no więc jakoś mnie tak naszło w piątek po zajęciach będąc w wawie zadzwonić do Michała, no w końcu udało nam się spotkać..troszkę pojeździliśmy po wawce no i jak to zwykle bywa nie obyło się bez sprawdzenia możliwości aut...TT rs dysponuję teraz 390km z kawałkiem i 560nm czyli gdzieś około 120km i 200nm więcej no i generalnie myślałem że bedę dostawał takie baty że nawet chwili się nie utrzymam a co się okazało to gdy z rolki troszkę pierwszy wytrzeliłem na 3 biegu to rs dopiero mnie wyprzedziła gdy już miałem 4 bieg i sporo na budziku...trakcja oczywiście była i kilka takich prób, oczywiście nie ulega wątpliwości że rs jest szybsza i jak byśmy się nie łapali to zawsze mnie wciągnie ale byłem pozytywnie zaskoczony że cały czas miałem kontakt i Michał dopiero po jakimś czasie mnie wciągał i wcale nie odlatywał tak bardzo że traciłem z Nim kontakt więc według mnie moja stara mk1 nie narobiła sobie obciachu z tak świeżym ,drogim i mocnym autem jak TT rs, sądzę że na big turbo bym był całkiem dobrym przeciwnikiem ale zapewne Michał nie będzie próżnował i na wiosne pojawią się nowe koniki...a co sądzi właściciel rs o spotkaniu?

potem zajechaliśmy do Żuczka na kawę , były oczywiście TTgadki czyli tuning tt i co tu zrobić na wiosnę żeby wszystkich kilować