Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    Exclamation TT które należy omijać szerokim łukiem !!

    Zakładam ten temat gdyż już jakiś czas temu były propozycje aby utworzyć taki dział w którym będziemy wklejać auta które widzieliśmy sprawdziliśmy i się okazywało że były po dzwonie liczniki kręcone lub ich stan był bardzo kiepski , czyli pomoże nam to unikać oszustów którzy zachwalają auta my jedziemy setki km a tu okazuje się że auto totalny "drut"

    Wklejajcie linki do aukcji , opis aut bo aukcje wygasają znikają a auta dalej moga stać na allegro i kusić potencjalnych kupców, jeśli ktoś ma nr VIN to też najlepiej wklejać wtedy po wpisaniu w wyszukiwarkę znajdzie nam dany temat czyli znaczy że ktoś na pewno widział auto

    - ostatnio troszkę poszukiwałem audi a4(dla ojca) w dieslu i natknąłem się na ogłoszenie z Góry Kalwarii auto czarne kombi 2.0 diesel rok 2008 opisy że 100% bezwypadek tel do właściciela 502 020 829 przebieg niby 117 i cena 57 tys ale właściciel podał mi VIN (WAUZZZ8E18A096564) no i dzięki pomocy kolegi WOWO sprawdziliśmy historię auta i okazało się że 116 tys to było rok temu a teraz jest 180 tys i licznik cofnięty a książka serwisowa podrabiana, właściciel idiotycznie się tłumaczył itp a dobrze wiedział o co chodzi bo sam się wcześniej chwalił że handlarz , dałem tylko opis bo auto już zniknęło z tego ogłoszenia a dalej jest na sprzedanie ( jak by ktoś znał ciekawy egzemplarz audi a4 kombi lub bmw e90 też w kombi z tych lat to śmiało piszcie na pw )
    stanu auta nie znam bo poszukuję auta ze znacznie mniejszym przebiegiem więc tą już sobie od razu odpuściłem ale to dużo mówi o uczciwości sprzedawcy

    -odnośnie aut które także nie mogę polecić to jest auto o którym dużo pisaliśmy w tym wątku:
    http://www.klubtt.pl/ogallne/5815-audi-tt-yukona.html
    jest teraz na sprzedanie(albo już ktoś kupił:P) a ja je widziałem 2 lata temu( widać długo się sprzedaje ) no i stan był taki jaki był wiec teraz pewnie jest podobnie lub...:P

    no i jak ktoś widział jakieś TT ( chociaż jak ktoś będzie wklei jakieś inne Audi to krew się nie poleje ) które było zdecydowanie było inne niż wskazywało by na to ogłoszenie lub właściciel przez tel lub coś jest z nim nie tak to śmiało wklejajcie bo po to zakładam ten wątek aby zaoszczędzić komuś nie potrzebnych podróży i nie miłych rozczarowań
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 06-01-2011 o 11:26

  2. #2
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Dokładnie 178.000km auto miało 30.08.2010r
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  3. #3

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    Ano, nie tylko my czytamy to forum Teraz pewnie trudniej będzie ją odnaleźć.

    Ogłoszenie nie działa, za to ja działam :>



    VIN: TRUZZZ8NZY1020097

    Samochód miał rozwalony cały przód. Nie mogę znaleźć fotki po wypadku. Wpisując numer telefonu tego Pana to nadal handluje samochodami.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 06-01-2011 o 11:58

  4. #4
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    OOOOOOOOO znam go:d z tego co pamietam to miernik lakieru wykazał szpachle na prawym tyle. Auto bylo parwie cale malowane i jakies dziwne historie w papierach odnośnie pochodzenia (Anglia). Ale jechało prosto:d. Tak czy siak było kolejnym moim rozczarowaniem w poszukiwanich:d

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Audi TT OKAZJA-SUPER STAN POLECAM!!, 1999r., 1781cm3, 180KM - otoMoto

    Cena (brutto):
    20 900 PLN / 5 198 EUR do negocjacji
    Finanse:
    Typ:
    Sportowy / Coupe
    Wersja:
    8N
    Rok produkcji:
    1999
    Przebieg w km:
    118 000 km
    Skrzynia biegów:
    manualna
    Moc:
    180 KM (132 kW)
    Pojemność skokowa:
    1781 cm³
    Rodzaj paliwa:
    benzyna
    Kolor:
    srebrny-metallic
    Liczba drzwi:
    2/3
    Status pojazdu sprowadzonego:
    sprowadzony / nieopłacony
    Kraj pochodzenia:
    Niemcy
    Dodatkowe wyposażenie:

    ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, ASR, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, ksenony, ESP, światła przeciwmgłowe, pod. przednia szyba
    Dodatkowe informacje:

    bezwypadkowy, garażowany
    VIN - numer ident. pojazdu :

    TRUZZZ8NZX1010481
    Opis pojazdu:

    Witam na mojej aukcji. Mam dziś do zaoferowania państwu bardzo ładne AUDI TT z dynamicznym i oszczędnym silnikiem 1.8 Turbo 180PS..Zewnątrz auto prezentuje się rewelacyjnie(ładniej niż na zdjęciach).

    Stan auta oceniam na bardzo dobry
    -Z zewnątrz auto bardzo ładnie się prezentuje zero rdzy zmatowień itp
    -zawieszenie jest w bardzo dobrym stanie nic nie puka nie stuka auta nie śćiąga wszystko jest w porządku.
    -Silnik pracuje bardzo ładnie ,równo i cicho
    -Skrzynia biegów równierz bez zarzutów płynnie i delikatnie wchodzą biegi

    Auto szykowałem dla siebie i wymieniłem w nim;
    -Alu felgi 17cali z oponami w bardzo dobrym stanie
    -Oleje wraz z filtrami (silnik i skrzynia biegów)
    -Kompletny rozrząd
    -klocki i tarcze hamulcowe

    Autko stoi na oryginalnych ładnych alufelgach 16 (alufelgi nie były spawane prostowane itp)

    ŚRODEK AUTA CZYSTY ZADBANY..

    CENA 20.900 +(opłaty) pełny komplet dokumentów potrzebnych do rejestracji.


    MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA AUTA NA DOWOLNEJ STACJI DIAGNOSTYCZNEJ POPRZEZ PODŁĄCZENIE POD KOMPUTER LUB PRZEJAZD PRZEZ SCIEZKĘ DIAGNOSTYCZNĄ.

    NA WSZELKIE PYTANIA ODPOWIEM POD NR TELEFONU 797-915-715


    CENA PODLEGA NEGOCJACJI !!!!


    Dane kontaktowe

    Serwis otoMoto nie posiada dodatkowych danych Sprzedającego, poza zawartymi w ogłoszeniu.

    Polska , Ostrów Mazowiecka (woj. mazowieckie),
    tel.: +48 797-915-715 , +48 797-915-715



    Zjada olej litrami kopci jak z komina. Bity przód i tył. Malowany cały prawy tył.

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no pozwoliłem sobie pozamiatac tutaj bo tak jak forumowicze przypuszczali auto było ok a te złe opinie kogoś wynikały z zawiści pomiędzy sprzedającym a kupującym , nowy user oczywiście wysłany na urlop dożywotnio więc mam nadzieję że już tutaj nie powróci

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    99
    Ta co pokazal IceMan09 to faktycznie szrot. Takze ja ogladalem jak szukalem swojej. Ogledziny trwaly 5 minut. Nie polecam!

  8. #8
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    witam
    radzę trzymać się z daleka od tej sztuki
    Audi TT 180 KONI SEKWENCJA GAZ, 1998r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl
    auto po konkretnym dzwonie , niby ładne a w prawdzie zlep nieziemski, szyba z przodu dosłownie naprężona etc...
    odradzam!

  9. #9
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    Być może samochód rzeczywiście jest po przejściach ale tak z ciekawości jak wygląda szyba dosłownie naprężona?

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    wywaliłbym posta(bo to pierwszy kolegi meta a były już przypadki nieuczciwości) ale auto wygląda faktycznie mega podejrzanie, deska jest tragiczna(za takie wyplakowanie to powinno mu się jxja urwac!) plastiki pod kierą wypadają i prawe koło coś mocno cofnięte, wydech (oczywiście 225 bo taki pewnie się trafił) coś się skurczył a to przecież nie zima i -20 więc dzwon bankowy ale to już widac na fotkach więc wcale nie trzeba jechac
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 17-05-2011 o 22:44

  11. #11
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Wierzcie lub nie Panowie , napisałem bo usłyszałem ostatnio trochę w temacie o tym aucie i dlatego napisałem. Oczywiście jeśli ktoś chce to może jechać oglądać, mało tego - może nawet je kupić, każdy ma swój rozum.
    Akumulator "zaperty" na drewko , w ogóle padnięty (nie ma prądu ani kszty bo chciałem go odpalić i lipa...) gazownia ponad 2 lata, pewnie trochę ma już nalatane. Plastik od zegarów (nie ten w tle za wskazówka tylko ten w którym są całe zegary) wygląda dosłownie jak pomalowany spray'em.
    A co do szyby wygląda w pewnym miejscu jakby miała lekkiego "banana" :P Do tego słysałem , że panowie mieli problem z "spasowaniem" tej oto szyby do reszty pięknego bezwypadkowego auta, bo wiadomo że zawsze jakiś "kamyczek" może "odbić" Z drobiazgów to dodam , że ma urwanego tego piździchu**a od regulacji lusterek.
    Hmm a swoją drogą czy wersje s-line nie mają dedykowanych znaczków na listwach? bo tam takowy się znajduje ale tylko na klapce od schowka.
    Mój post to nie żaden akt złośliwośći itd. chciałbym po prostu zaoszczędzić czasu tym którzy na pierwszy rzut oka mówią "OK", tyle...


    Teraz trochę z innej beczki. Śledzę już sztuki na allegro ponad dwa miesiące , ostatnio zauważyłem pewną interesującą sprawę. Otóż te auto
    http://otomoto.pl/audi-tt-180ps-quattro-C18952178.html wisiało na aukcji jakiś miesiak temu. Pamietam jak dziś , że dzwoniłem (oczywiście z czystej ciekawości) do tego pana , pierwwsze co to zapytałem o przebieg (104tys!!) czy jest udokumentowany. Usłyszałem odpowiedź , NIE niestety NIE ale ręcze za jego autentyczność. No a teraz widać sprzedawca porządnie posprzątał w aucie i przy okazji znalazł książke serwisową!! Niektórzy to jednak mają szczęście no nie ?
    Dziś jadę oglądać kolejne sztuki , zdam relacje.
    Pozdrawiam
    p.s. a auto wpisane w mom profilu to takie które poszukuje a nie posiadam
    Ostatnio edytowane przez meta ; 18-05-2011 o 06:38

  12. #12
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    obawiam się kolego niestety że jak będziesz poszukiwał TT wśród tych najtańszych to niestety będziesz nam tutaj ciągle wklejał takie przypadki;/ oczywiście ja nie mam nic przeciwko bo po to jest ten dział ale nie wiem czy nie szkoda Twojego czasu na interesowanie się TT w takim przedziale cenowym

  13. #13

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    To dla nowych szukających tanich samochodów prosto z salonu. Co prawda nie TT ale daje do myślenia.


  14. #14
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    narazie nic ciekawego nie znalazłem , w sumie dobrze bo jeszcze obecnego auta nie sprzedałem :P

    ---------- Post dodany 06-08-2011 o 07:11 ---------- Poprzedni post 05-18-2011 z 11:59 ----------

    nie widziałem auta ale znam sprzedających - OSZUŚCI

    Audi TT QUATTRO 225KM !!!!, 1999r., 1781cm3, 225 KM - otomoto.pl

  15. #15
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jakieś konkrety kolego, bo chyba nie sądzisz że jesteś wiarygodny do rzucania tego typu oskarżeń na tym forum
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •