Pokaż wyniki od 1 do 15 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    Exclamation TT które należy omijać szerokim łukiem !!

    Zakładam ten temat gdyż już jakiś czas temu były propozycje aby utworzyć taki dział w którym będziemy wklejać auta które widzieliśmy sprawdziliśmy i się okazywało że były po dzwonie liczniki kręcone lub ich stan był bardzo kiepski , czyli pomoże nam to unikać oszustów którzy zachwalają auta my jedziemy setki km a tu okazuje się że auto totalny "drut"

    Wklejajcie linki do aukcji , opis aut bo aukcje wygasają znikają a auta dalej moga stać na allegro i kusić potencjalnych kupców, jeśli ktoś ma nr VIN to też najlepiej wklejać wtedy po wpisaniu w wyszukiwarkę znajdzie nam dany temat czyli znaczy że ktoś na pewno widział auto

    - ostatnio troszkę poszukiwałem audi a4(dla ojca) w dieslu i natknąłem się na ogłoszenie z Góry Kalwarii auto czarne kombi 2.0 diesel rok 2008 opisy że 100% bezwypadek tel do właściciela 502 020 829 przebieg niby 117 i cena 57 tys ale właściciel podał mi VIN (WAUZZZ8E18A096564) no i dzięki pomocy kolegi WOWO sprawdziliśmy historię auta i okazało się że 116 tys to było rok temu a teraz jest 180 tys i licznik cofnięty a książka serwisowa podrabiana, właściciel idiotycznie się tłumaczył itp a dobrze wiedział o co chodzi bo sam się wcześniej chwalił że handlarz , dałem tylko opis bo auto już zniknęło z tego ogłoszenia a dalej jest na sprzedanie ( jak by ktoś znał ciekawy egzemplarz audi a4 kombi lub bmw e90 też w kombi z tych lat to śmiało piszcie na pw )
    stanu auta nie znam bo poszukuję auta ze znacznie mniejszym przebiegiem więc tą już sobie od razu odpuściłem ale to dużo mówi o uczciwości sprzedawcy

    -odnośnie aut które także nie mogę polecić to jest auto o którym dużo pisaliśmy w tym wątku:
    http://www.klubtt.pl/ogallne/5815-audi-tt-yukona.html
    jest teraz na sprzedanie(albo już ktoś kupił:P) a ja je widziałem 2 lata temu( widać długo się sprzedaje ) no i stan był taki jaki był wiec teraz pewnie jest podobnie lub...:P

    no i jak ktoś widział jakieś TT ( chociaż jak ktoś będzie wklei jakieś inne Audi to krew się nie poleje ) które było zdecydowanie było inne niż wskazywało by na to ogłoszenie lub właściciel przez tel lub coś jest z nim nie tak to śmiało wklejajcie bo po to zakładam ten wątek aby zaoszczędzić komuś nie potrzebnych podróży i nie miłych rozczarowań
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 06-01-2011 o 11:26

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •