Strona 11 z 42 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #151
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez psr2 Zobacz posta
    audi tt (2695928276) - motoAllegro

    Mój temat chyba został usunięty, wczoraj nie udało mi się obejrzeć tej audi ale dzisiaj miałem chwilkę i byłem

    Co tutaj dużo gadać ulep jakich mało, jednak można potwierdzić, że nikt za takie pieniądze nie odda czegoś dobrego ;p Nie ma elementu na którym auto nie miałoby szpachli, dach nawet w ogóle miernik nie łapał, tylna lampa pęknięta, ogólnie pomalowany mega źle, nie trzeba fachowca żeby to ocenić, nigdy nie widziałem tak zużytych foteli i tutaj nie mam na myśli tylko dwóch przednich ale wszystkie a tylne z czarnych prawie zrobiły się białe. Plastiki na słupkach ledwo się trzymają, kierownica wytarta, zepsuty wskaźnik paliwa, dziura w wykładzinie po stronie kierowcy, myśle że nie ma sensu więcej wymieniać. Nawet nie wiem jak chodził silnik bo nie było sensu go odpalać Także tą sztukę odradzam..

    W ogóle mówie do niego że za 8 tys. nie wiem czy to ktoś by kupił a on mi odpowiedział że jak teraz nie pójdzie to zrobi kontrolowaną stłuczkę i dostanie więcej z AC

    Pozdrawiam
    To wszystko było już w opisie i zdjęciach. Ale przekonałeś się naocznie.

  2. #152
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez psr2 Zobacz posta
    audi tt (2695928276) - motoAllegro

    Mój temat chyba został usunięty, wczoraj nie udało mi się obejrzeć tej audi ale dzisiaj miałem chwilkę i byłem
    Nie został usunięty tylko posty zostały przeniesione to tematu '' Kupujemy Audi TT '' ( gdzie pierwotnie powinieneś zacząć )
    Jak masz ochotę to możesz i tam napisać wnioski po oględzinach bo zapewne będzie to bardzo pouczające dla wielu .








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #153
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Wrak znowu wypłynął - pamiętam to auto jak jeszcze stało kilka tysięcy drożej:
    Oferta - Audi TT - Samochód po wymianie płynów eksploatacyjnych oraz układu hamulcowego. Do samochodu jest drugi komplet kół. Polecam Tel.600-858-5
    rejestracja obecnie: WD 0594C

    co nie tak?
    [UWAGA] 2001 AUDI TT QUATTRO AWD - TRUWT28N011003088 - bezwypadkowe - bez-wypadkowy

    wziąłem VIN od właściciela (TRUWT28N011003088 ) bo tak mi się wydawało, że to znowu to auto wróciło na rynek (po niecałym roku) i wszystko się zgadza.
    Auto obecnie mocno niedomaga, począwszy od pierdół typu brak sprysków z przodu przez pęknięty zderzak i masę innych dolegliwości. Tak informacyjnie jakby ktoś się spodziewał cacka z 2001 roku 225Q za 23 tysiące
    Ostatnio edytowane przez Matee ; 01-11-2012 o 23:16

  4. #154
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Wrak znowu wypłynął - pamiętam to auto jak jeszcze stało kilka tysięcy drożej:
    Oferta - Audi TT - Samochód po wymianie płynów eksploatacyjnych oraz układu hamulcowego. Do samochodu jest drugi komplet kół. Polecam Tel.600-858-5
    rejestracja obecnie: WD 0594C

    co nie tak?
    [UWAGA] 2001 AUDI TT QUATTRO AWD - TRUWT28N011003088 - bezwypadkowe - bez-wypadkowy

    wziąłem VIN od właściciela bo tak mi się wydawało, że to znowu to auto wróciło na rynek (po niecałym roku) i wszystko się zgadza.
    Auto obecnie mocno niedomaga, począwszy od pierdół typu brak sprysków z przodu przez pęknięty zderzak i masę innych dolegliwości. Tak informacyjnie jakby ktoś się spodziewał cacka z 2001 roku 225Q za 23 tysięce
    dodam jeszcze ten link do tego:

    Audi TT

  5. #155

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Bytom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    153
    Oferta - Audi TT - TT ładna, zadbana 1.8T tj. 180KM , 149 000 KM przebiegu, Nie zniszczone,wszystko w oryginale.Sprawne auto. Kompletny rozrząd wymie
    Odnośnie tego samochodu widziałem go kilkakrotnie na żywo (widać że właściciel handlarz jeszcze go nie przerejestrował) i powiem tak na pewno miała malowane 2 tylne nadkola i drzwi pasażera powód?Rdza i to dość sporo ,pierwszy raz widziałem tt w tak złym stanie wizualnym. Stała do sprzedaży za bodajże 18K w Śiemianowicach Śląskich po czym kupili ją handlarze z Bytomia (romanie) a jak wiadomo od takich się nic nie kupuje Dali do lakiernika po czym chcieli 19K. Podsumowując odradzam te auto nawet za 15K nie wiadomo jak technicznie ale po tym jak wyglądało można się tylko domyślać.

  6. #156

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    6
    Po czym ją sobie kupiłem z tydzień temu , poszła do malowanie,wymieniam skóry,części i co w tym złego że będę wydawał dobrze zrobione auto.Szpachli nie ma , wiec jak komuś nie będą przeszkadzać 3 malowane elementy to na pewno będzie z niego zadowolony.

    Romowie nic przy nim nie zrobili,wiec pierwsze lakierowanie przechodzi u mnie.
    Oczywiście że handluje autami,i na placu mam wiele aut.

    Bzdury wypisujecie-żeby sprzedać dziś auto musi być zrobione dobrze,sprzedaje auto od 8lat i często do mnie klienci wracają.W jednym aucie jak rysa,w drugim fotel zjechany,czy rozwalona zawiecha.Rzecz w tym jak to zrobisz.

    Pierwsze forum na którym członkowie zachowują się jakby mieli auto najlepsze możliwe ,bez najmniejszych skaz i kupione za fortune.
    Sprowadzam auta ze Stanów a tam wszystko uderzone-to znaczy że szmelca ktoś potem kupi!!!

    Kaczyński przy niektórych forumowiczach to Anioł.
    Ostatnio edytowane przez bobibmw ; 08-11-2012 o 18:41

  7. #157
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    bobibmw - ja nie uwazam ze to cos zlego kupic samochod , ogarnac go i sprzedac. Mysle ze tu dziwne jest to ze z tego co pamietam pisales ze kupiles auto dla zony, i pisales co do zrobienia bedzie etc....i kazdy odebral ze twoje auto a nie na handel....
    Dzis sprzedawac auta i z tego zyc jest ciezko i wiadomo ze kazdy "orze jak moze".....
    pzdr

  8. #158

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Bytom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    153
    bobibmw-Wiesz co nie ma się co spinać mówię jak było myślałem że ci cyganie coś przy niej zrobili bo mówili że odmalowana i proponowali mi kupno jej...Poza tym ja wyrażam swoje zdanie czy jesteś handlarzem czy nie nie interesuje mnie to.Tylko po co pisać że się kupuje auto dla żony skoro zaraz jest na sprzedaż. P.s Nie twierdze że moje auto jest najlepsze w każdym da się coś znaleźć....

  9. #159
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    Fakt faktem, że sam wyłożyłeś kawę na ławę.
    Tutaj na tym forum większość ludzi naprawdę kocha swoje TT i zapewne nie wyobrażają sobię, żeby kupić TT, odnowić i zaraz ją sprzedać. Sam jestem przykładem kogoś kto od 2,5 roku inwestuje, inwestuje i w najbliższym czasie nie w głowie mi sprzedaż. Ale zapewne każdy też inaczej patrzy na samochody i na swoje TT.

  10. #160
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    jest to sprawa bobibmw co kupuje i co sprzedaje. Sam się przyznaje, że auto mocno zaniedbane. Nie wierzę tylko w jedno, że zrobi auto na TIP-TOP, bo ma duży zapas. Nie wiem czy na tip top to starczy wartość tej TT. Szkoda tylko , że rejestracja na forum prawdopodobnie była tylko po to, bo może łatwiej było sprzedać to auto. Kolego bobibmw skoro tak rzucasz paragrafem na forum, to jako brzydko to nazwę handlarz znasz te artykuły, jak nie to przeczytaj, po co masz mieć później problemy:

    Art. 556. § 1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę zmniejszającą jej wartość lub użyteczność ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub z przeznaczenia rzeczy, jeżeli rzecz nie ma właściwości, o których istnieniu zapewnił kupującego, albo jeżeli rzecz została kupującemu wydana w stanie niezupełnym (rękojmia za wady fizyczne).

    „Art. 560. § 1. Jeżeli rzecz sprzedana ma wady, kupujący może od umowy odstąpić albo żądać obniżenia ceny. Jednakże kupujący nie może od umowy odstąpić, jeżeli sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na rzecz wolną od wad albo niezwłocznie wady usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana, chyba że wady są nieistotne.

    § 2. Jeżeli kupujący odstępuje od umowy z powodu wady rzeczy sprzedanej, strony powinny sobie nawzajem zwrócić otrzymane świadczenia według przepisów o odstąpieniu od umowy wzajemnej.

    § 3. (169) Jeżeli kupujący żąda obniżenia ceny z powodu wady rzeczy sprzedanej, obniżenie powinno nastąpić w takim stosunku, w jakim wartość rzeczy wolnej od wad pozostaje do jej wartości obliczonej z uwzględnieniem istniejących wad.

    § 4. (170) Jeżeli sprzedawca dokonał wymiany, powinien pokryć także związane z tym koszty, jakie poniósł kupujący”.
    Ostatnio edytowane przez PiotrekHIT ; 08-11-2012 o 20:46

  11. #161
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    I na tym zakończmy dewagacje na temat tego auta!
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #162
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Oferta - Audi TT - Witam Audi TT 2000r 1.8 Turbo Samochod jest zadbany, idealnie utrzymane skorzane fotele. Technicznie stan bardzo dobry, silnik pra Ostatnio ktoś na face się pochwalił że sprzedaje takie TT, bez wypadkowe, jak widać poducha wywalona także przestrzegam.

  13. #163

    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    19
    Oferta - Audi TT - WITAM,AUTKO JEST PO MAŁEJ KOLIZJI JAK WIDAĆ NA ZDJĘCIACH, ŁATWE I TANIE DO NAPRAWY. POZA TYM JEST W PEŁNI SPRAWNE I JEZDNE. MECHAN - makabra, ostrzegam, że szkoda czasu. Z przodu, z tyłu, z boku bum bum bum, potem ulepione i na nowo bum bum bum.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    http://otomoto.pl/audi-tt-C27845558.html - makabra, ostrzegam, że szkoda czasu. Z przodu, z tyłu, z boku bum bum bum, potem ulepione i na nowo bum bum bum.

  14. #164

    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    19
    ..z rozmowy z właścicielem wynikało , że zalezy mu na szybkiej, a więc taniej sprzedaje. Nie miało być tak żle, ale na miejscu ręce mi opadły..

  15. #165

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Sląskie
    Pojemność
    brak
    KM
    160
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarna
    Posty
    1
    Witam serdecznie,

    Jako że to mój pierwszy post, od razu się przywitam : )
    Jako że powoli szukam TT dla siebie, dość systematycznie przeglądam oferty.
    Chciałbym odradzić aukcję: Oferta - Audi TT - Auto w bardzo dobrym stanie ,garażowane,utrzymane .tel.506-683-515, 503-049-699 - możliwa zamiana na busa.

    Oczywiście cena odstrasza ale moim zdaniem w danych kontaktowych powinno pisać "oszuścik" : )
    Niefart taki, że człowiek który sprzedaje samochód jest sąsiadem wujka i nie raz "chwalił się" co samochód przeszedł ; ]
    Ale najważniejsze, to samochód spawany, składany z 2 różnych modeli. Była tez przygoda z dachem.

    Co do garażowania, systematycznie pojawiam się w tej miejscowości od ponad 20tu lat i samochód wiecznie na dworze, po dzisiejszych śniegach w tym rejonie również samochód zasypany.

    Także jeśli ktoś szuka pewnego samochodu to nawet szkoda na paliwo aby dojechać, lepiej wypić piwko ;]

    pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •