Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 143

Wątek: Konkurs na najlepszego kierowce klubtt

  1. #16

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czarny
    Posty
    16
    Tor fajny ale sądzę, że to nie o to chodzi. Na torze tez wygra moc a nie talent. Bęą samochody prawie 400 konne i może się trafi ktoś zupełną serią i nie będzkie miał szans.Nie wsomnę o takim czyms jak możłiwość przytarcia samochodu podczas wyścigu. Osobiście uważam, że najlepsze by były zadania sprawnościowe a tutaj wystarczy jakiś plac i kilka pachołków. Kilka pomysłow mam ale najpierw proponowałbym wybrać jakiegoś organizatora i sędziów, któzy nie będą brali udziału w zmaganiach ;D

  2. #17
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    akurat na tym torze wygrywa technika !!! ale spoko, to tylko moja propozycja
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  3. #18

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czarny
    Posty
    16
    Miałem na myśli to, że na torze będzie łatwo o przycierke, chyba, że miałeś na myśli jazdy jednoosobowe na czas )

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no jak dla mnie bardzo wporzo...chociaż na takim torze już różnice w mocy aut bedą generowały spore różnicę w czasach...w takim slalomie jak był w modlinie osiągi aut nie miały dużego znaczenia a jedynie ich trzymanie się i umiejętności kierowcy...( no teraz na dobrej zbieżności mógłbym pojechać na 100% swoich możliwości )
    dodam przy okazji że jeżdżąc z lekkim tyłem w zimę auto było kiepsko sterowne i po przekroczeniu pewnego progu wychylenia już nie do opanowania ( dlatego ten rozwalony zderzak, ale po dociążeniu tyłu wszystko jest już ok, ale to tylko na zimę jest dociążony bagażnik a na lato wraca tak jak poprzednio bo i przód jest lżejszy także jest ok) , na takim torze właśnie można by ciekawe eksperymenty porobić jak ma wpływ wyważenie auta, lub nawet na takim slalomie można posprawdzać.
    odnośnie pomysłu jestem jak najbardziej za lecz coś intuicja mi mówi że akurat kiedy będzie spot moje auto może być w totalnej rozsypce ale może uda się jakoś to wszystko zgrać

  5. #20

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    259
    Rocznik
    2003
    Kolor
    granatowy
    Posty
    27
    Również chętnie się na to wybiore, fajny pomysł. Ja bym głosował za jakąś zręcznościówką ala KJS.

  6. #21
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Konkursów może być więcej..... Ale myślę ze jak kolega Ens mówił zawody typu KJS będzie dla wszystkich najbardziej sprawiedliwe.Jak np. tu, tylko ze na asfalcie i bez dziur. http://www.poboczem.pl/video?id=13902
    A na Litwę to można by było połączyć ze spotem Clubtt. Tak jak kiedyś w Kazimierzu. Żeby dla każdego coś ciekawego było.

  7. #22
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech blisko mojego domu był duży plac , organizowano tam regularnie KJS ale gdy stonka się tam narodziła( biedronka ) to placu już niema i teraz nie ma już gdzie polatać

  8. #23
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No tak ilu chętnych tyle pomysłów, ja jednak schylam się w stronę KJS tylko na rownym placu i to poprostu będzie bardziej wykonalne, pomysl wowo też jest fajny z chęcia polatal bym po jakims torze gdyż nie mialem jeszcze przyjemności, ale pszpuszczam ze na takie spotkanie wyruszy bardzo okrojona grupa forumowiczów, jednak sezon jest dlugi i mam nadzieje że uda nam się w nim zorganizować kilka fajnych spotow i podjezdżawek
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #24
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Tak jak pisałem obok toru jest pakock i sporo miejsca na przyczepnym asfalcie do prób sprawnościowych. Poza tym prosta startowa też jest niczego sobie.
    Pisząc o przejazdach na czas nie mówiłem o jeździe w grupie, bo bez doświadczenia w śmiganiu na takim obiekcie, delikatnie mówiąc byłoby to nierozsądne
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  10. #25
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Byłby huk gietej blachy he he
    ha ha ha właśnie zacząłem sobie to wyobrażać, z naszym doświadczeniem wyścig skonczył by się na pierwszym winklu huk blachy, pisk, i kilka TT na dachu buaha ha
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 27-12-2010 o 19:16
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #26
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech nie przesadzajmy...nie wydaje mi się żeby tak było..parę przejazdów bardziej na lajcie żeby ocenić mniej wiecej z jaką prędkością można atakować zakręty i myślę że było by oki

  12. #27
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Dopóki ktoś nie poczułby się za pewnie...
    Od kilku lat smigam, fakt, że głównie na moto ale autkiem co jakiś czas wjeżdzam i upalam Praktycznie na każdym treningu jest mniejszy lub wiekszy dzwon wynikający głownie z pewności siebie - aaaa zrobiłem kilka kołek na lajcie i jakie to proste -> ogień i.... Dodatkowo trafi się jakaś awaria :/
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  13. #28
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Paweł wystarczy jeden mniej ogarnięty kierowca i efektem domino kilka fur ląduje po za torem, wowo dla pewności siebie wypijamy po ćwiartce wódki i wtedy jest jazda
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #29
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Grupowe śmiganie to mogłoby nas drogo kosztować.

    Wiec jeden konkurs juz jest. Teraz pomyslalem jeszcze konkurs ala "prawo Jazdy" parkowanie na kopertę...
    Narysuje się jakiś prostokąt aby samochód minimalnie się wpasował, i linijką będziemy mierzy kto najlepiej zaparkował..

  15. #30

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    259
    Rocznik
    2003
    Kolor
    granatowy
    Posty
    27
    Grupowe ściganie polegałoby raczej na tym kto wogóle dojedzie, a nie kto wykręci najlepszy czas. Też to sobie teraz wyobraziłem jak Żuczek i mogłoby być naprawde źle, tak z kilka TT mogłoby pójść do kasacji.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 06-10-2014, 13:59
  2. Konkurs motoryzacyjny
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2013, 09:21
  3. TT - Jesienny KONKURS!
    Przez Blerx w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 96
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 22:26
  4. Wszystkiego Najlepszego!!!
    Przez SilverTM w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-12-2007, 18:25
  5. Czemu klubtt.com.pl a nie stary klubtt.pl ???
    Przez Remigiusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-11-2006, 09:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •