Strona 39 z 42 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 585 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #571
    Awatar vandallo87
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czysty
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez Quarter Zobacz posta
    Naprawdę się nie czepiam (kibicuję Tobie i innym w poszukiwaniach), ale serio pojedziesz z 15-letnim autem do ASO? Znów - nie namawiam na ten konkretny egzemplarz bo go nie znam, ale jeśli Ci się spodobał (a ładnie się prezentuje - jak mówię, sam się zainteresowałem) to rozważyłbym sprawdzenie tego silnika pod kątem remontu. Ale to oczywiście Twoja decyzja.
    Nie zaryzykuje auta z silnikiem, który może być do remontu, już pal licho ten lakier, bo mi akurat bardzo ten kolor odpowiada i był na duży plus. Niestety, specjalista ze mnie żaden. Sprawdzić silnika pod tym kątem "czy do remontu" nie mam jak, kawał drogi. Tym bardziej, że sam to sobie mogę co najwyżej radio wymienić, do całej reszty zapłaciłbym pełną robociznę. Z tym większym podziwem spoglądam na posty takich gości jak BelfegorTT, który multum rzeczy sam umie przy aucie zrobić. Nie moja bajka, nie umiem, jestem dobry w innych tematach - muszę kupić sprawne mechanicznie, dlatego jak widzę ciekawe ogłoszenie wysyłam speca. Trafie na silnik w dobrym stanie według fachowca, w miarę zadbany spód, to pewnie szybko wezmę. Lakier interesuje mnie tylko jako wskazówka, co do przygód, jakie mogło mieć - przykładowo, doprowadziłem kiedyś swoje ex-auto po skrzywieniu ośki do ładu, w dobry warsztacie, ale właściwości jezdne na większych prędkościach po prostu mnie drażniły, więc pomny doświadczeń wolałbym unikać samochodu po konkretnym dzwonie. Jeśli nie jestem w jakiejś dziedzinie obeznany, postępuję tak, jak dyktuje mi logika.

    Edit: Widzę, że Gunit udzielił info o aucie poniżej, mowa cały czas o tym samym.
    Ostatnio edytowane przez vandallo87 ; 24-10-2018 o 19:53

  2. #572
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#bb92e44481

    Samochód był w paru miejscach malowany. Widziałem fotki przed naprawą lakierniczą. Co do wnętrza zaniedbane jak dla mnie. TT z 2003 roku, a grill ma przed liftowy. Spryskiwacze lamp nie działają. Gdy zajrzałem pod maskę to ręce mi opadły. Brak osłony silnika, instalacja gazowa jakby zrobiona w stodole. Na gazie przy 140 km/h szarpanie samochodem, podobno kończył się gaz. Przełączył na benzynę - o wiele większa moc. Zawieszenie pewnie też do zrobienia bo na delikatnych koleinach samochód "pływał". Ogólnie lepiej się zbierają TT 180-konne od tego quattro. Przebieg pozostawia wiele do życzenia.

    FireShot Capture 032 - Używane Audi TT - 20 000 PLN, 132 200_ - https___www.otomoto.pl_ofer.jpg
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 24-10-2018 o 21:13

  3. #573
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez vandallo87 Zobacz posta
    Nie zaryzykuje auta z silnikiem, który może być do remontu, już pal licho ten lakier, bo mi akurat bardzo ten kolor odpowiada i był na duży plus. Niestety, specjalista ze mnie żaden. Sprawdzić silnika pod tym kątem "czy do remontu" nie mam jak, kawał drogi. Tym bardziej, że sam to sobie mogę co najwyżej radio wymienić, do całej reszty zapłaciłbym pełną robociznę.
    W 100% Cię rozumiem. Chodziło mi tylko o to, że czasem warto podliczyć koszty doprowadzenia auTTka do ładu (jeśli ma się kogoś pod ręką kto potrafi postawić trafną diagnozę) i może się okazać, że w totalu da się to przełknąć. Ale, gdy jest daleko i nie ma jak podjąć decyzji na podstawie w miarę dogłębnej wiedzy - pewnie faktycznie lepiej poszukać dalej. Jeszcze raz powodzenia i trzymam kciuki.

  4. #574
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Można kupić nawet taniej. Oryginalny lakier, najbogatsza wersja wyposażenia, rok 2000 225 KM.
    z kierą po prawej stronie

  5. #575
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez BelfegorTT Zobacz posta
    z kierą po prawej stronie
    Wersję jak najbardziej europejską.
    Znajoma niedawno właśnie takie TT kupiła.
    Zatem już nie ma co robić z kupna takiego auta jakiegoś kosmicznego wydarzenia.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #576

    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    1
    Hej, byłem wczoraj spojrzeć na tą, głównie żeby się przejechać i zobaczyć jak się jedzie TTką a nie po to żeby kupić :
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#daa51cd60c

    Fachowcem nie jestem ale parę spostrzeżeń dla innych (bez zdjęć niestety bo straszna pogoda była i bałem się zamoczyć telefon) :
    - Sprzedawca to handlarz, auto stoi na placu pełnym samochodów.
    - Długo stoi, tarcze hamulców całkowicie pokryte rdzą, wydech tak samo.
    - Maska chyba poszpachlowana, dziwne plamy innego koloru na masce

    - Masę rzeczy do zrobienia na karoserii, tylny zderzak/prawe tylne nadkole przerysowane

    - Oleju było na minimum, a korka od oleju nie dało rady odkręcić chociaż szarpałem mocno.
    - W środku fotele niby w dobrym stanie ale nie wiem czy bym wierzył tym 171kkm, bardziej 271kkm
    - na deskę rozdzielczą naklejony wyrób skóro podobny, nieudolnie zresztą. Na cześci pasażera jest gigantyczna plama bąbelków i nierówności i wygląda to okropnie. Osłonka radia haczy o ten wyrób i trze o niego. Podczas jazdy osłonka sama się otwiera.

    - Auto miało problemy z zapaleniem ale za drugim razem ruszyło.
    - Straszny pisk wydobywał się z silnika ale ustępował jak tylko dodało się lekko gazu, sprzedawca zapewniał że to dlatego że paski są wilgotne.
    - Wyświetlacz FIS do wymiany
    - Airbagi świecą się na czerwono, sprzedawca nie wie dlaczego.

    Na temat pracy silnika i mocy dużo wam nie powiem ale przyśpieszała ładnie i nie szarpała podczas wyższych obrotów czy zmiany biegów. Handlarz nie pozwolił odjechać za daleko.
    Pytałem się czy pozwoliłby jechać do ASO to zawahał się i zaczął coś kręcić że lepiej by na stację diagnostyczną tu blisko za rogiem bo po co przez pola jechać daleko.
    Na moje oko warte to może 10-12k no ale może to tylko moje niewiedza.
    Ostatnio edytowane przez vyrex ; 26-10-2018 o 01:02

  7. #577
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    zatem trafiła rodzynka w mega dobrej kasie

    nie ważne jaki samochód, jaki model, auto które ma 18 lat i ori lakier to mega rodzynek

  8. #578
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez vyrex Zobacz posta
    Na deskę rozdzielczą naklejony wyrób skóro podobny, nieudolnie zresztą. Na cześci pasażera jest gigantyczna plama bąbelków i nierówności i wygląda to okropnie.
    Tania naprawa po wystrzale poduszek, kierownica też zmieniona, czyli było grubo.
    __________________________
    Pozdrawiam

  9. #579
    Awatar vandallo87
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czysty
    Posty
    67
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-...tml#e4602c16b6

    autentyczny przebieg, ale "agrolakiernictwo" (powłoka zewnętrzna naprawiana.. sprayem) i bardzo zaniedbany spód i silnik, sprzedawca nie poinformował w ogłoszeniu, że auto z UK, pełen raport:

    https://www.motocontroler.com/raport...5aMTEwMTY3NTM=

    TRUZZZ8NZ11016753

    pękł tysiąc wydany na poszukiwania, auttka wartego uwagi nadal nie znalazłem :/

  10. #580
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez vandallo87 Zobacz posta

    pękł tysiąc wydany na poszukiwania, auttka wartego uwagi nadal nie znalazłem :/
    Tej się przyglądałeś? https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-...5-IDw3web.html. Pierwsze wrażenie miałem takie, że to może być nieskatowana seria

  11. #581
    Awatar vandallo87
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czysty
    Posty
    67
    Właśnie miałem ją wrzucać do oceny w dziale "Porady..", to jest mój następny typ do sprawdzenia ale dzięki śliczne Mistrzu!

  12. #582

    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Wieliczka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    19
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#f19072492b
    Byłem ją oglądać jak jeszcze była wystawiona za ponad 15k
    -auto ma problem z wariującą temperaturą (nie jest to wina silnicza w zegarach)
    -podczas jazdy esp samo sie wyłącza
    -dosyć intensywnie śmierdzi spalinami w kabinie
    Do tego dodany stożek i blow off (dla mnie minus)

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#7a3d335366
    Wnętrzne zjechane do granic: brak lusterka wstecznego, brak pokrętła od nawiewu, kierownica i siedzenia wyglądają jak potraktowane papierem ściernym, wyświetlacz wypalony w 80% (prawie nic nie widać)
    Pod maską brak jakiejkolwiek osłony plastikowej a podczas jazdy skrzynia ciężko chodzi.

  13. #583
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Jak coś to ja sugeruje że na te auto może być szkoda czasu, sprzedający mocno twierdzi że to S-Line.
    https://www.olx.pl/oferta/piekne-tt-...GiwmTIlPmVSOTQ

    ps. Wahałem się długo czy wrzucać to tutaj czy do innego tematu, auta nie pojechałem oglądać osobiście i stąd pojawiły się moje wątpliwości. Sama rozmowa wystarczyła jak dla mnie aby zasugerować że powinna się zapalić "czerwona lampka".

  14. #584
    Awatar nox2k7
    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    351
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Jak coś to ja sugeruje że na te auto może być szkoda czasu, sprzedający mocno twierdzi że to S-Line.
    https://www.olx.pl/oferta/piekne-tt-...GiwmTIlPmVSOTQ

    ps. Wahałem się długo czy wrzucać to tutaj czy do innego tematu, auta nie pojechałem oglądać osobiście i stąd pojawiły się moje wątpliwości. Sama rozmowa wystarczyła jak dla mnie aby zasugerować że powinna się zapalić "czerwona lampka".
    TO jest powód by ominąć ja szerokim łukiem ?

  15. #585
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Jest, nie jest. Sprzedawca, który próbuje oszukać odnośnie wersji na pewno nie będzie uczciwy odnośnie stanu.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •