Pokaż wyniki od 1 do 15 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    150
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#c7ac140b2e

    Na zdjęciach TT wygląda bardzo ładnie, trochę się podjarałem i pojechałem obejrzeć. Niestety ten egzemplarz jest totalnym padłem
    Samochód był serwisowany w ASO w Niemczech do końca 2017 roku (przebieg 205 tys. km). Bogata historia, 10 stron. Ktoś dbał o ten egzemplarz. W Niemczech TT miało stłóczkę i wymieniono zderzak, grill, napis i lewą lampę. Następnie samochód został zakupiony w Polsce z rozbitym przodem (po raz drugi). Został dołożony zderzak w kolorze niebieskim i pomalowany na czerwono (nie ASO). Jedna lampa boscha, druga innej firmy. Z jednej strony koło wygląda jakby miało dystans, a z drugiej schowane. Przerwy między lampą, a zderzakiem. Lewe drzwi malowane drugi raz, reszta elementów oryginalny lakier. Silnik ma 180KM, a nie 150KM jak w ogłoszeniu. Podobno "Nowe Turbo i caly rozrzad", natomiast papierów na to brak i kosztowało to podobno około 2500 zł (sprzedający coś kręcił i kombinował). Przejechałem się tym TT i turbo jakby w ogóle nie było, silnik mułowaty. Podczas ruszania zagotował się płyn, następnie zbiło temperature do 90 stopni. Płynu w zbiorniczku wyrównawczym brak. Po otwarciu maski z okolic chłodnicy przy zamku od maski kopciło się. Jakieś dziwne kabelki pod silnikiem, brak osłony aku. Po załączeniu klimy dziwny dźwięk (jakby zatarta sprężarka), dodatkowo szyby parowały. "dach w idealnym stanie-100% szczelny" - niestety z tylnej szyby woda leciała prawie ciurkiem (sprawdzane w bardzo ulewny dzień). Wewnątrz fotele poniszczone, nić obszywająca w tragicznym stanie. Wszystkie przełączniki strasznie ciężko chodziły, tj. regulacja prędkości wycieraczek, podgrzewania foteli, nawiewy itd. Brak możliwości odsunięcia fotela kierowcy, brak oryginalnych dywaników, syf w środku. Ciężko chodzi kierownica, sprzęgło jak z kamienia, hamulce szału nie robią. Wydech cały czarny, stanu oleju nawet nie sprawdzałem i kompa także nie podpinałem. Z ciekawostek dodam, że w bagażniku jest naklejka z informacją, że TT powinna mieć dodatkowo hardtop'a. Z wyposażenia brakuje oryginalnego radia i zmieniarki na 6 płyt. Jedyne co działa w tym aucie to składanie i rozkładanie dachu i elektryczny windshot. Opony wszystkie do wymiany. Stanu felg nie oceniam bo były strasznie brudne. Dodam, że sprzedający nic nie wie na temat tego samochodu. Nr VIN: TRUZZZ8N731015360.

    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 04-09-2019 o 08:32

  2. #2
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4c4d3b1098

    Hej jako, że mieszkam 5KM od Jastrzębia-Zdroju stwierdziłem, że podjadę obejrzę, bo pojawiła się jak akurat byłem w okolicy, ogólnie miałem wymóg kupna z światłami automatycznymi jak i nie od handlarza, ale jestem desperatem wiec stwierdziłem, że się jakoś z tym pogodzę jeśli będzie okej, także podjechałem, Pan Handlarz powiedział otwarcie, że było gdzieś tam lekko puknięte, a ogólnie kolor mu się nie podobał, więc całe sam pomalował, byłem na stacji diagnostycznej podwozie zdrowe, końcowy zmieniony, reszta w porządku. Był odpalany na zimnym nie zakopcił na niebiesko więc raczej oleju nie będzie brał, spojler automatyczny działał. Ma pokrętło składania lusterek ale nie działa, kierownica MF również nie działa , ale to może być przyczyna że radio nie jest ORI tylko jakiś dokładaniec? Środek jest wyszyty w CarlexDesign Bielsko-Biała, robi wrażenie. Ogólnie był błąd poziomowania bixenonów z tego co widziałem na FIS, ale pod komputer nie podpinałem. Przy odpalaniu był dźwięk na pewno do wymiany jakiś rolek/paska z lewej strony silnika, nie wiem których dokładnie, ze względu, że miałem przyjechać potem z mechanikiem obejrzeć dokładnie. W skrócie samochód malowany całkowicie, czujniki tył dokładane nie działają, składanie lusterek nie działa, MF nie działa, tempomat działa. Pewności nie mam, ale wydaje mi się, że słyszałem łańcuch rozrządu, ale głowy sobie nie dam uciąć. A dlaczego raportu nie kupiłem? Ze względu, że sprawdziłem sobie tylko raport darmowy na wstępie i oto efekt:
    qdQS3Rj.png

    Gdyby to auto miało nie wiem na liczniku 270 tys to może to że było lakierowane by mi nie przeszkodziło, bo było zrobione w miarę dobrze, poza faktem, że może być szpachla, do czego nie doszedłem, bo na wstępie sprawdziłem licznik i stwierdziłem, że wszystko o tym egzemplarzu wiem. Jeśli chodzi o mechanikę to obroty nie falowały, a DSG działało myślę całkiem dobrze, rzekomo były wymieniane sprzęgła z dwumasą. Także jeśli komuś nie przeszkadza fakt, że było całe malowane i ma 100K przebiegu, mimo, że tyle miało 5 lat temu czy ileś, to myślę, że "tragedii nie ma "

    aaaa.jpg

    Dla osób chętnych kupna raportu :

    VIN : TRUZZZ8J571002979
    Data I Rejestracji: 26.11.2007
    Ostatnio edytowane przez Mateov ; 07-11-2019 o 16:35

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •