Pokaż wyniki od 1 do 15 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-tt-CID5-IDeNnjN.html

    Gdyby ogłoszenie zniknęło to dla pewności wrzucam tu jeszcze zdjęcie.



    Krótko i na temat - całe auto oprócz dachu i tylnej klapy obficie malowane nawet do 300 mikronów (może i znalazłaby się szpachel, ale przejechałem na szybko każdy element), nowe obydwie przednie lampy z 2010 roku - więcej już takich niespodzianek nie szukałem, ponieważ 300 mikronów na mierniku lakieru wystarczająco mnie odstraszyło od tego auta. Przebieg 67 tys. według mnie prawdziwy, ale fotel kierowcy tzn. skóra zniszczona jakby miała z dwa razy tyle, ale zapewne to wina tego, że auto jeździło na krótkich odcinkach przez co było częste wsiadanie i wysiadanie. Na start do wymiany rozrząd i olej w skrzyni. Jeśli ktoś jest zainteresowany autem i ma więcej pytań to PW

    P.S. Po mojej dzisiejszej "ścieżce diagnostycznej" TT spadło z 45 tys. na 37 tys. choć zaproponowane przeze mnie 35 tys. to i tak według mnie za dużo...

  2. #2
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-tt-CID5-IDeNnjN.html

    Gdyby ogłoszenie zniknęło to dla pewności wrzucam tu jeszcze zdjęcie.



    Krótko i na temat - całe auto oprócz dachu i tylnej klapy obficie malowane nawet do 300 mikronów (może i znalazłaby się szpachel, ale przejechałem na szybko każdy element), nowe obydwie przednie lampy z 2010 roku - więcej już takich niespodzianek nie szukałem, ponieważ 300 mikronów na mierniku lakieru wystarczająco mnie odstraszyło od tego auta. Przebieg 67 tys. według mnie prawdziwy, ale fotel kierowcy tzn. skóra zniszczona jakby miała z dwa razy tyle, ale zapewne to wina tego, że auto jeździło na krótkich odcinkach przez co było częste wsiadanie i wysiadanie. Na start do wymiany rozrząd i olej w skrzyni. Jeśli ktoś jest zainteresowany autem i ma więcej pytań to PW

    P.S. Po mojej dzisiejszej "ścieżce diagnostycznej" TT spadło z 45 tys. na 37 tys. choć zaproponowane przeze mnie 35 tys. to i tak według mnie za dużo...

    Karol napisz coś więcej o tym auttku (blacharka, spasowanie elementów ew. braki). Bo to ze malowane i olej do wymiany przy cenie 37tys jest chyba ok.

  3. #3
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
    Karol napisz coś więcej o tym auttku (blacharka, spasowanie elementów ew. braki). Bo to ze malowane i olej do wymiany przy cenie 37tys jest chyba ok.
    To może dodam jeszcze, że podobno poprzednia właścicielka tego auta stała na światłach, zapaliło się zielone i wjechała trochę przodem na skrzyżowanie, ale z prawej strony jechała żandarmeria wojskowa na sygnale i ją zahaczyła. Do wymiany podobno były dwa błotniki, maska, zderzak i lampy. Poduchy podobno nie wystrzeliły a cała naprawa była zrobiona w ASO, lecz poprzedni właściciel może znajdzie faktury na te naprawy. Na pytanie dlaczego zostały pomalowane drzwi i tylne błotniki z obydwóch stron? Odpowiedział, że "szwagier tak sobie zażyczył aby była równa warstwa na całym aucie"... chyba lepszego wytłumaczenia nie mogli wymyślić Spasowanie na moje oko nie było złe, choć szczerze to po 300 mikronach odechciało mi się dalszego sprawdzania i nie przypatrywałem się super dokładnie, ale na pewno nie było robione u Heńka w szopie, bo coś by mi się rzuciło w oczy. Powłoka lakiernicza jak to po malowaniu bez jakiś głębokich rysek czy wgnieceń, lecz nie wiem czy czasami lakier już nie matowieje, choć może mi się wydawało przez to, że auto było brudne i ciężko było coś zobaczyć. Ogólnie za dużo niejasności i bardzo mało konkretów, że np. tak auto było walone, to i to malowane, to wymieniane itd. Reasumując auto do SZCZEGÓŁOWEGO sprawdzenia! Za 35 tys. wczoraj mógłbym kupić ale powiedz, że 3 tys. na rozrząd i olej w skrzyni to Ci jeszcze opuści, bo chcą się pozbyć auta.

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •