Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
O którą wtyczkę Ci chodzi tą od pompy blisko sterownika czy tą dalej za dyfrem ?
Tak jak kolega wyżej napisał , w pierwszej kolejności trzeba się upewnić czy działa silniczek elektryczny pompy .
Jak by trzeba było to jest na forum opis jak rozebrać tą pompę no i w sumie w pierwszym poście wszystko super opisane jak zabrać się za diagnozę tyle że jakoś cienko to widzę ze złamaną ręką

Żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie odnośnie bloków pomiarowych to musiałbym to zobaczyć osobiście a w tej chwili nie mam możliwości . Może ktoś z kolegów sprawdzi ...
wiem, mam dodaną w ulubionych diagnostykę i jak mi gips zdejmą to chce po kolei wszystko sprawdzić. Wtyczkę odpinałem tą za dyfrem, pod osłonką z blachy z kwasiaka chyba. Nie widziałem innych wtyczek. Co do bloków to moja wiedza kończy się na kasowaniu błędów, ew. sprawdzeniu ich znaczenia w necie, jak wejść w bloki wiem, jednak gorzej jest z interpretacją ich zawartości. Natomiast nigdy nie widziałem wcześniej czerwonych napisów ERROR w blokach, stąd takie pytanie. Jak znajdę chwilę to jeszcze raz podłączę i print screena zrobię.