Ogólnie, ja bym go nie kupił.

  9. #609
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    Tak jak mowie mnie na wstępie od razu odrzucił cofany licznik, już nie mówiąc o całej reszcie

  10. #610
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Mateov Zobacz posta
    Tak jak mowie mnie na wstępie od razu odrzucił cofany licznik, już nie mówiąc o całej reszcie
    Śmieszne jest w ogóle to, że ludzie nadal je cofają biorąc pod uwagę, że Cepik już nieźle działa i wszystko jest tam odnotowane

  11. #611
    Awatar pochodyś
    Dołączył
    Aug 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    36
    A czy idiotów nie brakuje na tym świecie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. #612

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Wrocław-Poznań
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Min. Grey
    Posty
    84
    Pewnie liczą, że ktoś to potraktuje, jak zakup samochodu za 7000 i nie sprawdzi przebiegu.

    "Panie, po co panu numer VIN?! Ja nie oszukuję!"

  13. #613
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    A wiesz co właśnie sam jestem zdziwiony, bo mówię facetowi "dobra to niech Pan da nr vin, date 1 rejestracji posprawdzam sobie wszystko na spokojnie i wrócę" i facet taki spoko, dał dowód rejestracyjny , żebym zdjęcie sobie zrobił i jeszcze w opisie pisze, że napisze przebieg że oryginalny na umowie, no to ja nie wiem czy jest debilem i nie potrafi handlować, skoro za to ręczy i jeszcze udostępnia VIN. Albo myśli, że to że mam 22 lata oznacza , że nie umiem sprawdzić historii samochodu, bardzo jestem do dziś zdumiony i zmieszany co o tym człowieku myśleć.. bo że ma auto, a nie wie że jest cofany licznik?

    Masakra..

  14. #614

    Dołączył
    Nov 2019
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    19
    sporo te auto mialo zmiane uzytkownikow i to w ciagu ilu 2 lat az 3?

  15. #615
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Powiem tylko tyle że nie wierzcie do końca w raporty autoDna itd, na końcu raportu jest adnotacja o tym że ma ona tylko charakter informacyjny, ja miałem taką sytuacje że byłem już posiadaczem auta od długiego czasu i coś mnie wzięło po kilku latach że stwierdziłem że sobie sprawdzę w autoDna i co? I okazało się że według raportu (za 89zl) miałem o 1000-1500km licznik krecony i to jak już byłem wlascicielem, problem ze jak na stronie Gov.pl sprawdziłem za free to wszystko było normalnie .

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •