Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 143

Wątek: Konkurs na najlepszego kierowce klubtt

  1. #31
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Oj tam, gderacie jak bojaźliwe baby i snujecie najczarniejsze scenariusze Troszke optymizmu. Przecież to ma być zabawa i frajda, a nie napinanie się na czas i wynik. Każdy jedzie na miare swoich mozliwości i bedzie dobrze. Mogłoby byc na prawdę ciekawie
    Sprzęt do pomiaru czasu przejazdu posiadam, także nie bedzie mowy o jakichs machlojkach przy stoperze
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  2. #32
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ściganie w sensie że wszyscy razem jadą to pewnie było by ryzykowne ale jeśli puszczone np 3 tt w odstepach 30s to myślę że było by ok..ale na razie proponowałbym zrobienie coś w stylu kjs...bliżej łatwiej ogarnąć a frajda myślę że podobna a na tor zawsze przyjdzie czas

  3. #33

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czarny
    Posty
    16
    Ja proponuję parkowanie prostopadłe tyłem. Słupka tak ustawić żeby był luz tylko po jednym centymetrze z każdej strony.

  4. #34
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    jakoś taki konkurs parkowania i nauki jazdy nie przyniósł by dla mnie emocji..chyba że parkowanie równoległe na hamulcu ręcznym...

  5. #35
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    No będą rożne stopnie trudności. Jeszcze pomyślałem o jeździe na ślepo. Pasażer mówi jak ma jechać. Trzeba mieć jedynie zaufana osobę.

  6. #36
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a ja tam z nudów urządziłem sobie mini tor na ulicach , pare zakrętów tak że się jeździło w kółko...tak fajnie było ale jak wracałem to policja mnie zatrzymała bo skargi były...marudzili i ech dostałem 2 stówy za zakłócanie ciszy nocnej...ech porąbany kraj..no dobra rozumiem że w mieście to średnio ale jeśli nie w mieście ( 4 w nocy żeby ruchu nie było ) to gdzie..dostępu do toru brak i nawet z tym placem na nasz mini kjs pewnie nie będzie łatwo...

  7. #37
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    To chodzilo o cisze nocna i jak byś mi o 4 rano pod oknem pierdział to nie był bym zadowolony, więc nie ma się co dziwić, jeżeli jest w dzień i bezpiecznie to nikt się nie przyczepi
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #38
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ale takiej miejscówki brak...była rok temu ale wysypali żwir i jest już nie równo..no ale nie bedziemy robic ot...ma ktoś w ogóle jakies dobre bezpieczne miejsce( dla auta czyli brak słupów krawężników itp) taką miejscówkę zorganizowanie czegoś takiego...

  9. #39
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    Na Litwie mogłobybyć fajniewcześniej z centralnej polski na wiecej tt ruszylibysmy w pólnocną strone po drodze zgarnelibysmy Matysa ,ludzie z poludnia w okolice wawy by dotarli,pomyslcie,20 moze 30 tt przez pól polski,to jest extreme,jestem zaa konkurencje to pózniej,przeciez to 2 dni, moze dłużej

  10. #40
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Ja jestem jak najbardziej za takim zlotem. Może być na "marketowym" parkingu albo na torze mi to obojętne. Niech tylko zrobi się trochę cieplej. Bo teraz to z domu nie chce się wychodzić jak na zewnątrz cały czas od -10 do -20.

  11. #41
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    heh 20-30 tt marzenia...10 aut będzie sukcesem ale nie zapeszam

  12. #42
    Awatar Arti
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1900
    Kolor
    brak
    Posty
    57
    Na ostatnim większym zlocie było 12-13 TT. Jeżeli dobrze zaplanujemy to na "sucho", oraz użytkownicy forum będą zainteresowani spotkaniem to będziemy mogli się spotkać w większym gronie.

    Jednak pozostają pewne czynniki, które mimo wszystko zawsze dają jakieś "ale", są nimi:
    1. Termin
    2. Pogoda
    3. Chęci
    4. Pięniądze
    5. Wypadki losowe
    6. "Gotowy samochód"
    7. Odległość
    8. Brak zaplecza logistycznego


    Na forum jesteśmy w stanie zadeklarować w jakim terminie odbędzie się zlot, gdzie się spotkamy, co będziemy robić na w trakcie oraz po zlocie. Przed samą imprezą trzeba wyznaczyć skarbnika i określić kwotę, którą przeznaczymy na nagrody i jakiś poczęstunek. Wszystko oczywiście można zorganizować z doskoku, jednak to wiąże się z mniejszą ilością uczestników!

    TT to samochód z wyboru, więc użytkowników jest mniej względem np. A4, A6 itd. Musimy wziąć pod uwagę że jesteśmy "rozstrzeleni" po całym kraju co wiąże się z długą i kosztowną podróżą. Nie wszystkim uśmiecha się przejechać 6-8 godzin, aby poszaleć na torze trzy godziny i wrócić tego samego dnia do domu.


    Z mojej strony (jeżeli padnie na Modlin) deklaruję chęć zorganizowania zaplecza logistycznego takiej "imprezy". Jestem w stanie także zorganizować także hotel, jeżeli będzie większa grupa, to możliwa jest zniżka. Oczywiście nie polecam wczesną jesienią spania pod chmurką.

    PS. Jeżeli dobrze zaplanujemy zlot "na sucho", przy pomocy forum, to uczestników mamy jak w banku
    PS2. Przepraszam za OT.

  13. #43
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    oj jeśli mamy jechać na modlin to zaplecze takie jak hotel itp jest zbedne...spotykamy sie rano na stacji upalamy do znudzenia jemy i powrót...odnośnie modlina na razie nie jest on dostepny ale wiosna nadejdzie i dojazd się udrożni, a odnośnie innych miejscówek to ma ktoś jakis pomysł?

  14. #44

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Jak dla mnie Modlin to fiu fiu daleko. 6 godzin dobrej jazdy.

  15. #45
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez IceMan09 Zobacz posta
    Jak dla mnie Modlin to fiu fiu daleko. 6 godzin dobrej jazdy.
    Właśnie Paweł, jeżeli chcemy zrobić jedynie Warszawa i okolice to nie ma sprawy, ale myślę ze postaramy się CO ROKU zrobić ogólnopolskie spotkanie. Wiec najlepiej gdzieś w centralnej Polsce. Borki w sumie dobra miejscówka była, tylko ze nie widziałem tam warunki na taką imprezę.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 06-10-2014, 13:59
  2. Konkurs motoryzacyjny
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2013, 09:21
  3. TT - Jesienny KONKURS!
    Przez Blerx w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 96
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 22:26
  4. Wszystkiego Najlepszego!!!
    Przez SilverTM w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-12-2007, 18:25
  5. Czemu klubtt.com.pl a nie stary klubtt.pl ???
    Przez Remigiusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-11-2006, 09:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •