Strona 27 z 42 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 405 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #391
    Awatar maciek6005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    KRaków
    Pojemność
    brak
    KM
    70
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czornyje
    Posty
    98
    Pamiętam właściciela jak jakiś rok temu próbował ją sprzedać na allegro i tu na forum.
    Dał cene 20tyś i napisał jak sie nie sprzeda za 20 to za 2 tygodnie będzie cena 30 hahaha
    Także cena ostro w dół poleciała haha

  2. #392
    Awatar maciej22.86
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    green
    Posty
    174
    Jednym moim słowem...zajazd masakryczny...

  3. #393
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez maciek6005 Zobacz posta
    Pamiętam właściciela jak jakiś rok temu próbował ją sprzedać na allegro i tu na forum.
    Dał cene 20tyś i napisał jak sie nie sprzeda za 20 to za 2 tygodnie będzie cena 30 hahaha
    Także cena ostro w dół poleciała haha
    A w końcu sprzedał chyba za 15 z padniętym silnikiem.
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #394
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Tzn. żeby było wszystko jasne: TTka sprowadzona zza granicy (nie wiadomo: Belgia, Francja, Holandia, Niemcy??) przez handlarza (raczej po jakichś przygodach bo i poducha kierowcy od S3 i zderzak przedni niefortunnie pomalowany - nikt nie sprawdzał jej przygód, być może był tam kiedyś gigantyczny dzwon a może nie...), ktoś o nią mocno dbał i przerabiał za granicą, ale przed wyjazdem (czy klepaniem) została oszabrowana mocno z dodatków i bajerów (kiedyś musiał być tam spojler jak parapet z czasów F&F bo zostały ślady w klapie), stała długo na alledrogo aż klubowicz ją zakupił, podratował ją w Proturbo trochę mechanicznie, trochę się pościgał (pamiętamy ten sławetny wyścig w deszczu pod Brokiem), był na paru zlotach: http://www.klubtt.pl/showthread.php?...-i-Niskie-quot, potem chciał ją sprzedać: http://www.klubtt.pl/showthread.php?...Tuning-Op-Mech, a ostatecznie chyba silnik się rozsypał podczas jakiegoś ścigania i na lawecie pojechała do kolejnego właściciela. Szkoda tylko że nie została zdjęta naklejka "klubTT.pl" bo są potem opinie jakie to "igły" forumowe się spotyka...

    Zatem jeśli ktoś ją zamierza kupić (bo jak Piotrek zauważył - cena aktrakcyjna), to jedna prośba: władować trochę kasy (10k PLN powinno wystarczyć) i doprowadzić ją do stanu godnego TTki, albo sobie ją odpuścić bo ta TTka już nie przeżyje kolejnego właściciela ze skromnym portfelem...
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 11-11-2014 o 16:20
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #395

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Tychy
    Pojemność
    brak
    Posty
    10
    Uwaga na auto http://otomoto.pl/audi-tt-1-8t-s-lin...C35292884.html
    Samochód początkowo był dużo droższy, kupiłem go, i powiem tylko, że po 2 miesiącach braku możliwości przemieszczania się, oraz wizycie u prawnika, dziś został odebrany przez sprzedającego na podstawie zwrotu reklamacyjnego. I jak widzę od razu wystawiony na aukcji. Teraz już jestem mądrzejszy, bo korzystam z forum klubTT
    Ostatnio edytowane przez fockewolf ; 02-12-2014 o 14:49

  6. #396
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez fockewolf Zobacz posta
    Uwaga na auto http://otomoto.pl/audi-tt-1-8t-s-lin...C35292884.html
    Samochód początkowo był dużo droższy, kupiłem go, i powiem tylko, że po 2 miesiącach braku możliwości przemieszczania się, oraz wizycie u prawnika, dziś został odebrany przez sprzedającego na podstawie zwrotu reklamacyjnego. I jak widzę od razu wystawiony na aukcji. Teraz już jestem mądrzejszy, bo korzystam z forum klubTT
    A może jakieś konkrety? Co z autem jest nie tak, poza tym że wygląda jakby zostało wyłowione z dna jeziora?

  7. #397
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Sprzedaje MESJASZ lol

  8. #398

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez fockewolf Zobacz posta
    Uwaga na auto http://otomoto.pl/audi-tt-1-8t-s-lin...C35292884.html
    Samochód początkowo był dużo droższy, kupiłem go, i powiem tylko, że po 2 miesiącach braku możliwości przemieszczania się, oraz wizycie u prawnika, dziś został odebrany przez sprzedającego na podstawie zwrotu reklamacyjnego. I jak widzę od razu wystawiony na aukcji. Teraz już jestem mądrzejszy, bo korzystam z forum klubTT
    Jesteś niewidomy ?
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  9. #399
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    12 500

  10. #400

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Tychy
    Pojemność
    brak
    Posty
    10
    Nie znęcajcie się proszę nade mną ja świeżak jestem Piszę to tylko ku przestrodze, żeby nikt inny się nie naciął tak jak ja

    Jak go kupowałem cena wywoławcza była sporo wyższa, i oczywiście wg faktur i zapewnień sprzedającego pod względem mechanicznym było wszystko zrobione. Wszystkie niedociągnięcia "wizualne" posłużyły mi do zbicia ceny, a za zaoszczędzone pieniądze miałem auTTko doprowadzić do znośnego stanu i byłem na to gotowy.
    Z tym niewidomym to może przesada, ale przyznaję, że musiałem podczas zakupu jakiejś pomroczności jasnej dostać, a może tylko cena mnie zaślepiła Dodatkowo jak wspominałem nie zajrzałem wcześniej na forum i przez to moja wiedza była znikoma

    Teraz dzięki Wam i tej krótkiej przygodzie z tą TT już wiem w jakim stanie mogę to autko za 15tys. kupić, ale mimo wszystko również dzięki niej wiem, że nie chcę innego auta niż TT, bo jeździło się nią niesamowicie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    W związku z możliwą sprawą sądową pozwólcie, że konkretów nie podam. Po prostu trzeba na to auto uważać.
    Ostatnio edytowane przez fockewolf ; 02-12-2014 o 20:24

  11. #401
    Awatar KrzysiekA
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    259
    Nikt Cię nie wini. Normalne, że jak wsiadasz do TT to nie widzisz żadnych niedociągnięć.
    No chyba, że się drzwi nie domykają. Ale tylko te od strony kierowcy.

  12. #402

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Hmmm....piszesz rozsądnie wiec nie zniechęcaj się nawet jak grosza brak, dozbieriaj i kup wymarzone TT bo warto. Powodzenia
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  13. #403
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez fockewolf Zobacz posta
    Nie znęcajcie się proszę nade mną ja świeżak jestem Piszę to tylko ku przestrodze, żeby nikt inny się nie naciął tak jak ja

    Jak go kupowałem cena wywoławcza była sporo wyższa, i oczywiście wg faktur i zapewnień sprzedającego pod względem mechanicznym było wszystko zrobione. Wszystkie niedociągnięcia "wizualne" posłużyły mi do zbicia ceny, a za zaoszczędzone pieniądze miałem auTTko doprowadzić do znośnego stanu i byłem na to gotowy.
    Z tym niewidomym to może przesada, ale przyznaję, że musiałem podczas zakupu jakiejś pomroczności jasnej dostać, a może tylko cena mnie zaślepiła Dodatkowo jak wspominałem nie zajrzałem wcześniej na forum i przez to moja wiedza była znikoma

    Teraz dzięki Wam i tej krótkiej przygodzie z tą TT już wiem w jakim stanie mogę to autko za 15tys. kupić, ale mimo wszystko również dzięki niej wiem, że nie chcę innego auta niż TT, bo jeździło się nią niesamowicie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    W związku z możliwą sprawą sądową pozwólcie, że konkretów nie podam. Po prostu trzeba na to auto uważać.
    Nie jesteś jedyny, ale grunt to klepnąć się w pierś i przyznać do błędu, co nie każdemu przychodzi łatwo, np mi zostałeś rozgrzeszony
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #404

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Witam.
    Widziałem to TT

    http://otomoto.pl/audi-tt-225km-skor...C34946773.html

    I tak, głęboka rysa na masce dł. około 1m, rysa głęboka na tylnej klapie równolegle do spojlera - prawie na szerokość klapy, i trzecia rysa (nie co płytsza) na boku drzwi kierowcy około 1m. Klima nie sprawna, Prawa tylna lampa uszkodzona, ksenon prawy nie świeci, brak kontrolki pasów, brak pikseli na Fis-ie i do tego auto było polane jakimś kwasem (wygląda to tak, jak wyschnięte krople po deszczu, ale są ubytki i nie można w żaden sposób tego zetrzeć, maska, gril, zderzak, kratki i trochę dach - na zdjęciach tego nie widać, więc całe auto jest do malowania. Skóra zniszczona, prawa szyba nie uchyla się podczas otwierania drzwi, mokry tylny dyferencjał, opony zimowe już nie za bardzo, w silniku coś słychać na biegu jałowym (może sprzęgło). Podczas jazdy było tak, że ciągnie mocniej i słabiej, jak na benzynie, to również na gazie, być może turbo pada lub jakieś nieszczelności. Brak jakichkolwiek papierów na LPG i dwa dni temu skończył się przegląd. .....to chyba tyle.
    Ostatnio edytowane przez gigo ; 16-03-2015 o 18:23

  15. #405

    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Pabianice
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    2
    dzięki za info, bo miałem w przyszłym tygodniu się przejechać zobaczyć to ,,cudo".

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •