no na mieście niestety nie zawsze są odpowiednie warunki...często jest tak że jedziesz ładnie wychodzi a za 15 min okazuję się totalna szklanka(miałem już tak pare razy i na prawde mało przyjemne) odnośnie jazdy po mieście to jeden wieczór był dla mnie fajny bo warunki były przewidywalne i po całym mieście fajnie się latało i wszystkie zakręty były pewne( brak niespodzianek w postaci lodu pod śniegiem) ale było to dopiero po usnięciu mojej usterki czyli dokreceniu klemy...no mam nadzieję że uda się coś ciekawego ponagrywać w tym roku,
odnośnie modlina jeździło się jak dla mnie super ale miałem tylko telefon i po tych paru przejazdach początkowych padł i nie było możliwości nakręcenia a potem było coraz lepiej..Piootr świadkiem
ale liczę że jeszcze się zrobią dobre warunki i coś ciekawego nakręcę bo filmików z tamtego roku mam na prawdę sporo ale tez sporo w kiepskiej jakości dlatego nie wrzucałem

wrzucam 2 takie średnio ciekawe filmiki z tej zimy...no w tym roku jest problem z kamerzystą albo z policją haha
YouTube - Kanał użytkownika MrPawel2005
YouTube - Kanał użytkownika MrPawel2005
kręcone na mokrym więc i trakcja dobra