Strona 64 z 71 PierwszyPierwszy ... 14546263646566 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 960 z 1052

Wątek: Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...

  1. #946
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Po raz kolejny powtórzę się ale zazdroszczę Ci Paweł wiedzy oraz umiejętności ponieważ, przy TT-tce robisz sobie prawie wszystko i dzięki temu przynajmniej wiesz, że masz auTTko zrobione na cacy

  2. #947
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Wygląda to pięknie w szczególności bilstein . Podoba mi się ten końcowy tłumik, rozumiem klapki sterowane przez nadciśnienie ? Puszka jest robiona pod zamówienie ?

  3. #948
    Awatar Kriychu
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Wwa-Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czaaaarny
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Robiac 700+ z tego motoru na pewno nie bedzie bezawaryjnie dlatego lepiej zmienic silnik na wiekszy a ktos sie bedzie cieszyl z 500+ bez ciagotek ze chce wiecej.
    Na prawdę wierzysz, że ktoś kto kupi 500+ za jakiś czas nie będzie myślał o jakimś małym chociaż + nawet tylko tak dla zasady, że można?? Hihi..

  4. #949
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    Podziwiamy

  5. #950
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez mlody_mk2 Zobacz posta
    Wygląda to pięknie w szczególności bilstein . Podoba mi się ten końcowy tłumik, rozumiem klapki sterowane przez nadciśnienie ? Puszka jest robiona pod zamówienie ?
    Wydech opisywalen wczesniej bo ma on juz pewnie z rok. Sa tryby:
    Glosny
    Cichy
    Glosnieje jak wchodzi boost.
    Roznice slychac ale nie jest az taka mocna bo wydech robiony pod vr6 i pomimo zamkniecia ma i tak dobre przeplywy. Mysle ze odezwie sie dopiero jak wpadnie wiekszy silnik.
    Pucha robiona na zamowienie i w srodku jest X pipe a dodatkowo pucha ma podwojna siatke metalowa z oczkami(2 rodzaje oczek wieksze i mniejsze) potem owiniete to wszystko wytlumieniem z kwasu a na koniec normalne wypelnienie.
    Puchy robila mi zaprzyjazniona firma a reszte spawania i cala elektronike ze sterowaniem(wbrew pozorom jest peczek wezy z zaworkami zbiorniczkami itp) robilem sam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Z takich ciekawostek co sie dzieje przy aucie to odebralem juz skrzynie nr2 do vr6.
    Photobucket jak zwykle swiruje ale jak zadziala to wrzuce jakies foty.
    Skrzynia z wypelnieniem walka , obspawane wodziki roznicowka zrobiony mix z 2 aby ja delikatnie wydluzyc :2 bieg 100+ 4 bieg 200+ km/h a 6 sporo ponad 300.
    Dodatkowo podpora walka sprzeglowego i arp na duzym kole mechanizmu roznicowego. Skrzynia cala odswiezona z nowymi lozyskami , uszczelnieniami i jak zwykle od Rafala z chromowanymi srubkami.
    Owinieta streczem lezy w garazu i mam nadzieje ze nigdy nie bede zmuszony jej zakladac.
    Docelowa do ktorej wpadnie dogbox wzmocnienia obudowy i te fanty co w skrzyni nr2 jeszcze na aucie ale mam nadzieje ze juz niedlugo zaczne prace przy uturbianiu erki bo teraz na rozgrzewke inne r32 sie poturbowuje abym to nie zapomnial jak się to robi...

  6. #951
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    TT skończona w poprzednim tygodniu :






    Wszystkie śrubki i nakrętki które się świecą to kwas. Tam gdzie uznałem ,że muszą być ori o klasie 10.8 zostały wybrane najładniejsze i zabezpieczone na nowo.
    TT dostała nie tylko odświeżenie zawiasu ale całej budy, wszędzie nowe spinki z kwasu ,śrubki do budy też aby korozja się nie wdała i zawsze dało się odkręcić bez problemów. Odizolowane termicznie linki, "nowy"wybierak biegów , nowe przewody hamulcowe ( w angliku ktoś mi prezent zrobił ) , zegar doładowania 3 bary i wreszcie wiem jakie mam doładowanie podczas jazdy
    Generalnie zmiany których nie widać ale czuć podczas jazdy i świadomość ,że zrobiłem coś dobrego dla TT i kolejne mody które są niezbędne przy zmianie silnika.
    Gleby nie robiłem bo auto ma mieć dobre prowadzenie i odpowiedni prześwit ale oczywiście jest niżej niż było lecz auto nie jest taczką
    Prowadzenie jest rewelacyjne i dzięki większym kołom myślę ,że jest sztywniejsza niż Huberta ( jeździłem jego TT) ale komfort jest na zadowolającym poziomie. Przód mam 1cm od dołu skręcony a tył 14mm wykręcony w dół. Nie wiem jak miał Hubert ale chyba troszkę wyżej.
    Podsumowując jestem bardzo happy z modów i nawet udało się porównać od razu TT z fajnym bananowym włoskim autem o mocy 570km. Mając pogląd na doładowanie i afr pozwoliłem sobie z kabiny delikatnie podnieść doładowanie i gdy udało się równo wystartować z roleczki(od 2 bieg do połowy 5 biegu ) to byłem z przodu
    Ahhhhhh... Make my day na dzień dzisiejszy mogę odznaczyć na liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią "zobacz ślicznie dopracowany model audi TT 8n"

  7. #952
    Awatar Lukas_ddz
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Dzierżoniów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    16
    Robota jak zwykle na wysokim poziomie Gdzie dostałeś poliuretanowe poduszki przednich sanek? Bo na stronie stronglexa tego nie ma.

  8. #953
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Lukas_ddz Zobacz posta
    Robota jak zwykle na wysokim poziomie Gdzie dostałeś poliuretanowe poduszki przednich sanek? Bo na stronie stronglexa tego nie ma.
    Powerflex. Nie sa tanie ale wedlug mnie warto bo inni mi polecali ze jest na + . Fakt ze ja duzo zmienilem i nie powiem czy akurat to dalo cos ale opieram sie na poleceniach innych ze podobno czuc ze auto sztywniejsze.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zaległe fotki skrzyni nr2:


    generalnie zrobione prawie wszystko poza dogbox, usztywnieniem obudowy i szperą ale za to nr 1 będzie to wszystko miała

    Powoli przymierzam się nad rozpoczęciem prac na angliku i niebawem myślę ,że zakupię kolejne graty bo jesień już niedługo.
    Przed rozebraniem setupu zostanie zapewne coś nakręcone, pomierzone bo planuje zakup urządzenia racelogic więc sam poznam czasy 0-100 0-200 100-200 i pewnie 1/4 mili bo wstyd było by rozebrać setup i tego nie pomierzyć tym bardziej ,że jeszcze sa jakieś poprawki i auto powinno się poruszać jeszcze lepiej niż jakiś czas temu

  9. #954

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    brak
    KM
    200
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    3
    gorąca prośba o naprawienie zdjęć

  10. #955

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Zdjecia nie działają ..

    Ps. Pawle masz wszystko Ok z skrzynką odbiorczą?
    Ostatnio edytowane przez Lukasz.Kow ; 16-07-2017 o 07:45

  11. #956
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Auto dostalo jakies pomiary i max setupu to jest 3.5s do setki i 100-200 7.5 sekundy.
    Nie jest to rewelacja ale na korekte softu nie zamierzam juz jechac gdyz termin rozbiorki setupu sie zbliza. Wtryski sa zamkniete a turbo i reszta chcialo by wiecej.
    Jak znajde czas to jest szansa ze powstanie jakis filmik o aucie na zakonczenie przygody z 1.8t...

  12. #957
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Skromne 7,5s
    Filmik fajny pomysł, to 1.8 to kawał Twojego życia

  13. #958
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    obecnie z autem jest demolka i silnika brak :

    rozebrałem słupek i stan jego jest zaskakująco dobry. Panewki w idealnym stanie, kompresje miał jak nowy dlatego jeśli ktoś zainteresowany kompletnym słupkiem 1.8t na 600+ to zapraszam na pw
    Nowy vr6 powoli się składa

    nie wiem kiedy będzie koniec prac ale niestety dużo projektów jest w toku i czasu mało.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 02-05-2018 o 10:19

  14. #959
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jeśli chodzi o 1,8T to pewnie pamiętasz że od zawsze twierdziłem że dobrze zrobiony zakuty silnik będzie ''pancerny'' wbrew mitom które kiedyś krążyły w tym temacie.
    Co do Twojego VR-a to miło widzieć jakieś uaktualnienie z fotkami ale szczerze powiedziawszy to te korby i tłoki już widzieliśmy a coś kojarzę że masz dużo ciekawsze fotki do pokazania

    Życzę też więcej wolnego czasu







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #960
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Fakt fotki mi sie zdublowaly i chcialem cos innego wrzucic
    [/URL]
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 02-05-2018 o 10:18

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 21-08-2021, 15:03
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •