Strona 59 z 71 PierwszyPierwszy ... 949575859606169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 885 z 1052

Wątek: Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...

  1. #871
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez iceice Zobacz posta
    to audi ma 500 a tamten 440 i takie baty dla pawla???
    Gdzie te baty? Jak odpuszczalem to zostawalem. Raz z 3 nie slyszalem klaksonu to zostalem bo nie pojechalem.

    Co do mocy to skoro jeden to lzejsza oska i dsg to z rolki ma sporo latwiej. Z kreski chcialem albo z 1 biegu ale wlasciciel juz nie chcial.
    Poza tym sirocco robi 100-200 ponizej 8s na rl i latalismy praktycznie rowno wiec chyba nie jest zle.

  2. #872

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    260
    Nie tylko nie jest zle .... Jest bardzo dobrze . Brawo

  3. #873

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Oczywiście, że źle nie jest ale fakt jest taki, że nie podołałeś bo na filmie "równego" latania ja nie widzę Nie ma co się tłumaczyć, że to ośka, że DSG bo o tym wiedziałeś startując więc co z góry założyłeś przegraną i dlatego "odpuściłeś"?. Po co startować a potem odpuszczać. Bezsprzecznie auto lata, umiejętności są ale przegrywać też trzeba umieć. Tłumaczenie odpuszczałem, a VW lżejszy przypomina mi wymówki naszych kopaczy po przegranym meczu - murawa zła, piłka za szybka . Powodzenia w kolejnych starciach .
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 06-09-2016 o 17:36
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  4. #874

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Oczywiście, że źle nie jest ale fakt jest taki, że nie podołałeś bo na filmie "równego" latania ja nie widzę Nie ma co się tłumaczyć, że to ośka, że DSG bo o tym wiedziałeś startując więc co z góry założyłeś przegraną i dlatego "odpuściłeś"?. Po co startować a potem odpuszczać. Bezsprzecznie auto lata, umiejętności są ale przegrywać też trzeba umieć. Tłumaczenie odpuszczałem, a VW lżejszy przypomina mi wymówki naszych kopaczy po przegranym meczu - murawa zła, piłka za szybka . Powodzenia w kolejnych starciach .
    +1

    A oba auta podają ładnie.

  5. #875
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    ... gdzie te konie ? Galopem uciekły wydechem
    Auta prawdziwe Petardy. Gratulacje dla Panów.
    Ps. jest niedosyt ;/ Czekam na kolejne odcinki

  6. #876
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Oczywiście, że źle nie jest ale fakt jest taki, że nie podołałeś bo na filmie "równego" latania ja nie widzę Nie ma co się tłumaczyć, że to ośka, że DSG bo o tym wiedziałeś startując więc co z góry założyłeś przegraną i dlatego "odpuściłeś"?. Po co startować a potem odpuszczać. Bezsprzecznie auto lata, umiejętności są ale przegrywać też trzeba umieć. Tłumaczenie odpuszczałem, a VW lżejszy przypomina mi wymówki naszych kopaczy po przegranym meczu - murawa zła, piłka za szybka . Powodzenia w kolejnych starciach .
    Odpuszczalem jak lecimy rowno a na pasie sirocco jest auto jadące 100 na godzine. My mamy kolo 250 i lecimy rowno.
    Moglem jechac do konca blokujac sirocco ktore musialo by zahamowac. Zostalo by na 100m a ja bym napisal jak go oblecialem. Na kamerze nie bylo tego widac bo rzut byl na mnie.
    Kiedys a3 jechalem do konca rowno z subaru 300ps i gosciu mial taka spine ze zepchnalby mnie do rowu. Niewiele brakowalo a bylby powazny wypadek z roznym skutkiem dlatego teraz w takich sytuacjach ja pierwszy hamuje.
    Sam wlasciel przyznal ze jada porownywalnie z rolki ( z kreski albo z 20 wiedzial co by bylo i dlatego stanowczo odnowil)
    Dlatego zlapalem sie na warunkach sirocco i tyle.
    Sam wlasciciel auta po fakcie przyznal ze jest bardzo porownywalnie i mi pogratulowal ze wreszcie mial z kim polatac. Kiedys sie scigal z leonem 510km i go zlal.
    Tak czy siak bylo jak bylo a nie musze sie tlumaczyc.
    Jak jestes taki szybki to wystawiaj tego swojego dukata to polatamy i zobaczymy czy tt jedzie czy nie.
    Jak ostatnio lecialem do wawki to uczepilem sie jakiemus nakedowi 900ccm to przy 220 juz zwatpil i grzecznie wstapil do szeregu.
    Poza tym ostatnio kolega swistak z forum ze mna jezdzil i tez moze cos powiedziec czy ten moj zuzel jedzie czy nie
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 06-09-2016 o 10:44

  7. #877
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Nie wiem gdzie ludzie widzą jakieś lanie, a tym bardziej lanie dla TT. Czapki z głow dla Pawła który wbija biegi niczym DSG. Wiemy chyba jak DSG potrafi co zmianę przełożenia odjeżdżać o 1m-1,5m do przodu idąc z równym rywalem.

    Dziwi mnie tylko czemu rocco nie chciał jechać z kreski? To chyba jego właściciel chciał sobie podbudować ego i nie chciał przegrać. Stąd te jego "warunki". Dziwne, dla mnie albo się robi porównania aut w jak najszerszym obszarze ale wybiera jakieś tam sobie tylko dogodne warunki...

  8. #878
    Awatar Świstak
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3..
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Misano red
    Posty
    41
    Potwierdzam, że "żużel" Pawła jedzie

  9. #879

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Odpuszczalem jak lecimy rowno a na pasie sirocco jest auto jadące 100 na godzine. My mamy kolo 250 i lecimy rowno.
    Moglem jechac do konca blokujac sirocco ktore musialo by zahamowac. Zostalo by na 100m a ja bym napisal jak go oblecialem. Na kamerze nie bylo tego widac bo rzut byl na mnie.
    Kiedys a3 jechalem do konca rowno z subaru 300ps i gosciu mial taka spine ze zepchnalby mnie do rowu. Niewiele brakowalo a bylby powazny wypadek z roznym skutkiem dlatego teraz w takich sytuacjach ja pierwszy hamuje.
    Sam wlasciel przyznal ze jada porownywalnie z rolki ( z kreski albo z 20 wiedzial co by bylo i dlatego stanowczo odnowil)
    Dlatego zlapalem sie na warunkach sirocco i tyle.
    Sam wlasciciel auta po fakcie przyznal ze jest bardzo porownywalnie i mi pogratulowal ze wreszcie mial z kim polatac. Kiedys sie scigal z leonem 510km i go zlal.
    Tak czy siak bylo jak bylo a nie musze sie tlumaczyc.
    Jak jestes taki szybki to wystawiaj tego swojego dukata to polatamy i zobaczymy czy tt jedzie czy nie.
    Jak ostatnio lecialem do wawki to uczepilem sie jakiemus nakedowi 900ccm to przy 220 juz zwatpil i grzecznie wstapil do szeregu.
    Poza tym ostatnio kolega swistak z forum ze mna jezdzil i tez moze cos powiedziec czy ten moj zuzel jedzie czy nie
    Po pierwsze nigdy nie mówiłem, że mam szybki motocykl ale jeśli chcesz to możesz spróbować z szybszym bo propozycja ścigania się 696, które ma 86 KM i wyciska w porywach 215 km/h przy czym przy 190 km/h ze względu na wagę praktycznie przestaje się prowadzić jest śmieszna. Myślę, że 140-150 km/m w motocyklu nie miałoby co z Tobą robić . Pewnie, że możesz się tłumaczyć na 1000-ąc sposobów bo nie wyszło. Nikt też nie mówi, że masz wolne auto itd. Nie ma też co się łudzić w pamięci zostanie wynik czyli Twoja przegrana. Zdecydowałeś się na wyścig z konkretnym autem w konkretnych warunkach, w których on był lepszy. Osobiście dla mnie możesz stwierdzić, że wygrałeś. Ja na filmie widzę co innego, każdy postronny który looknie nagranie będzie widział to samo
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #880
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Szkoda że nie bylo wyścigu z kreski, wiadomo z jakich powodów, właściciel sc. przystajac tylko na swoje zdawał sobie sprawę z konsekwencji, wtedy w pamięci zostało by jak TT miażdży Scirocco, a na dziś każdy widzi co chce widzieć, nie znając okoliczności, auta na tyle porównywalne że wystarczy pet na drodze aby któryś przegrał, Paweł masz bardzo szybkie TT jedno z najszybszych w Pl. i nie musisz się tłumaczyć jak kadra Nawalki.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #881
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Po pierwsze nigdy nie mówiłem, że mam szybki motocykl ale jeśli chcesz to możesz spróbować z szybszym bo propozycja ścigania się 696, które ma 86 KM i wyciska w porywach 215 km/h przy czym przy 190 km/h ze względu na wagę praktycznie przestaje się prowadzić jest śmieszna. Myślę, że 140-150 km/m w motocyklu nie miałoby co z Tobą robić . Pewnie, że możesz się tłumaczyć na 1000-ąc sposobów bo nie wyszło. Nikt też nie mówi, że masz wolne auto itd. Nie ma też co się łudzić w pamięci zostanie wynik czyli Twoja przegrana. Zdecydowałeś się na wyścig z konkretnym autem w konkretnych warunkach, w których on był lepszy. Osobiście dla mnie możesz stwierdzić, że wygrałeś. Ja na filmie widzę co innego, każdy postronny który looknie nagranie będzie widział to samo
    Ale nie boj sie bo nigdzie tak nie napisalem. Jedynie ze jada porownywalnie gdy jest sucho z dobra trakcja i w przedziale 80-250. A co ty tam widzisz to mnie malo interesuje. Mozesz mnie nawet objechac swoja tt jak nie bede o tym wiedzial i wrzucac filmiki jak to lanie dostaje.
    Widać , że nie masz pojecia o ściganiu się skoro nie wiesz ,że ile napędy zabierają na wyścigach z rolki ale skoro tak to CI przypomne.

    Gdy robiłem Twoja TT to ustaliliśmy ,że dolot mocy nie doda ale dźwiek tak. I oznajmiłem Ci ,że zrobie weryfikację przed i po. Zgodziłęś się ( żeby nie było ,że się lansuje autami ludzi z forum bez ich wiedzy albo ganiam)
    Weryfikacja Twojej TT 3.2 250ps była z lanosem 1.6T który miał turbo z insigni 200km i nie był wystrojony. Twoje Q nie było wstanie uciec LANOSOWI który nie miał nawet 200km.
    Po zrobieniu dolotu było może z długość auta lepiej.
    Nigdzie nie ośmieszałem Twojego auta a mógłbym lecz mam troszkę większe pojecie o ściganiu się i dlatego dla mnie było to normalne ,że te 250km musiało napędzać 2 osie napędowe i cięższe auto.

    Mam nadzieje ,że troszkę uzmysłowiłem Ci czemu moja TT z rolki nie obleciała sirocco które jest w dodatku lżejsze.

    Mnie cieszy ze moj zuzel 100-200 powinien pojechac ponizej 8s a do 100 jakies fajne 3.xx i mysle ze to moze niebawem uda sie zmierzyc. Taki byl moj cel i to tyle. Auto ma 500 z jakims niezawielkim + i w tym motorze wiecej nie bedzie. Turbo nie chce więcej dmuchać (rozczarowanie) a ja kolejnej sprężarki nie bedę kupował pomimo ,że silnik bardzo chce generować moce. Chyba ,że mi ktoś da coś wiekszego na testy to chętnie ale ja fundusze już przeznaczam na nowy projekt i na tym się skupiam.
    Może przyszły właściciel tego stage będzie chciał wrzucić jakieś turbo na 600+ to wtedy chętnie pomogę.

    Tutaj filmik leona w osce (czyli jak rowny z rownyn bo 2 oski) ktory ma 510km i nie mógł sobie poradzić z sirocco:


    to tak w ramach głupich docinek ,że u mnie niema nawet tych "marnych" 500 bo już takie komentarze widze na fb.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 06-09-2016 o 11:43

  12. #882
    Awatar skrzypul
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Czarny
    Posty
    27
    Jak na quattro i manuala to ten pojedynek był bardzo wyrównany.
    Scierwo ciut szybsze i lepszy spool.
    Moja dostaje większe baty ze slabszymi autami z rolki więc ten kompresor daje radę

    A toledo 500PS nie jedzie wogóle. Tam to jest wykres w paintcie namalowany skoro dostaje baty od aut o 150-160 KM słabszych :P

    edit:
    sorki, o leosiu mowa. Szatana jeszcze nie widzialem w akcji ale na filmiku widać ze albo kierowca jeszcze dobrze nie ogarnia albo przydalaby sie lepsza guma bo potencjał jest

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez skrzypul ; 06-09-2016 o 11:34

  13. #883
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ech przejrzałem ten filmik jeszcze raz i co widzę? pierwszy wyścig w miarę uczciwy reszta to klamczuszek w sciro nie dość że na jego warunkach to klaksonem zonglowal jak chciał raz szybkie bip, raz wolne, raz zmienne, tak aby zawsze wyciąć pierwszy ech.
    Będę gdzieś w okolicach to pojade z tym Sc. bo cwanuakuje za mocno
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #884
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Pawel-2005 przy wyścigu z miejsca już by Cię nie dogonił do tych 250km/h Scirocco fwd z taką mocą, nawet przy DSG i starcie z LC raczej nie jest w stanie zejść poniżej 5 sek do 100… Widziałem ostatnio pomiary RL Focusa RS poprzedniej generacji, lekko ponad 400KM i 560Nm - najlepszy czas 0-100 5,2 sek... za to przy starcie z rolki miażdżył nowego focusa RS 4x4 350KM …

    Podsumowując, mając quattro trzeba wykorzystywać swój największy atut czyli napęd i ustawiać się ze startu zatrzymanego!

  15. #885

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Pawle, Pawle uważam, że każdy z nas ma myśli zupełnie inną rzecz ja wynik Ty genezę przegranej, o której ja jako wyścigowy lamus nie ma prawa mieć pojęcia . Dlatego też zrozum proszę, że z mojego punktu widzenia mało istotne jest to, że przegrałeś przez masę, napęd, klakson przeciwnika czy staruszkę, która z siatką kartofli wykazała Ci na drogę. Przegrałeś i to jest fakt. Dwa nikt, przynajmniej ja Cię tu przez ten fakt nie ośmiesza czy umniejsza Twojemu TT czy wiedzy jaką masz itd.
    Ps. Twój dolot dzięki, któremu mogę próbować objechać niezestrojone lanosy z turbo od Opla ma się świetnie. Dziekuje też że nie ośmieszyleś - chociaż mogłeś - mojego TT które tak dzielnie walczyło z wyżej wspomnianym koreańskim cudem
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 06-09-2016 o 17:36
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 21-08-2021, 15:03
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •