Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 143

Wątek: Konkurs na najlepszego kierowce klubtt

  1. #106

    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    26
    Moze tor Fiata w Tychach?

  2. #107
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Michael Zobacz posta
    Moze tor Fiata w Tychach?
    Podaj jakieś szczegóły
    Panowie jak macie jakies propo to prosil bym o konkrety w takiej formie jak zrobil to kolega ARTI
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #108
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    widzę że szybko tego nieogarniemy więc pewnie tymczasowo zostanie modlin a ja niebawem przejadę się do dzierzążni (pare km ode mnie) gdzie ktoś wykupił kilkanaście ha i podobno buduje tor, u mnie w mieście jest już o tym głośno i każdy się podnieca że być może w 2011 jeszcze ruszy, ja nie wiem jak się do tego odnieść bo nie byłem nie widziałem ale kolega podał mi lokalizację więc bedę musiał pojechać na zwiady czy faktycznie się coś robi bo wydawało mi się że w światku motoryzacyjnym powinno być o tym głośno że będzie tor( raczej do driftu więc nie spodziewajmy się jakiegoś mega szału ale tak czy siak było by cudnie mieć 10km do takiej miejscówki) no a ja poza miejscowymi plotami nic nie słyszałem....

  4. #109
    Awatar Dermak
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    246
    Panowie dzwoniłem właśnie do Automobilklub Tychy, i goście organizują zloty i inne tego typu imprezy. Pytałem jak to wygląda, bo jest to tor fiatowski i nie można się tam tak normalnie dostać. Gość mówi że trzeba zorganizować sanitarke, straż oraz posprzątać po "imprezie". Mówiłem że gdzieś dla 10-12 samochodów, to koszty wyglądałyby gdzieś koło 500 zeta od łepka, naturalnie za cały dzień zabawy. Jak by się więcej samochodzików zebrało to oczywiście koszty mniejsze. Jeśli chcielibyście zobaczyć jak tor wygląda na zumi to adres do wpisania to "Tychy, Oświęcimska". Tor dosyć spory z różnymi kombinacjami, mówi że są tam organizowane różne zawody, jakies tego typu imprezy, tak więc trzeba by było się wstrzelić w kalendarz imprez. Michael mnie troszke uprzedził z tym pomysłem, ale myślałem właśnie o tym od dawna
    Cele nie marzenia
    A ósmego dnia Bóg stworzył Audi...

  5. #110
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja się dzisiaj dowiedziałem że koło mnie będzie wylany prostokąt o powierzchni 2.5 ha z o bokach mniej wiecej 80m na 300m i na tym bedą ustawiane różne przeszkodzy(tor pod drift) i bedą zmieniane kąbinacje co jakiś czas i będzie to robione dla ludzi dla fun bo w mojej okolicy sporo driftowozów powstało i powstają kolejne , podobno ma ruszyć już w maju:P bo prace się zaczeły no i myślę że cena wyjdzie mniejsza niż 500zł za dobę....bo zapewne nie będziemy musieli ogarnizować żadnej straży ani sanitarki:P no 500zł to dużo i nie dużo ale 500zł + paliwo i inne to wyjdzie ponad dobry tysiąc..wszystko fajnie ale przed wakacjami ja nie bedę mógł sobie pozwolić na taki wydatek bo ostro zbieram żeby na wakacje ruszyć no ja tymczasowo chętnie bym pojechał sobie na modlin koszty niewielke a zabawa też niezła a jak nam się znudzi to wtedy można pomyśleć o czymś bardziej profi:P

  6. #111
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Tak sobie pomyślałem że można faktycznie zrobić spot w Modlinie, czuje że opcja z wynajmem toru porostu nie wypali, wiecie jak jest a to za drogo albo co innego, bawimy się cały dzień i można było by załatwić bazę noclegową w np Jachrance nad Zegrzem, z tamtąd jest nie daleko, zrobimy wstępną rezerwację, można zamówić ognisko albo jakąs potańcówkę
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #112
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    zrobić na razie polatankę w modlinie...jak śniegi spadną to sprawdzimy nasze auta bo jestem ciekaw pojedynku z 2 autami

  8. #113
    Awatar Arti
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1900
    Kolor
    brak
    Posty
    57
    Według tego co napisał Żuczek, wątek uznaję za zamknięty.

    Wnioski z tematu nasuwają się same. Spotkanie - tak, płacenie za tor - nie. Z takim podejściem nie zorganizujemy nic "wielkiego".

    Prosiłbym moderatorów o zamknięcie wątku pod koniec stycznia. Możliwe że ktoś jeszcze rzuci jakiś pomysł do tego czasu. Następnie należałoby założyć nowy wątek pt. "Spot Modlin", gdzie ustalimy szczegóły (termin, lista uczestników, nocleg, prowiant itd).

  9. #114
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    czemu zamkniety...panowie ja napisałem...na szybkiego można zrobić to w modlinie i taki konkurs o jakim rozmawialiśmy i dostosować go do warunków tam panujących, ten placyk o którym pisałem olaliście pomimo że jak ja tam jeździłem jak było mokro to nic się nie kurzyło i nic niepokojącego z autem się nie działo....odnośnie toru ja zapłacę bardzo chętnie ale teraz jeszcze naliczyłem że wydam kolejne 2 tys na części typu sonda popychacze i jakieś tam pierdoły wiec do wakacji to mój budrzet jest bardzo ograniczony,nawet autem mało śmigam , a odnośnie wypadu na tor to czuje że wypali ale jak koło mnie prace się zakończą podejrzewam że koszty takich pojeżdżawek bedą znacznie niższe niż kwoty o których pisaliśmy a prace idą i w lato powinno to działać bo nawet syn osoby która tego się podjeła buduje poturbowaną bmw żeby sobie tam latać więc spokojnie panowie i bez emocji ja czuje że jeszcze się nacieszymy takimi pojeżdżawkami nawet wyszło że bedę miał trzecii komplet felg stalówek 5x112 na które bedę zakładał jakieś marne gumy i tam zdzierał na tym torze bez zastanawiania się że szkoda mi opon

  10. #115
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    YouTube - Audi TT 2.0 TFSI Nordschleife

    ... a moze np. Hungaroring lub cos w tym stylu? Swoja droga koles ladnie wymiata na 2.0 TFSI FWS

  11. #116

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No fajnie fajnie jest tam mi się podoba. Poczekajmy aż wygram w totka to stawiam wynajęcie toru i imprę na wieczór

  12. #117
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się że oficjalne otwarcie toru obok mnie ma być 1 lipca ale dla miejscowych będzie otwarty wcześniej...ponadto zostało dokupione 10 ha i ma być wylane dodatkowe 4ha asfaltu a więc wydaje się ciekawie...tor będzie ustawiany z pachołków a więc będzie można zmieniać kąbinacje i ewentualne wypadniecie będzie się kończyło zcięciem paru pachołków a nie wlepieniem się w bande i rozwaleniem auta...brzmi to wszystko ciekawie i aż niedowierzam że taki obiekt ma powstać 15km od mojej miejscowości...więc ja proponuję spotkać się w modlinie a spotkanie na torze zrobić już na tamtej miejscówce

  13. #118
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    YouTube - Audi TT 2.0 TFSI Nordschleife

    ... a moze np. Hungaroring lub cos w tym stylu? Swoja droga koles ladnie wymiata na 2.0 TFSI FWS
    HMMM. Mari a ty sie z księżyca urwałes że takie puste propozycje dajesz, a film nie ma nic wspólnego z tym torem
    PAWEL trzymaj rękę na pulsie, w razie co zarezerwujemy
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #119
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja śledze poczynania osoby która to tworzy i wypytuję osób które mają informacje na bierząco ( drift team Płońsk heheh ) więc bez obaw jak bedzie można już tam wjechać to pewnie bedę jedną z pierwszych osób która się tam pojawi, wykona fotki wrzuci na forum i wszystko opisze co i jak

  15. #120
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ZUCZEK o ile pamietam kiedys byla juz mowa o takim wypadzie na forum, stad moje pytanie. To, ze Hungaroring i Nordschleife nic nie laczy to wie chyba kazdy. Ja umiescilem ten filmik na zachete (TT+prawdziwy tor).

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 06-10-2014, 13:59
  2. Konkurs motoryzacyjny
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2013, 09:21
  3. TT - Jesienny KONKURS!
    Przez Blerx w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 96
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 22:26
  4. Wszystkiego Najlepszego!!!
    Przez SilverTM w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-12-2007, 18:25
  5. Czemu klubtt.com.pl a nie stary klubtt.pl ???
    Przez Remigiusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-11-2006, 09:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •