Pokaż wyniki od 1 do 15 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    8
    Panowie nie bijcie, jestem uparty i pojechałem sprawdzić tego ulepa, oczywiście M and V ma racje, faktycznie polskie ASO nie ma dostępu do włoskiej bazy. Znajomy sprawdził vin w niemieckiej bazie, samochód istnieje nie jest kradziony i był raz w serwisie bodajże w 2013 roku żeby był wklepany w bazę z przebiegiem 30tys, szkoda że fotele są wytarte jak by miały chociażby 300tys (triki stare jak świat).

    Potwierdzam również iż całą akcje sprzedaży prowadzi "idiotyczna blondyna w szpilkach" która nawet dobrze kłamać nie potrafi. Totalnie nic nie wie, na każde pytanie odpowiada: "nie wiem, nie znam się, ja tylko jeździłam". Nie wiedziała nawet ile zrobiła nim kilometrów.

    Moim zdaniem samochód był specjalnie uderzony żeby wyłudzić kase z AC (przyznał się jej chłopak/mąż którego dała do telefonu że trzeba było trochę dogiąć przód żeby ubezpieczyciel odpowiednią kase wypłacił). 17 wrzesnia 2014 zarejestrowany w styczniu uderzony chwile postał idealnie minęło 6msc i można sprzedawać bez płacenia podatku dochodowego.

    A teraz najważniejsze co z nim nie tak: pas przedni, maska, błotnik, grill zderzak, prawa kratka z halogenem, spryskiwacz ksenonów, lampa prawa do wymiany. Felgi do prostowania i malowania, tarcze przednie do wymiany (jedna uszkodzona jest bicie), coś ze wspomaganiem jest nie tak, co chwile przestaje działać, być może też krzywy wahacz, brak oleju (po mojej wizycie doleją) pod korkiem dziwna maź, bagnet urwany, zawiasy maski uszkodzone. Dach i cały bok lewy + słupki i wnęki malowane i oczywiście szpachla (jak by po gradobiciu, cały dach i ćwiartka pofalowana (odczyty z czujnika lakieru miejscami nawet do 1000µm). Brak koła zapasowego, kluczy, lewarka akumulator za duży wystający zamontowany na sztukę. Tapicerka do prania, i co ciekawe dźwignia ręcznego w s-line powinna być skórzana a jest plastikowa. Wszystkie opony inne i oczywiście łyse. Strasznie klepały zawory, ale ogólnie całkiem fajnie się zbierał i głosik też ma niczego sobie, turbina wydawała się być ok.

    Załącznik 8447
    Załącznik 8448
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 26-04-2015 o 22:20

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •