Strona 10 z 42 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #136
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Panowie to jest temat do wklejania aut które mamy omijać a nie polemiki czy aby na pewno kręcenie licznika to dobra podstawa bo to norma. Normą jest też że na allegro jest pełno przystanków ale dużo ludzi szuka tych całych dlatego można się naciąć. Tak samo z przebiegiem dla mnie istotnym kryterium był niski potwierdzony książką i w aso przebieg dlatego tylko takiej szukałem.
    Posty ze zbędną polemiką usunąłem bo tutaj ma być jak najwięcej aut a jak najmniej stron aby nie wertować 30 stron i widzieć 3 auta które są nie halo;/

  2. #137
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Tak, ale chodzi o to, że skoro przebieg już jest podejrzany, to całe auto może być zatajane... Bo kto wie czy nie zepsute są jakieś ukryte części? lub coś bardzo wadliwego w aucie, przez co kierowca chce się pozbyć? Właśnie o to chodzi. Skoro sprzedawca jest uczciwy, to raczej nie powinniśmy się zdziwić po kupieniu.

  3. #138
    Awatar slomczas
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Delfin
    Posty
    61
    Jak ja szukałem swojej TT to trafiłem na kilka egzemplarzy które odradzam :

    1) TT Idealna
    Oferta - Audi TT - Samochód w stanie bardzo dobrym . Żaden element nie malowany. Możliwość rat lub leasingu. Realizujemy również indywidualne z

    Miałem do gościa ponad 400 KM ... więc dzwonię i pytam czy auto bez wypadek i inne, żeby tylko na miejscu nie okazało się co innego.
    Oczywiście jak przyjechałem na miejsce po głębszych oględzinach okazało się, że auto miało takiego dzwona z przodu że blacha od przednich błotników przemieściła się i naruszyła przednia krawędź przedni drzwi pasażera jak i kierowcy. Co do przebiegu 88 000 i ze 150 000 w pamięci .
    Autko sprowadzone z Dubai.

    2) Oferta - Audi TT - Do sprzedania Audi TT S-line 2.0 TFSI 200ps w stanie bardzo dobrym.Bezwypadkowe,serwisowane aso Audi Kraków.Wiecej info 502 490 907.Mo

    Autko w miarę zadbane ale coś kierownica drżała w czasie jazdy. Malowany Prawy Przedni Błotnik , Maska oraz prawy tylni błotnik.
    Co do przebiegu to na moje oko 100 000 km w pamięci.

    3) Była jeszcze jedna srebrna z okolic Krakowa ... ale takiego szrotu to w życiu nie widziałem.
    Na całym dachu 1,5 cm szpachli . W całym aucie nie była malowana tylko tylna klapa od bagażnika. Silnik coś dziwnie brzęczał ... szkoda słów.
    Sprzedawane jako bezwypadek. W pamięci też ze 120 000 km jak nie lepiej. Koleś widział mój totalny brak zainteresowania samochodem i zszedł z ceny ponad 5 000.

    Uważajcie bo 90 % sprzedawców kłamie w żywe oczy !!

  4. #139

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Pamiętaj, że samo malowanie to nie dzwon. Ja miałem drzwi śrubokrętem poharatane i malować trzeba. Sprawdzałeś chociaż czy te miejsca co malowane to były szpachlowane?

  5. #140
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Też to zależne od powierzchni, bo jak było malowane bardzo dużo, to raczej nie przypadek... Chyba nie podał by, że malowane, skoro np. 1 kreska...

  6. #141
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Też to zależne od powierzchni, bo jak było malowane bardzo dużo, to raczej nie przypadek...
    problem malowania polega na tym ze dobre lakierowanie z cieniowaniem to zawsze spory obszar, chyba ze w gre wchodza nowsze punktowe metody, ale malo jest miejsc w PL, ktore to oferuja i do tego robia dobrze

    "Love Them BOTH" - M.

  7. #142
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Ja bym sobie nie robił dużych nadziei widząc malowany cały bok... Najlepiej jak tego nie ma, bo inaczej to musimy mieć wywalone, czy malowane czy nie.. Najwyżej się targować i mieć do tego argument...

  8. #143
    Awatar slomczas
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Delfin
    Posty
    61
    To nie auta gdzie była podwójna warstwa lakieru ... ale takie gdzie z samochodu można by łącznie zeskrobać z 4 kg szpachli

  9. #144
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    slomczas , ameryki nie odkryles Wiadomo, ze sprzedajacy powie Ci wszystko, zebys tylko przyjechal. Sa do tego stopnia perfidni, ze wiedziac, ze auto juz na 1-rwszy rzut oka wyglada na skladaka, beda Ci proponowac wizite w ASO. Maja nadzieje, ze po przejechaniu 400 km powiesz "oj dobra, trudno", spuszcza 5 tys i ulep sprzedany. To, ze auto malowane gdzies bylo to o niczym nie swiadczy, wazne jest to, co sie dzialo z autem i czy sprzedajacy jest w stanie Ci udowodnic, ze auto mialo tylko drobna stluczke parkingowa, otarcie lub cos podobnego. Teksty "panie ja to dla zony kupowalem, po co mi fotki" swiadcza albo o niedorozwoju umyslowym sprzedawcy, o mega dzwonie lub jedno i drugie jednoczesnie.

  10. #145
    Awatar slomczas
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Delfin
    Posty
    61
    Zgadza się.

  11. #146

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Mieszkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    83
    audi tt (2695928276) - motoAllegro

    Mój temat chyba został usunięty, wczoraj nie udało mi się obejrzeć tej audi ale dzisiaj miałem chwilkę i byłem

    Co tutaj dużo gadać ulep jakich mało, jednak można potwierdzić, że nikt za takie pieniądze nie odda czegoś dobrego ;p Nie ma elementu na którym auto nie miałoby szpachli, dach nawet w ogóle miernik nie łapał, tylna lampa pęknięta, ogólnie pomalowany mega źle, nie trzeba fachowca żeby to ocenić, nigdy nie widziałem tak zużytych foteli i tutaj nie mam na myśli tylko dwóch przednich ale wszystkie a tylne z czarnych prawie zrobiły się białe. Plastiki na słupkach ledwo się trzymają, kierownica wytarta, zepsuty wskaźnik paliwa, dziura w wykładzinie po stronie kierowcy, myśle że nie ma sensu więcej wymieniać. Nawet nie wiem jak chodził silnik bo nie było sensu go odpalać Także tą sztukę odradzam..

    W ogóle mówie do niego że za 8 tys. nie wiem czy to ktoś by kupił a on mi odpowiedział że jak teraz nie pójdzie to zrobi kontrolowaną stłuczkę i dostanie więcej z AC

    Pozdrawiam

  12. #147

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    A śmiałeś się z tego co pisałem. Szpachla szpachla i mega ulep.

  13. #148

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Mieszkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    83
    Nie śmiałem się, po prostu nie chciałem oceniać po zdjęciach. Czasami trafi się okazja, czasem cena nie świadczy o stanie auta, ale w tym przypadku nie tyczy to się tego egzemplarza i wyszło na to, że miałeś rację

    Pozdrawiam

  14. #149
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    juz jeden zrobil kontrolowane utopienie veyrona....teraz firma ubezpieczeniowa pozwala go za probe wyludzenia....

  15. #150

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Z AC niewiele dostanie bo sprawdzają samochód czy wcześniej był bity. Jak wyjdzie, że tak to niech zapomni o kasce.

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •