Pokaż wyniki od 1 do 15 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Wierzcie lub nie Panowie , napisałem bo usłyszałem ostatnio trochę w temacie o tym aucie i dlatego napisałem. Oczywiście jeśli ktoś chce to może jechać oglądać, mało tego - może nawet je kupić, każdy ma swój rozum.
    Akumulator "zaperty" na drewko , w ogóle padnięty (nie ma prądu ani kszty bo chciałem go odpalić i lipa...) gazownia ponad 2 lata, pewnie trochę ma już nalatane. Plastik od zegarów (nie ten w tle za wskazówka tylko ten w którym są całe zegary) wygląda dosłownie jak pomalowany spray'em.
    A co do szyby wygląda w pewnym miejscu jakby miała lekkiego "banana" :P Do tego słysałem , że panowie mieli problem z "spasowaniem" tej oto szyby do reszty pięknego bezwypadkowego auta, bo wiadomo że zawsze jakiś "kamyczek" może "odbić" Z drobiazgów to dodam , że ma urwanego tego piździchu**a od regulacji lusterek.
    Hmm a swoją drogą czy wersje s-line nie mają dedykowanych znaczków na listwach? bo tam takowy się znajduje ale tylko na klapce od schowka.
    Mój post to nie żaden akt złośliwośći itd. chciałbym po prostu zaoszczędzić czasu tym którzy na pierwszy rzut oka mówią "OK", tyle...


    Teraz trochę z innej beczki. Śledzę już sztuki na allegro ponad dwa miesiące , ostatnio zauważyłem pewną interesującą sprawę. Otóż te auto
    http://otomoto.pl/audi-tt-180ps-quattro-C18952178.html wisiało na aukcji jakiś miesiak temu. Pamietam jak dziś , że dzwoniłem (oczywiście z czystej ciekawości) do tego pana , pierwwsze co to zapytałem o przebieg (104tys!!) czy jest udokumentowany. Usłyszałem odpowiedź , NIE niestety NIE ale ręcze za jego autentyczność. No a teraz widać sprzedawca porządnie posprzątał w aucie i przy okazji znalazł książke serwisową!! Niektórzy to jednak mają szczęście no nie ?
    Dziś jadę oglądać kolejne sztuki , zdam relacje.
    Pozdrawiam
    p.s. a auto wpisane w mom profilu to takie które poszukuje a nie posiadam
    Ostatnio edytowane przez meta ; 18-05-2011 o 06:38

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •