Strona 19 z 42 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 285 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #271
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez spider Zobacz posta
    Elmacho taki ekspert i znawca z ciebie a dajesz sie nabrac na takiego maila, przeciez sprzedajacy ewidentnie zlal kupujacego (nie wiem z jakiego powodu) bo kto chcacy sprzedac auto pisze takie rzeczy, 3 razy malowany i wstawiany dach- epickie, no ale pasztet wiadomo haha
    Widzisz i ja też dałem się nabrać, a tak na poważnie, to nikt nie wie jak jest, w razie co sprzedający będzie miał zabezpieczenie, jeżeli ze sprzedanej TT wypadnie przystanek nowemu nabywcy, no bo przecież uprzedzał tak?? pomyślałeś o tym? chyba nie, tak że nie wiadomo jaka jest prawda i na tym proponuje zakończyć tą dyskusję.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #272

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez spider Zobacz posta
    Elmacho taki ekspert i znawca z ciebie a dajesz sie nabrac na takiego maila, przeciez sprzedajacy ewidentnie zlal kupujacego (nie wiem z jakiego powodu) bo kto chcacy sprzedac auto pisze takie rzeczy, 3 razy malowany i wstawiany dach- epickie, no ale pasztet wiadomo haha
    A nie bierzesz pod uwagi że nie chciała tłumaczyć się grupie np. jakiś facetów podczas oględzin i wolała opisać wszystko wcześniej w mailu. Może miała nadzieję że po takim opisie ktoś przyjedzie i kupi w ciemno? A może dla niej stwierdzenie oryginalny lakier to po prostu nówka warstwa, a te 3 malowania to trzy warstwy położone podczas malowania. Kto wie.... Stwierdzenie że sama instalacja gazowa bez zarzutów nie skreśla stwierdzenia że samochód źle na nią reaguje. Poza tym ksolk najpierw piszesz że nikt maili nie pisze w sprawie kupna auta , a potem że Pewnie dostawała tyle maili że już miała dość...

  3. #273
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    lukasz2000 zakończ już ten temat, prosiłem wcześniej, nie rozumiesz?
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #274

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    tyle napociłem to już wkleiłem.

  5. #275

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    6
    Oglądałem to Audi http://tablica.pl/oferta/audi-tt-180...tml#40113816dc

    Auto powypadkowe (przód i tył). Wymieniona przednia szyba,deska rozdzielcza wymieniona po wystrzale poduszki.Tarcze h-ca tył i klocki do wymiany.Rdza na pokrywie bagażnika.Cały w koło podmalowywany. Sprzedawca to cwaniakowaty handlarz. Piszę o tym na forum aby ktoś kto ma zamiar przejechać kilkaset kilometrów nie rozczarował się na miejscu. Na szczęście miałem kilka kilometrów do przejechania aby osobiście przekonać się co to za szrot.

  6. #276

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    330
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    294
    Ja widze,ze w ogloszeniach juz co druga to S-line.Handlarze nawet sie nie wysila zaby chociaz znaczki sline nakleic...

  7. #277
    Awatar Dydol
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    101
    Cytat Zamieszczone przez Marki Zobacz posta
    Oglądałem to Audi http://tablica.pl/oferta/audi-tt-180...tml#40113816dc

    Auto powypadkowe (przód i tył). Wymieniona przednia szyba,deska rozdzielcza wymieniona po wystrzale poduszki.Tarcze h-ca tył i klocki do wymiany.Rdza na pokrywie bagażnika.Cały w koło podmalowywany. Sprzedawca to cwaniakowaty handlarz. Piszę o tym na forum aby ktoś kto ma zamiar przejechać kilkaset kilometrów nie rozczarował się na miejscu. Na szczęście miałem kilka kilometrów do przejechania aby osobiście przekonać się co to za szrot.
    Szrotem nazywasz auto, które jest malowane i ma klocki do wymiany ? Za tą cenę nie ma co spodziewać się rewelacji. Do 20.000 tys. złotych 99% TT-ek jest niestety powypadkowe/malowane i nikt tego nie ukrywa (w ogłoszeniu też nie ma niczego o bezwypadkowości). Wydaje mi się, że trochę przesadziłeś z określeniem "szrot". To, że wymieniłeś co jej dolega to plus, niech nabywca wie, że będzie musiał wydać trochę na doprowadzenie jej do idealnego stanu i już jemu pozostawmy decyzję

  8. #278
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Jeśli ma wywalone poduchy, wymienioną szybę, robiony przód i tył, rdzę na klapie, to wierz mi, że takie TT to szrot. Pomyśl, co spowodowało takie uszkodzenia i naprawy?

  9. #279
    Awatar PrzemekPKL
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Koło
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrzysty
    Posty
    40
    Cytat Zamieszczone przez Marki Zobacz posta
    Oglądałem to Audi http://tablica.pl/oferta/audi-tt-180...tml#40113816dc

    Auto powypadkowe (przód i tył). Wymieniona przednia szyba,deska rozdzielcza wymieniona po wystrzale poduszki.Tarcze h-ca tył i klocki do wymiany.Rdza na pokrywie bagażnika.Cały w koło podmalowywany. Sprzedawca to cwaniakowaty handlarz. Piszę o tym na forum aby ktoś kto ma zamiar przejechać kilkaset kilometrów nie rozczarował się na miejscu. Na szczęście miałem kilka kilometrów do przejechania aby osobiście przekonać się co to za szrot.
    A miałem też jechać oglądać ten egzemplarz :/ zdjęcia wyglądają ok ale niestety to tylko zdjęcia z tego co wynika.

  10. #280
    Awatar Dydol
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    101
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Jeśli ma wywalone poduchy, wymienioną szybę, robiony przód i tył, rdzę na klapie, to wierz mi, że takie TT to szrot. Pomyśl, co spowodowało takie uszkodzenia i naprawy?
    Nadal jest warte tego co się da z tego wynegocjować czyli 15 tys. Powtórzę tylko to co już napisałem, bezywpadkowego TT szukać na forum lub powyżej 25tys. Jeśli mechanicznie jest bez zarzutu, to nie nazwałbym ruszonej budy z dobrym sercem szrotem.

  11. #281
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Dydol Zobacz posta
    Nadal jest warte tego co się da z tego wynegocjować czyli 15 tys. Powtórzę tylko to co już napisałem, bezywpadkowego TT szukać na forum lub powyżej 25tys. Jeśli mechanicznie jest bez zarzutu, to nie nazwałbym ruszonej budy z dobrym sercem szrotem.
    Dla mnie takie auto nie jest warte takich pieniędzy. Myślę, ze nie tylko ja jestem tego zdania.

  12. #282
    Awatar Dydol
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    101
    Dlatego jest to forum i jego funkcją jest wymiana zdań

  13. #283
    Awatar GHST
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    10
    Coś do czarnej listy, pisałem o niej w Kupujemy audi tt.

    http://tablica.pl/oferta/audi-tt-1-8...tml#35488942bf

    Handlarz zarzekał się, że przebieg oryginalny - 130k. Miał książkę z Danii ze wszystkimi pieczątkami i wpisami. 1 właścicielka w Danii. Dopiero co wymieniony rozrząd, oczywiście to wpis z lewej, duńskiej książki made in poland. A tymczasem:

    http://selvbetjening.trafikstyrelsen...ZZZ8NX41002751

    Numer VIN: TRUZZZ8NX41002751

    Środek jak złoto, zapewne od jakiegoś dość świeżego rozbitka.
    Dodatkowo szyby przy otwieraniu drzwi nie opadają, co może dodatkowo wskazywać na duże i niedokładne przegrzebanie auta.
    Silnik nie chodził równo, skrzynia ciężko.

    Sprzedający nie chciał się zgodzić na przegląd w ASO przed zakupem, a jedynie na wybraną przeze mnie SKP w okolicy, zasłaniając się brakiem czasu na 3h przegląd w ASO i tym, że byle autoserwis sprawdzi to samo 3x taniej i w pół godziny (oczywiście to samo, ale bez VINu, który skrywał mroczny sekret sprzedającego).

    Odradzam wszystkim tą "perełkę" byłem włos od tragedii

  14. #284
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Tak jak myślałem, nikt normalny nie wywaliłby oryginalnych dywaników welurowych po przebiegu 130k na poczet jakichś kombinowanych dywaników "made in China" i już po takim detalu + po reakcji sprzedającego na prośbę o sprawdzenie w ASO, można było domyślać się że autko jest delikatnie mówiąc- podejrzane

  15. #285
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    W sumie nie wiem czy to dobry dział,ale nie ma takiego że "Ogłoszenie które sprawilo ze cieszy mi się morda..."

    SPEŁNIJ Z NAMI SWOJE MOTORYZACYJNE MARZENIA!!!

    http://otomoto.pl/audi-tt-C31557619.html

    http://otomoto.pl/audi-tt-C31751856.html

    Marzenia ?????

    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •