Strona 13 z 42 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #181
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Dydol, no kiepskie to trochę powitanie, bo nie w tym dziale. No ale nic.

    No generalnie ta TT to lekka kaszana jak widać, nawet po zdjęciach (sfalowana deska po wystrzale i nieudolnej naprawie i te sławetne plastiki)...ale miałbym kupca na te felgi o ile proste, bo prezentują się nieźle, w porównaniu do samochodu
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #182
    Awatar Dydol
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    101
    Wybaczcie, błędy się zdarzają. Natomiast sprzedawca felgi trzymał ciągle jako punkt zaczepienia - "co z tego, że auto szmelc ale felunek piękny". Co do felg to faktycznie, jedyne co w aucie prezentowało się nienagannie.

  3. #183
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    To ja daję 1000 i zabieram fele, bo ładne
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #184

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Kce
    Pojemność
    brak
    Posty
    48
    Bardzo podobne TT było jakiś miesiąc temu do sprzedaży w Będzinie (dlatego to auto powinno mieć blachy SBE?). Wtedy właściciel od razu przez telefon powiedział, że auto jest powypadkowe. Cena na tamten dzień to było 15 500 do negocjacji. Być może to ten sam, felgi ma identyczne.

  5. #185

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    10
    http://allegro.pl/audi-tt-quatro-alu...286172797.html

    "IGŁA" oglądałem ją pod koniec kwietnia, lub na początku maja (zapomniałem). Nawet na pierwszy rzut oka odrzuca. Z zewnątrz dużo wad, w tym rozwarstwiający się tylny prawy błotnik (pęka szpachla na długości kilkunastu cm), dużo rys i napraw pędzelkiem/sprayem (m.in. matowy przód prawego przedniego błotnika na łączeniu ze zderzakiem - naprawa po obcierce). Matowe przednie lampy, tylne popękane. Mocno poobdzierane felgi, spękane stare opony. Na przednich zaciskach plastikowe nakładki udające big brakes brembo. Środek bardzo zniszczony, sugerujący bardzo duży przebieg i niechlujstwo. Bardzo mocno wytarty fotel kierowcy z dużą dziurą skóry na boczku. Zmaltretowana i brudna alcantara. W środku śmierdzi, a boczki drzwi odchodzą (może zalana?). Chyba fotel miał zepsutą regulację wysokości (ale nie pamiętam na 100%).

    Z tyłu i chyba z przodu gwintowane zawieszenie, o którym nawet nie wiedzą sprzedający.

    Cena dalece odbiega od stanu. Nie zapłaciłbym za te auto nawet 12 000zł.

  6. #186
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    O fuck dawno takiego kibla nie widziałem, szkoda nawet na bilet MZK ze by to cudo oglądać.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #187

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kluczbork
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1987
    Kolor
    skóry
    Posty
    29
    a to ja może dorzuce coś od siebie bo wkur...a mnie już nieuczciwoś sprzedających i z checia ostrzege innych przed niepotrzebna strata zlotówek na telefonie i paliwa a przede wszystkim czasu na ogladanie tego badziewia na stronie.
    1 ulep no.1
    http://otomoto.pl/audi-tt-klima-quat...C23531580.html -kosmita z Opola. Oferte mogłaby zwrócic dosc wysoka cena. Wiadomo jak ktos sprzedaje cos dobrego to i wieksze pieniadze wola. Pomijajac fakt ze to komis. Cena kilka miesiecy temu to 30 tysiecy...jeszcze tydzien temu 28000++ obecnie 26800. Miałem nieprzyjemnośc ogladac tego zloma. Facet na umowione spotkanie nie raczyl nawet naladowac akumulatora, nie wiem czy po pol roku nieodpalania wogole sie jeszcze nada. Auto obite w kolo miejscami nawet do 2000 mikro, smród w srodku, zamazane na srebrno uszczelki, ale przerazaja spoiny na tylnych slupkach, tzn spoiny dosc ladnie polozone i wyszlifowane ale sam fakt przeraza. Auto calkowice bez histori. ksiazka z jednym wpisem juz w polsce gdzie dokladane byly czesci zloczne i naklejki na tyl w salone u Lellka w Opolu.

    2. tutaj ostrzegam tylko przed tym ze jest to brytyjczyk i kiera byla poczatkowo po prawej stronie, tutaj szczescie sprzedajacego ze przyznal sie do tego po ktorejs rozmowie z kolei przed moim przyjazdem. skutecznie nie podawal vinu- w ktorym mozna sie o tym dowiedziec. Dla osob nie znajacych sie na rzeczy lub chcacych kupic przekladke w takiej cenie przekazuje ta infrmacje.

    http://otomoto.pl/audi-tt-audi-tt-qu...C29210153.html

    * był jeszcze jeden z Leszna za 28000 w tym roczniku z pozniesza cena 25000 z dospawana cwiartka i pofalowanym progiem na calej dlugosci ktory zapewnial kilkakrotnie ze warto przyjechac obejrzec auto z czysta historia w idealnym stanie. Przez niego stracilem wache na 500km i jeden dzien urlopu , jak tylko pojawi sie ogloszenie to nie omieszkam je tutaj wkleic.

  8. #188
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Tego z linku nr 2 wczoraj widziałem na drodze. W ogłoszeniu ma napisane, że sprowadzony z Austrii.
    Daleko nie mam i chyba zadzwonię... Sobie pogadamy...
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 10-06-2013 o 21:06

  9. #189
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    Cytat Zamieszczone przez RadekW Zobacz posta
    * był jeszcze jeden z Leszna za 28000 w tym roczniku z pozniesza cena 25000 z dospawana cwiartka i pofalowanym progiem na calej dlugosci ktory zapewnial kilkakrotnie ze warto przyjechac obejrzec auto z czysta historia w idealnym stanie. Przez niego stracilem wache na 500km i jeden dzien urlopu , jak tylko pojawi sie ogloszenie to nie omieszkam je tutaj wkleic.
    Srebrna, quattro? Sprzedający - raczej wysoki, dobrze zbudowany, utrzymujący, że to auto powystawowe z niemieckiego salonu sprowadzone specjalnie dla żony (i faktycznie zarejestrowane na kobietę), które jest w tak rewelacyjnym stanie, że jak się je na żywo zobaczy, to z marszu się je kupi?

    PS.
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Tego z linku nr 2 wczoraj widziałem na drodze.
    Ooo, to zakładam że w NB byliście. Przy odrobinie szczęścia mieliśmy szansę gdzieś na drodze się minąć.

  10. #190

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kluczbork
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1987
    Kolor
    skóry
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez wi_ Zobacz posta
    Srebrna, quattro? Sprzedający - raczej wysoki, dobrze zbudowany, utrzymujący, że to auto powystawowe z niemieckiego salonu sprowadzone specjalnie dla żony (i faktycznie zarejestrowane na kobietę), które jest w tak rewelacyjnym stanie, że jak się je na żywo zobaczy, to z marszu się je kupi?

    PS.

    Ooo, to zakładam że w NB byliście. Przy odrobinie szczęścia mieliśmy szansę gdzieś na drodze się minąć.
    tak dokładnie taki wysoki, przez telefon kilkakrotnie zapewnial ze jedyna wada auta jest wymieniony trojkacik z tylu z powodu włamu. a dobry tekst " Żona mi w ramiona płakała jak powiedziałem jej że panowie kupią to auto- tak sie z nim rozstawac nie chciała". Po głebszych ogledzinach prawie sie zrzygałem, widziałem lepsze sztuki za 19000.

    co do tego niebieskiego za 2500 to wklejam tresc maila od gscia
    "
    Witam znalazła się książka serwisowa samochodu.

    Przepraszam za brak informacji ale sam nie wiem co mam. auto ma pełna historię serwisową przebieg jest oryginalny
    Samochód pochodzi z Anglii kierownica była po prawej stronie
    Poza tym samochód nie brał udziału kolizji malowany zderzak z przodu (ja zleciłem malowanie)
    Jestem pierwszym właścicielem w kraju
    Auto po dużym serwisie paski rozrząd oleje filtry tarcze Hamulcowe przód + klocki przód i tył
    Dodatkowy zestaw felg aluminiowych w zestawie
    Plus książka serwisowa z pełną dokumentacją auta
    Samochód można sprawdzić w serwisie audi ASO w Tychach pod każdym aspektem technicznym samochód sprawny gotowy do trasy. Jeśli nie zniechęciłem pana zapraszam na oględziny w razie pytań proszę o kontakt po godzinie 16,00


    Pozdrawiam
    Michał
    508749626 "

    ale vin jest europejski TRUZZZ8NZ11027159 tylko z tego co mi powiedzial salon przez telefon to wzmianka jest gdzies tam o kierze po prawej stronie a wlasciciel potwierdzil to tylko w mailu.

  11. #191

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    10
    To ja dodam jeszcze od siebie dwie sztuki.

    1. Białystok
    http://allegro.pl/audi-tt-i3255513182.html

    W rozmowie z początku maja, gdy cena była 19500zł - Chciałem umówić się na oględziny 24 maja. Powiedział, że opuszcza Polskę dlatego warto się pospieszyć, bo jest wielu chętnych i nie wie czy przez 2 tygodnie się nie sprzeda 23 maja audi ponownie wystawione za 17500, zadzwoniłem zapytać, czy możemy się umówić na jutro. Pan zaczął nadmieniać, że auto nie jest nowe, że ma jakieś tam ryski, głośniki z przodu nie działają, że nie zapewni czy nie był lakierowany, bo się na tym nie zna ogólnie komedia fest, aż na głośno mówiący wziąłem dla ubawu.
    Obejrzałem 24 maja - technicznie wydaje się ok, silnik bardzo cichutko pracuje mimo gazu. W środku trochę zniszczone fotele, mocno starty boczek na fotelu kierowcy, kierownica z innego modelu, brudne dywaniki.
    Na zewnątrz - cały lakierowany, ale nie najgorzej, jednak zderzaki zdążyły już popękać miejscami, trochę rysek mniejszych i do podkładu, zmatowiony lewy tylny błotnik, przedni grill uszkodzony po wjechaniu w lisa, delikatnie pęknięta prawa tylna lampa (z czerwonym okienkiem na wsteczny). Lewa wycieraczka płaska, prawa zwykła - "a po co kupować dwie, skoro i tak działa"
    Ogólnie nie najgorszy, po wymianie reduktora gazu, ale cena nadal za wysoka i stan nie ten by kupić i restaurować prawie wszystko.

    2. Czarne TT Q 180km z USA, ale tył EU z Poznania (Tarnowo Podgórne).
    http://otomoto.pl/audi-tt-qattro-C29580471.html

    Bardzo miły właściciel, ale fura do kompletnej renowacji. Koleś wie co ma i zszedł mocno z ceny, ale nawet za 15000zł nie chce mi się budować TT od zera. Tył to wspawane dwie ćwiartki bardzo fachowo, ale troszkę szpachla słabo przytarta i z bliska widać, oraz na załamaniu gdzie zaczyna się dach leciutka korozja z prawej strony od wewnątrz klapy. Oba zderzaki mocno obite i grubo szpachlowane. Lewy próg cały zgnieciony, oraz błotnik już od dołu uderzony. Całe auto było lakierowane, ale aktualnie nadaje się do ponownego lakierowania, bo nawet na dachu rysy od anteny CB. W środku zniszczone fotele, podarty boczek od kierowcy, połamana regulacja lusterek i pokrętło klimy. Mocno huczą tylne łożyska - od razu do wymiany. Poza tym audi świetnie jeździ, trzyma się drogi i płynnie przyspiesza. Ale tez nie kupuję, bo nie mam ochoty na Pimp My Ride.
    Ostatnio edytowane przez ATLAS ; 19-06-2013 o 04:53

  12. #192
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    a tak dla hecy dla forumowiczów!
    kiedyś pisałem o swojej TT która nie do sprzedania,jako reklama robi i to do tej pory,cena wywalona a tel są.Nadal nie do sprzedania!Właśnie tak trafiają się ogłoszenia na mobile itp tylko bez nr tel.P.S Zobaczcie co się z kierownicą mokkasin po DOKŁADNIE 122000 km stało.Zrobiłem na nowo ten mankament Audi więc kierownica niekoniecznie wyznacznik.
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 12-06-2013 o 20:14

  13. #193
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Telefony są, bo ludzie widzą że wisi długo i nie sprzedaje się, licząc że zejdziesz do 20tyś.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #194
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Odnośnie niebieskiej z Białegostoku- to przede wszystkim kuje w oczy poducha kierowcy z Audi S3, bądź innego pochodnego

  15. #195
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Telefony są, bo ludzie widzą że wisi długo i nie sprzedaje się, licząc że zejdziesz do 20tyś.
    a właśnie żadnego idiotycznego targowania nie było przez telefon...jak usłyszę 20 to podniosę do 60 hehe

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •