Pokaż wyniki od 1 do 15 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #24
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    150
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#c7ac140b2e

    Na zdjęciach TT wygląda bardzo ładnie, trochę się podjarałem i pojechałem obejrzeć. Niestety ten egzemplarz jest totalnym padłem
    Samochód był serwisowany w ASO w Niemczech do końca 2017 roku (przebieg 205 tys. km). Bogata historia, 10 stron. Ktoś dbał o ten egzemplarz. W Niemczech TT miało stłóczkę i wymieniono zderzak, grill, napis i lewą lampę. Następnie samochód został zakupiony w Polsce z rozbitym przodem (po raz drugi). Został dołożony zderzak w kolorze niebieskim i pomalowany na czerwono (nie ASO). Jedna lampa boscha, druga innej firmy. Z jednej strony koło wygląda jakby miało dystans, a z drugiej schowane. Przerwy między lampą, a zderzakiem. Lewe drzwi malowane drugi raz, reszta elementów oryginalny lakier. Silnik ma 180KM, a nie 150KM jak w ogłoszeniu. Podobno "Nowe Turbo i caly rozrzad", natomiast papierów na to brak i kosztowało to podobno około 2500 zł (sprzedający coś kręcił i kombinował). Przejechałem się tym TT i turbo jakby w ogóle nie było, silnik mułowaty. Podczas ruszania zagotował się płyn, następnie zbiło temperature do 90 stopni. Płynu w zbiorniczku wyrównawczym brak. Po otwarciu maski z okolic chłodnicy przy zamku od maski kopciło się. Jakieś dziwne kabelki pod silnikiem, brak osłony aku. Po załączeniu klimy dziwny dźwięk (jakby zatarta sprężarka), dodatkowo szyby parowały. "dach w idealnym stanie-100% szczelny" - niestety z tylnej szyby woda leciała prawie ciurkiem (sprawdzane w bardzo ulewny dzień). Wewnątrz fotele poniszczone, nić obszywająca w tragicznym stanie. Wszystkie przełączniki strasznie ciężko chodziły, tj. regulacja prędkości wycieraczek, podgrzewania foteli, nawiewy itd. Brak możliwości odsunięcia fotela kierowcy, brak oryginalnych dywaników, syf w środku. Ciężko chodzi kierownica, sprzęgło jak z kamienia, hamulce szału nie robią. Wydech cały czarny, stanu oleju nawet nie sprawdzałem i kompa także nie podpinałem. Z ciekawostek dodam, że w bagażniku jest naklejka z informacją, że TT powinna mieć dodatkowo hardtop'a. Z wyposażenia brakuje oryginalnego radia i zmieniarki na 6 płyt. Jedyne co działa w tym aucie to składanie i rozkładanie dachu i elektryczny windshot. Opony wszystkie do wymiany. Stanu felg nie oceniam bo były strasznie brudne. Dodam, że sprzedający nic nie wie na temat tego samochodu. Nr VIN: TRUZZZ8N731015360.

    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 04-09-2019 o 08:32

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •