Strona 32 z 42 PierwszyPierwszy ... 223031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 466 do 480 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #466
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    P5_KAROL kupuje 2.0 ośkę - koniec świata!
    AUDI nie przestaje się kochać.

  2. #467
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    P5_KAROL kupuje 2.0 ośkę - koniec świata!
    No stress Grzesiek to tylko przejściowe, ponieważ rozszerzam swoje horyzonty aby nie szukać znowu roku czasu a jakby trafiła się ładna ośka + dsg to nie pogardzę, ale w międzyczasie będę miał czujne oko na 3.2 lub TTS.

  3. #468
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-tt-CID5-IDeNnjN.html

    Gdyby ogłoszenie zniknęło to dla pewności wrzucam tu jeszcze zdjęcie.



    Krótko i na temat - całe auto oprócz dachu i tylnej klapy obficie malowane nawet do 300 mikronów (może i znalazłaby się szpachel, ale przejechałem na szybko każdy element), nowe obydwie przednie lampy z 2010 roku - więcej już takich niespodzianek nie szukałem, ponieważ 300 mikronów na mierniku lakieru wystarczająco mnie odstraszyło od tego auta. Przebieg 67 tys. według mnie prawdziwy, ale fotel kierowcy tzn. skóra zniszczona jakby miała z dwa razy tyle, ale zapewne to wina tego, że auto jeździło na krótkich odcinkach przez co było częste wsiadanie i wysiadanie. Na start do wymiany rozrząd i olej w skrzyni. Jeśli ktoś jest zainteresowany autem i ma więcej pytań to PW

    P.S. Po mojej dzisiejszej "ścieżce diagnostycznej" TT spadło z 45 tys. na 37 tys. choć zaproponowane przeze mnie 35 tys. to i tak według mnie za dużo...

    Karol napisz coś więcej o tym auttku (blacharka, spasowanie elementów ew. braki). Bo to ze malowane i olej do wymiany przy cenie 37tys jest chyba ok.

  4. #469
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
    Karol napisz coś więcej o tym auttku (blacharka, spasowanie elementów ew. braki). Bo to ze malowane i olej do wymiany przy cenie 37tys jest chyba ok.
    To może dodam jeszcze, że podobno poprzednia właścicielka tego auta stała na światłach, zapaliło się zielone i wjechała trochę przodem na skrzyżowanie, ale z prawej strony jechała żandarmeria wojskowa na sygnale i ją zahaczyła. Do wymiany podobno były dwa błotniki, maska, zderzak i lampy. Poduchy podobno nie wystrzeliły a cała naprawa była zrobiona w ASO, lecz poprzedni właściciel może znajdzie faktury na te naprawy. Na pytanie dlaczego zostały pomalowane drzwi i tylne błotniki z obydwóch stron? Odpowiedział, że "szwagier tak sobie zażyczył aby była równa warstwa na całym aucie"... chyba lepszego wytłumaczenia nie mogli wymyślić Spasowanie na moje oko nie było złe, choć szczerze to po 300 mikronach odechciało mi się dalszego sprawdzania i nie przypatrywałem się super dokładnie, ale na pewno nie było robione u Heńka w szopie, bo coś by mi się rzuciło w oczy. Powłoka lakiernicza jak to po malowaniu bez jakiś głębokich rysek czy wgnieceń, lecz nie wiem czy czasami lakier już nie matowieje, choć może mi się wydawało przez to, że auto było brudne i ciężko było coś zobaczyć. Ogólnie za dużo niejasności i bardzo mało konkretów, że np. tak auto było walone, to i to malowane, to wymieniane itd. Reasumując auto do SZCZEGÓŁOWEGO sprawdzenia! Za 35 tys. wczoraj mógłbym kupić ale powiedz, że 3 tys. na rozrząd i olej w skrzyni to Ci jeszcze opuści, bo chcą się pozbyć auta.

  5. #470
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez BarTTek Zobacz posta
    Nazwa tematu adekwatna do zdjęcia

    Fote zrobiłem wczoraj na granicy węgierskiej

    Załącznik 9972
    Też parę razy miałem okazję omijać szerokim łukiem.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    No, no Tu właściciel wymienił lampy na NIE LEDowe, ale może po prostu chciał mieć nowsze lampy




    Podobno nadzieja matką głupich ale wierzę, ponieważ auto jest z połowy 2007 roku a pierwszą rejestrację miało na początku 2008 roku, także w opisie jest błąd. Co prawda nie potwierdziłem w ASO wpisów z książki serwisowej z tym co mają w bazie, ale rocznie auto robiło 9 tys. km, więc by się zgadzało, ponieważ przez ostatni rok po zmianie właściciela na prawie 70-letniego dziadziusia więcej stało niż jeździło, ponieważ dziadek podobno zrobił nieprzemyślany zakup.

    P.S. Dziś jadę oglądać kolejną szTTukę, więc może znowu zapostuje w tym dziale
    Lubię te historię z dziadziusiem, kolega kiedyś zarejestrował na dziadziusia, zrobił parę setek, skręcił do setki i z historią dziadziusia opędzlował blina rodacy są rządni takich historii i innych więc popyt czyni podaż, trzeba uważać.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #471
    Awatar MoooSQ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    lubuskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    35
    Co do przebiegu to akurat może być prawdziwy. To że samochód ma 10 lat nie znaczy, że musiał dużo jeździć Mój jest z 2007 a przebieg autentyczny 67 tys. km

  7. #472
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Lubię te historię z dziadziusiem, kolega kiedyś zarejestrował na dziadziusia, zrobił parę setek, skręcił do setki i z historią dziadziusia opędzlował blina rodacy są rządni takich historii i innych więc popyt czyni podaż, trzeba uważać.
    Czy to historia z dziadziusiem, kobietą czy też nawet auto klubowe ZAWSZE trzeba uważać i podchodzić do auta na chłodno W każdym bądź razie ja takiego auta nie kupiłbym i potencjalnym kupującym również bym odradzał.

    Cytat Zamieszczone przez MoooSQ Zobacz posta
    Co do przebiegu to akurat może być prawdziwy. To że samochód ma 10 lat nie znaczy, że musiał dużo jeździć Mój jest z 2007 a przebieg autentyczny 67 tys. km
    Ten akurat był z 2008 roku bo w opisie jest 2006, ale to pomyłka, bo ogólnie ogłoszenie jak i same zdjęcia były robione na odpierdziel Co do przebiegu, owszem może być prawdziwy, ale tak jak napisałem nie potwierdziłem to z bazą w ASO.

  8. #473
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121

    TT które należy omijać szerokim łukiem !!

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-8...-ID6ymhpJ.html
    Byłem dziś w Piasecznie i jako że i tak czekałem na kogoś, odwiedziłem tamtejszy komis. W ofercie mają w/w audi TT. Byłem ciekaw co można otrzymać za 14500zł (bo jest promocja!)

    Z zewnątrz jak widać nawet na zdjęciach sporo rys, zadrapań, lewa lampa nieoryginalna, tylna jedna zbita, wydech leży krzywo. Po otwarciu maski widać pekającą szpachlę na fartuchu wewnętrznym lewym, więc auto jest prawdopodobnie po grubym dzwonie. Masa zapoceń, wycieków, wszędzie, gdzie może ciec to cieknie Tylna kanapa w tragicznym stanie. Znalazłem też jakby ślad tłustej substancji w okolicy lewego progu, nie wiem co to może być. Próg lewy lub prawy (nie pamiętam) skrzywiony w przedniej części. Wnętrze w średnim stanie, auto może i przyspiesza, ale tylko na PB, na lpg jedzie trochę i po chwili przełącza się na benzynę, jeśli mocniej się doda gazu. Szyby nie są z jednego roku, nawet boczne mają różne roczniki.

    nr VIN truzzz8nzy1072680 . Za taką cenę praktycznie każdy będzie tak wyglądał, no ale spisałem VIN, jakby ktoś kupił i "wypicował"
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 30-04-2016 o 13:28

  9. #474
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-8...-ID6ymhpJ.html
    Byłem dziś w Piasecznie i jako że i tak czekałem na kogoś, odwiedziłem tamtejszy komis. W ofercie mają w/w audi TT. Byłem ciekaw co można otrzymać za 14500zł (bo jest promocja!)

    Z zewnątrz jak widać nawet na zdjęciach sporo rys, zadrapań, lewa lampa nieoryginalna, tylna jedna zbita, wydech leży krzywo. Po otwarciu maski widać pekającą szpachlę na fartuchu wewnętrznym lewym, więc auto jest prawdopodobnie po grubym dzwonie. Masa zapoceń, wycieków, wszędzie, gdzie może ciec to cieknie Tylna kanapa w tragicznym stanie. Znalazłem też jakby ślad tłustej substancji w okolicy lewego progu, nie wiem co to może być. Próg lewy lub prawy (nie pamiętam) skrzywiony w przedniej części. Wnętrze w średnim stanie, auto może i przyspiesza, ale tylko na PB, na lpg jedzie trochę i po chwili przełącza się na benzynę, jeśli mocniej się doda gazu. Szyby nie są z jednego roku, nawet boczne mają różne roczniki.

    nr VIN truzzz8nzy1072680 . Za taką cenę praktycznie każdy będzie tak wyglądał, no ale spisałem VIN, jakby ktoś kupił i "wypicował"
    Ona nawet na zdjęciach źle wygląda

  10. #475

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...-ID6yp0RB.html

    Robione prawe drzwi i błotnik. Coś majstrowano przy masce, to samo klapa bagażnika, która przy okazji ciężko się zamyka. Brak zaślepki z prawej strony przy lusterku. Nadkole złapane na opasce Wymieniana lewa szyba. Środek dosyć styrany. Ogólnie wizualnie słabo wypada. Mechanicznie już lepiej choć brak książki serwisowej.

    W linku poniżej fotorelacja.
    https://docs.google.com/uc?id=0B6ds9...xport=download

  11. #476
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez Kemil Zobacz posta
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...-ID6yp0RB.html

    Robione prawe drzwi i błotnik. Coś majstrowano przy masce, to samo klapa bagażnika, która przy okazji ciężko się zamyka. Brak zaślepki z prawej strony przy lusterku. Nadkole złapane na opasce Wymieniana lewa szyba. Środek dosyć styrany. Ogólnie wizualnie słabo wypada. Mechanicznie już lepiej choć brak książki serwisowej.

    W linku poniżej fotorelacja.
    https://docs.google.com/uc?id=0B6ds9...xport=download
    Świetna fotorelacja kolego pokazująca stosunek właściciela do auta, bo gdy mi mucha wleciała do Czarnuli to dostawałem palpitacji serca, że "obkupczy" całe wnętrze i latałem za nią jak głupi z łapką Tutaj właściciel ma pełny luz do auta, pourywane, połapane na opaski, ale jak patrzy się na podświetlenie tablicy rejestracyjnej... reszty taktownie nie dopiszę. Auto początkowo wisiało na olx już pewnie z ponad miesiąc czasu, lecz po pierwszej rozmowie z właścicielem dało się wyczuć, że coś kręci, męci, więc odpuściłem sobie i z tego co widzę dobrze, że to zrobiłem (kobieca intuicja mnie nie zawiodła ) Osobiście umieściłbym auto w dziale omijać szerokim łukiem, ale i tak ktoś kupi to...

    Dla pewności wrzucam parę zdjęć gdyby ogłoszenie znikło i za jakiś czas znowu pojawiło się.





    P.S. Nie wiem czy wiesz kolego, ale ja wiem tzn. aby sprawdzić czy lampy nie są czasami nowe, ponieważ "auto jest tylko po szkodzie parkingowej" wystarczy zdemontować te dwie zaślepki


  12. #477
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Odnośnie TT ze Szczecina to już była opisywana. Kiedyś stała długo w komisie, nawet ja się wtedy nią zainteresowałem, ale po krótkim badaniu rynku Szczecińskiego zrezygnowałem...nie ma co sobie nią głowy zawracać.

  13. #478
    Awatar Antau
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    brak
    KM
    102
    Rocznik
    2009
    Kolor
    grafit
    Posty
    74

  14. #479
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Antau Zobacz posta
    Ku#@&!a uwielbiam jak ktos nakrywa takich oszustow!! Brawo!

    Powinno sie wstawic taka informacje pod tego Typa ogloszeniem i zglosic to odpowiednim sluzbom jezeli kolo odkupil sam to auto ze stanow. 74900.. ma sa kra..
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 19-07-2016 o 22:30

  15. #480
    Awatar Antau
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    brak
    KM
    102
    Rocznik
    2009
    Kolor
    grafit
    Posty
    74
    Nie zaznaczył że bezwypadkowe ale opis "Jak nowy" do czegos zobowiązuje

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •