Pokaż wyniki od 1 do 15 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #19
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#41900bf11f

    Hej, dla wszystkich chętnych zakupu tego TT, że jestem na wakacjach to podjechałem do miejsca z ogłoszenia dzisiaj, żeby przekonać moją kobietę do TT jak i się przejechać. Jeśli chodzi o samą aukcję, kto widział ten wie, że z USA, czyli powypadkowa, powiedzieli mi że po akcie wandalizmu była, jak było tego akurat nie wiem, ale ogólnie liczniki w milach, brak przeciwmgielnego z tyłu światła, światła automatyczne nie palą się LEDy, dopiero po przykryciu czujnika zapala się led z xenonem, a z tego co wiem led powinien sie świecić i tylko xenon zapalać w tunelu, czyli najpewniej kwestia jakiegoś kodowania. Jeśli chodzi o sam samochód odpalałem na zimnym, dymka nie puścił, ale było cholernie słychać łańcuch i to z kabiny, a pod maską dopiero. Ogólnie świeci Check Engine, wydech lekko zmodyfikowany, najprawdopodobniej sam końcowy zmieniony, jeśli chodzi o samochód przyśpiesza płynnie bez efektu kangura, ale kilkukrotnie nie umiałem wrzucić biegu czy to 3 czy to 2 różnie. Mocowanie prawego lusterka było uszkodzone, obudowa lewego lusterka była przerysowana jakby kluczem, co może faktycznie wskazywać na jakiś wandalizm, lewy wkład był jakiś nieprawidłowy, nic w nim nie było widać, auto było ogólnie w niektórych miejsach porysowane i posiadało w jednym miejscu wgniotkę delikatną. Był również kilkukrotnie problem z otwieraniem drzwi pasażera, bo dziewczyna chciała usiąść i trzeba było pare razy odblokować z klucza samochód. Również przykuło moją uwagę fakt że w drzwiach pasażera była możliwość blokowania/zamykania drzwi, z tego co wiem jest tylko u kierowcy, ale może o czymś nie wiem? Jeśli chodzi o bajery to nie ma opcji składania lusterek. A i chyba jest tam magnetic ride, bo była opcja utwardzania zawieszenia o ile się nie mylę, że to było to, handlarz też wspominał, ogólnie zawieszenie chodziło dobrze. Właściciel powiedział, że za 38 min może oddać, według mnie nie warte ceny, biorąc pod uwagę, kwestie wrzucania biegów jak i bardzo metalicznego dźwięku przy odpalaniu na zimnym, co najprawdopodobniej wskazuje na rozrząd, już nie mówiąc co się kryje pod Checkiem, brak przeciwmgielnego no i średniego stanu lakierniczego, który oczywiście na zdjęciach wygląda cudownie.. Ogólnie troszkę bardzo niekompetentny handlarz, bo jak mu powiedziałem, że nie ma przeciwmgielnego, że ledy nie prawidłowo działają, to sam nie wiedział, także bez szału sprzedawca. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem i komuś pomogłem zaoszczędzić czas i paliwo

    Pozdrawiam kolegów z forum i koleżanki !

    FireShot Capture 040 - Używane Audi TT - 38 900 PLN, 270 000 km, 2008 - otomoto.pl - www.ot.jpg
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 23-07-2019 o 08:58

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •