Strona 2 z 42 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Tutaj też ładny przykład jak się naprawia samochody. Tylko u Ruskich nie boją się tego na necie zamieszczać, a w Polsce podobne bajery się robi.


  2. #2
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Kupiłem kiedyś od nich auto - po 300 km zaświecił się niechciany przez nikogo symbol olejarki i charakterystyczny sygnał dźwiękowy...
    O dziwo , wszystkie auta które sprzedają są w 100% bezwypadkowe, co najwyżej z "kilkoma rysami" , człowiek jedzie 600 km po auto a na miejscu okazuje się, że zdjęcia a stan faktyczny to niebo a ziemia - przez telefon wszystko jest wręcz zajeb****e
    Szkoda gadać, dla mnie temat zamknięty - a napisałem ku przestrodze dla innych - jak ktoś szuka wrażeń to polecam auta od nich.
    Pozdro

  3. #3
    Awatar Grzesiek666
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Pisz
    Pojemność
    brak
    KM
    90
    Rocznik
    1998
    Kolor
    bordowy :D
    Posty
    15
    dotyczące ogłoszenia nr C20944324 niejaki (Kendal Robert Daniel)powiedzial ze sprowadzi TT za 2tys E :P ale trzeba mu wczesniej kase na konto wplacilc W tej chwili samochód jest pod moją opieką i używane w Szkocji. Mogę zorganizować transport do kraju korzystanie z usług firmy spedycyjnej dostawy.

    Działają one szybko i są one za pomocą bezpieczeństwa i serwis gwarancyjny. Nazwa firmy jest Saf Ltd (SHIPPING & AIR FREIGHT LTD) i mieli magazynu w Durham (Wielka Brytania), nie

    tak daleko.

    W przypadku wysyłki będą korzystać z przyczepy samochodu i nie będzie koniec dłużej niż 3-4 dni.

    Będą prosić o dowód pieniądze przed rozpoczęciem procedury wysyłki.

    Będziesz musiał potwierdzić płatność przez rachunek bankowy do nich i te pieniądze będą trzymane na koncie ochrony, aż do ostatecznej decyzji.

    Będziesz miał 5 dni do wglądu it.If chcesz to po prostu podpisać dokumenty i wysyłają pieniądze na moim koncie.

    Istnieje również polityki zawarte zwrotu, w przypadku gdy nie zgadzają się ze stanem pojazdu.

    Oni po prostu zwrócimy Ci pieniądze z powrotem tą samą drogą (rachunku bankowego). W ten sposób nie da się uniknąć jakiegokolwiek problemu, które pochodzi od kupującego np. z

    sprzedawcy!

    Potrzebuję następujących informacji od Ciebie, aby rozpocząć transakcję:

    Pełna nazwa:
    Ulica:
    Kod pocztowy / Miasto:
    Kraj:
    Telefon komórkowy nie #:

    Otrzymasz numer przesyłki, który pozwala sprawdzić transportu każdej chwili na ich stronie internetowej.
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek666 ; 22-10-2011 o 15:14 Powód: musialem dodac jego email

  4. #4

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    WAWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    2001
    Kolor
    CZARNY
    Posty
    12
    To co piszesz Grzesiek666 to przecież jakaś ściema i czuć ją na kilometr

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    centrum
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    2
    Kilka dni temu oglądałem audi tt w koninie...
    http://otomoto.pl/audi-tt-1-8-turbo-180 ... 22287.html

    masakra, koło zapasowe zalane po deszczu ktory przedostał sie przez uszczelki do bagaznika, lakier pozostawia wiele do życzenia, zawieszenie mocno stuka, poduszki ruszane, zegary wariują i pokazuja jakieś brednie, masa kontrolek sie świeci, porwany materiał w okolicach uszczelki szyby w dzwiach kierowcy. Ogólne wrażenie mizerne zupełnie odwrotnie do tego co zachwala sprzedający w opisie. Szkoda czasu... SMUTEK!!!

    http://jpghost.pl/audi1-2_1376558261/

    http://jpghost.pl/audi2-2_1376558146/

  6. #6

    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    lubliniec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    40
    http://tablica.pl/oferta/audi-tt-225...tml#093559145d
    Byłem ,widziałem !!! Dobrze ,że oferowane TT znajdowało się niespełna 90km od mego domu. Proszę Państwa właściciel przez telefon zowie siebie '' wielbicielem TT-ek, fanatykiem tej fury '' .Naprawdę w ogóle nie ma zamiaru jej sprzedać, ale potrzeba chwili i praca w Czechach zmuszają go do sprzedaży ''ukochanej perełki'' i ''rodzinnej zabawki''. Auto 225 KM Q naprawdę po ''podrasowaniu ma 250KM ,ale to nie ważne. Po przybyciu do Bojszowa/Gliwic co zastałem ? KUPA ZŁOMU, listwy progowe luzem, jakieś diody powkładane w dziury chamsko wycięte brzeszczotem w zderzakach (tył i przód) , wnętrze pojazdu wygląda jak domek dla trzody chlewnej, połowa kontrolek i przycisków nie działa( są zbędne zdaniem właściciela ) poducha wywalona i zaślepiona super wykładziną antypoślizgową do kokpitów samochodowych (-: .Fotele chyba nigdy nie widziały kosmetyków do skóry? Nawet nie wsiadłem do lumpa ,bo kurtka była dopiero co prana. 'Wielkie radio,komputer, DVD, nawigacja marki CANVA widoczna na foto nie istnieje ,bo spaliła się przed moim przyjazdem (-: .Pan włożył na siłę jakiegoś Clatronica srebrnego na luźno. Szkoda Waszej fatygi. Najgorszemu wrogowi nie wcisnął bym tego grata.

  7. #7

    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Sprawdziłem VIN w carvertical i autko ma bardzo dużo przeglądów, ale ostatni serwis miała w 2015 roku przy przebiegu 197 tysięcy a ktoś tu wpisał 66k !!
    Jak dla mnie to oszustwo.
    Bez tytułu.jpg

  8. #8

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Czarny
    Posty
    7
    Dzisiaj odwiedzilem komis w Gnieźnie gdyż stoi tam TT'Ka. Niestety jej stan jest dosyć średni.

    Zewnętrzny stan auta: grubość powłoki lakierniczej od 120um do 410um. Liczne odpryski na masce i nadkolach od kamieni - niedbale zamalowane pędzelkiem. Uszkodzone nadkole i zderzak lewy tył, pekniety klosz lewej tylniej lampy. Zarysowane do podkladu lewe drzwi kierowcy, widoczne pierwsze ogniska korozji, przetarta lewa strona przed jego zderzaka ( zamalowana pędzlem punktowo), felgi mocno pokancerowane wszystkie 4, wszystkie szyby oprócz przedniej 2002/2003 rok, przednia szyba 2007, przedni zderzak, pęknięcie na dole obok prawego plastra miodu

    Stan auta techniczny: tylne klocki nie zbierają równo - konieczne przetoczenie tarcz lub ich wymiana, zawieszenie sprawne ładnie wybiera nierówności, silnik nie dymi na zimno jak i po rozgrzaniu, turbo dziala i łapie w miarę zwawo, akumulator był rozladowany konieczność odpalenia przez kable, mechanizm opuszczania szyby pasażera uszkodzony, stan ogumienia dobry, stan oleju ok, światła postojowe dziwnie migaja na luzie na wolnych obrotach (masa? Albo wina rozladowanego aku)

    Wnętrze: alcantra + skóra czarne wnętrze, utrzymana w dobrym stanie, radio chorus kasę jak, brak Bose, brak zmieniarki, fotele niepowycierane, przebieg realny jak na środek auta, klimatyzacja chodzi zalecana wymiana filtrów bo zapach nieciekawy, podgrzewanie siedzeń jest i w teorii dziala bo ciepło dzisiaj było ), bagażnika nie widziałem ), komputer wyświetla rezerwę mimo połowy baku (albo uszkodzony wskaźnik albo plywka, albo coś zkompem nie tak),

    Dokumentacja oraz informacje dodatkowe:
    Czarna tt, Rok produkcji 2003, pierwsza rejestracja 2004 kwiecien, Samochód sprowadzony z Włoch, w komisie podane ze quattro w rzeczywistości FWD 180PS, samochód został sprowadzony 21.09.2010 do tego czasu nie udało się go sprzedać. Początkowa cena za ten samochód 33900, obecnie stoi za 26900. Wg dokumentów poprzednim właścicielem był mężczyzna z data urodzenia 1962 rok ). Faktura importowa opiewa na kwotę 7500euro ). Opłaty wszystkie zrobione, na sprzedaż komis wystawia fakturę VAT marzą. facet z komisu zachwala Lalunie (jego ulubione określenie) moim zdaniem nie jest warta tyle... Na dźwięk słowa to podjedziemy do ASO w Poznaniu Wlasciciel komisu zaczął narzekać na brak czasu.

    To tak na szybko bo nie było sensu dalej ciągnąć tematu...szukam dalej

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    22
    Witam

    Czarna Audi TT z Q 225 Niepołomice cena z allegro 22.200zł fotki na necie igła w żeczywistości
    - samochód na 99% bez wypadkowy ale:
    - mocno przedarte prawe nadkole
    - przedni zderzak wymieniany poprzedni rozwalony na krawężniku jet do wglądu (pod spodem wszystko ok i na swoim miejscu)
    - przerysowane prawe drzwi standardowa rysa na całości
    - tylna klapa chamsko naklejona listwa aluminiowa docinana na oko i pogięta
    - w masce wycięta dziura i zamontowany wziernik z pleksi na silnik do okola wychodzą bomble korozyjne
    - pod maską brak wszystkich plastików
    - przednia szyba wymieniana
    - brudny i mokry silnik
    - lewe drzwi brak plastiku chyba na rączce z tego co pamiętam
    - brak zaślepki tylnej w tunelu dzielącym fotele
    - rozkręcony plastik z lewej strony nóg pasażera brak jakiegoś elementu
    - turbina była naprawiana (stara się rozleciała)

    podczas jazdy: zawieszenie do wymiany cały czas coś się tucze i skrzypi, skrzynia biegów jest dosyć wyrobiona...

    Na liczniku 120 000 przebieg. Na prawdę przejechane ma na pewno około 200 000 (moje odczucie po oględzinach i jeździe)

    Ogólnie bardzo zaniedbany samochód praktycznie na każdym elemencie jest coś do poprawek lakierniczych

    Dodam że oględziny były późnym wieczorem w słabo oświetlonej hali można powiedzieć z latarką więc w dzień pewnie można znaleźć drugie tyle usterek

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm więc to normalne auto...skoro bezwypadkowa to nie jest źle...a że kiepski stan...hmm no adekwatny do ceny
    moze jakis link to aukcji albo fot?

  11. #11

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    22
    Audi TT 1.8 TURBO 225KM 4X4 DOINWESTOWANA (1761679611) - Aukcje internetowe Allegro

    Nie do końca ponieważ zdjęcia są zrobione tak iak by to była igła w tytule aukcji jest informacja że samochód jest doinwestowany a cena moim zdaniem nie ma znaczenia i nie można się nią sugerować zwłaszcza w naszej marce gdzie rozpiętości są ogromne.
    Jechałem do gościa 20km więc nic mi się nie stało ale jak bym jechał z jakiejś części polski to wziął bym sobie coś od tych "sprzedających" w zamian za stracony czas i pieniądze. Co innego gdybym przynajmniej telefonicznie uzyskał informacje o skorodowanej masce przedartym nadkolu które nadaje sie tylko do wymiany i rysach na każdym elemencie...

    Dodam jeszcze że właścicielami samochodu jest dwóch młodych chłopaków którzy zakupili samochód 6 miesięcy temu
    a co najlepsze na pytanie jakie jest spalanie usłyszałem że przy agresywnej szybkiej jeździe po mieście to do 12l ) na co ja czy to jest diesel ??) bo 12l w 225 Q to na pewno nie benzyna.

  12. #12

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    TT z okolic Rzeszowa chyba. Było już na allegro i na tym forum ktoś się zastanawiał parę miechów temu czy to kupić bo było tanio i ładna . Okazuje się że TT z USA i widnieje na niej zapis Total Loss . W Polsce podobno widnieje jako BEZWYPADKOWA.

    CarFax
    http://www.bezwypadkowy.net/media/ku...1055496_s_.pdf

    Total Loss Total loss reported on 01/19/2007.
    Accident / Damage DMV title problems reported.
    Accident reported on 01/19/2007.

    VIN: TRUUC28N9Y1055496












    ---------- Post dodany 19-12-2011 o 11:33 ---------- Poprzedni post 18-12-2011 z 10:00 ----------

    Uwaga z nieoficjalnych doniesień dostałem cynka, że będzie składana i spawana "okazja na allegro".

    Cały tył z tego samochodu
    http://otomoto.pl/audi-tt-uszkodzony-C21684747.html

    Ma przejść na ten.
    http://otomoto.pl/audi-tt-okazja-usz...C22070053.html

    Proszę o szczególną ostrożność


  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm dalsza dyskusja na temat tego auta już niema sensu...auto ma ulepione coś na masce...podoklejane jakieś "tuningowe" gadżety na klamki klapę i odboje od dużego fiata czy tam czegoś na drzwiach...skóra jest w stanie opłakanym więc czego tu się spodziewać i cena mówi za siebie...tym bardziej dziwi mnie to że już masz TT i takie "okazje" powinieneś omijać z daleka no chyba że z braku zajęcia podjechałeś sobie ją obejrzeć:P ale mnie Twój opis auta nie rozczarował bo tego można było się spodziewać po tej cenie i fotkach...a że opis jest mega zachęcający to normalne...ja nigdy nie czytam opisów tylko zaczynam od fot więc ta sztuka nawet by została od razu skreślona bez czytania opisu

    temat tego auta został już wyczerpany i czekamy na inne sztuki.......
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 18-08-2011 o 13:36

  14. #14
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798

    Exclamation


    Moderatorzy forum proszą szanowne towarzystwo o wklejanie fot. aut jeżeli temat ma być komuś przydatny
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #15

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Proszę oto fotki.





















    Fotki są już wklejone więc temat tej biednej TT się wyczerpał czekamy na inne sztuki

    ---------- Post dodany 09-11-2011 o 22:22 ---------- Poprzedni post 08-18-2011 z 17:46 ----------

    [UWAGA] 2000 AUDI TT QUATTRO AWD - TRUUC28N3Y1015897 - bezwypadkowe - bez-wypadkowy
    [UWAGA] 2001 AUDI TT QUATTRO AWD - TRUWT28N011019422 - bezwypadkowe - bez-wypadkowy

    A tak potem wyglądało na otomoto rocznik 2001. Więc proszę PRZESTAŃCIE PIERDO**** LUDZIE o igłach za grosze!
    Audi TT
    [UWAGA] 2001 AUDI TT QUATTRO AWD - TRUWT28N011003088 - bezwypadkowe - bez-wypadkowy

    CarFax do innego TT z okolic Rzeszowa z VINem
    http://www.bezwypadkowy.net/media/ku...1055496_s_.pdf

    Dla szukających TT 8J odradzamy:
    http://bezwypadkowy.net/imgCacheSec/...k_snapshot.jpg
    http://bezwypadkowy.net/imgCacheSec/...m_snapshot.jpg
    Do tego obecnie jest na allegro!!
    http://otomoto.pl/audi-tt-s-tts-quat...C19525274.html

    Kolejna 8N
    http://bezwypadkowy.net/imgCacheSec/...k_snapshot.jpg
    Oraz fotki



    ---------- Post dodany 09-18-2011 o 11:51 ---------- Poprzedni post 09-11-2011 z 22:22 ----------

    ----------------------------------------------------------------------------
    Kolejna TT z allegro.
    AUDI TT QUATRO 2000 R (1818236286) - motoAllegro













    Opis

    no więc widziałem wczoraj te autko. Teoretycznie nie uderzony - wg wiedzy właściciela (sympatyczny facet, chce dobrze i stara się mówić szczerze)

    Co do samego auta:
    1. przednia szyba wymieniona - na oryginalną pod rocznik 00, pozostałe 9
    2. przedni zderzak malowany - podobno było dużo odprysków
    3. tylnia klapa robiona - jest nierówno osadzona
    4. tylni zderzak przy nadkolach odstaje z każdej strony
    5. środek jak na przebieg 175tyś.. hmm.. jest czysto... ciężko ocenić
    5a. nie mam doświadczenia z jakością kierownicy w TT, ale w A6 C6 przy przebiegu 240tyś km miałem kierownicę w dużo lepszym stanie. Na tej w TT prawie nie ma już połysku (lakieru)
    6. przebieg nie do sprawdzenia - brak komunikacji na kanałach
    7. jest jakaś przepinka w elektryce, gdyż sensor powietrza ma zwarcie do masy wg sterownika, a świetnie działa i reaguje
    8. czujnik zderzenia wskazuje na uderzenie, drugi nawet uszkodzony. Jest crash data, ale właściciel stoi murem, że to nie on... i błędne koło
    9. airbag nie odpowiada - więc nie wiem czy poduszki są sprawne
    10. wartości mierzone silnika, turbo są prawie poprawne - świece można z przewodami wymienić.. turbo to kwestia chwili
    11. wymienione amortyzatory 2 lata temu przy przebiegu teoretycznym ok 130tyś km - a auto jeździło po autostradach niemieckich - więc wniosek nasuwa się jak dla mnie jeden - przebieg skręcony - bo w audi jeszcze nie widziałem takiej lipy, że przy tym przebiegu wymienia się łożyska, tuleje i amory... szok! sprostujcie mnie, bo jeżeli tak jest, to nie kupie żadnej TT... i audi w tym momencie straci w moich oczach
    12. opony letnie kończą się
    13. ktoś mapował komputer - nie ma żadnego ogranicznika - silnik przekręcić można na każdym biegu - właściciel mówi że bez problemu na 6 biegu idzie do końca obrotomierza... osiąga ponad 260km/h ... straszne
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 11-09-2011 o 22:35

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •