Strona 56 z 71 PierwszyPierwszy ... 646545556575866 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 826 do 840 z 1052

Wątek: Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...

  1. #826
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Pisałem że mam prawie połowę ,więc nie mam tyle,ale pamiętam
    i wkrótce pokaże.

  2. #827
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez matimati Zobacz posta
    Pisałem że mam prawie połowę ,więc nie mam tyle,ale pamiętam
    i wkrótce pokaże.
    Pawle przepraszam za off top, ale jednak bardziej interesuje mnie auto kolegi matimati. Czekam na prezentacje, bardziej niż na Gwiazdkę

  3. #828
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    Całe forum na to czeka
    Proste są dla szybkich aut a zakręty dla szybkich kierowców

    https://www.facebook.com/SzefKuchniPodOrlem?ref=hl

  4. #829
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez molendez Zobacz posta
    Mam nadzieje ze skończysz ten projekt, bo wiele osób jest ciekawych ile wciśniesz z tego 1.8t, 3.2 to będzie mk1 czy mk2 ?
    VR6T będzie w obecnej budzie lecz prace bedę prowadzone na obecnej budzie czyli TT cabrio z 2004. Jak wszystko bedzie już gotowe i stworzone to w którąś zimę będzie przekładka tego do mojej obecnej TT . Także chyba jako jeden z nielicznych konsekwentnie trzymam się TT mk1 gdyż za dużo pracy włożyłem w tę budę aby się jej pozbywać. Poza tym coraz częściej mnie odwiedzają mk2 i tak szczerze powiem ,że nie jedna taka mk2 chciała by być w takim szczęściu jak moja mk1. Dlatego aby mieć taką TT mk2 jaką bym chciał czyli musiałbym sporo zapłacić nie mówiąc o zrobieniu silnika dlatego decyzja dla mnie była oczywista ,że z autem się nie rozstaje.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Super Paweł, że ciągle się wzajemnie napędzacie i podnosicie poziom trzymam kciuki za kolejny projekt, bo zapowiada się grubo. Mam nadzieję, że sukcesywnie będziesz się dzielił z nami wiedzą na forum
    Tak AMG jest już na gotowo przykręcony na aucie. Bardzo cieszy moje oko ,że wszystko pięknie się tak to pomieściło bez nieplanowanych sytuacji. Lecz co do foto relacji to niestety nie będę pokazywał dokładnie jakie zabiegi trzeba zrobić aby ten spory kawał żelastwa upchnąć pod maską. Projekt jest autorski na skalę światową bo nie spotkałem się aby ktoś takich gabarytów kompresor wrzucał do 1.8t w dodatku do ciasnej komory audi TT.
    Sam kompresor z całym orurowaniem jest już gotowy i nawet przy kręceniu ręką czuć ogromną różnicę w przepływie pomiędzy starym eatonem. Bardzo mnie to cieszy ale nie bedę teoretyzował ile szybciej wstanie turbo i ile więcej boosta będę miał na dole lecz liczę na spory przyrost względem eatona gdyż mapy przepływów tych kompresorów mówią same za siebie
    Ale aby nie być gołosłowny wrzucę chociaż foto porównawcze 2 zabawek:

    Gabaryty to jedno ale ten z AMG ma rotory w zupełnie innej technologii ,innym kształcie i oczywiście lepszej wydajności
    Generalnie zostało ogarnąć temat pompy wspomagania , nowych przewodów i mogę już składać klocki lego w całość. O strojeniu jeszcze nie myślę bo zanim auto wjedzie na strojenie turbo i góry dostanie nowe mapy sterujące kompresorem na dodatkowej śwince czyli ecu masterze
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 29-02-2016 o 12:17

  5. #830
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez matimati Zobacz posta
    Ale klima pozbawiona???bo kompresor nie wejdzie.
    Dlaczego nie kupisz MK2 i zrobisz z niej maszynę???
    A co moja mk1 to rower czy deskorolka? Bo troche nie rozumiem czemu mk2 ma być maszyna a mk1 to co...

    Temat sam posprzatałem...

  6. #831
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Chodzi mi jak pompujesz w audi Mk1 to możesz kupić fajna Mk2.

    Ps.Mk1 tez fajne.

  7. #832
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez matimati Zobacz posta
    Chodzi mi jak pompujesz w audi Mk1 to możesz kupić fajna Mk2.

    Ps.Mk1 tez fajne.
    Czy Ty wogole czytasz posty czy tylko ogladasz kolorowe obrazki i po ostatnim zdaniu z kazdego??.. Pawel w poscie #829 w pierwszym akapicie wyjasnil czemu nie ma zamiaru sie rozstawac z mk1 a Ty dalej drazysz temat i robisz smietnik komentujac oczywiste sprawy lub zadajac pytania, na ktore odpowiedz masz w tekscie, tak jak w tym przypadku. Ogarnij sie troche
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 01-03-2016 o 10:28

  8. #833
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Pytam ciebie???
    Cicho bo pójdzie rakieta








    Dorobiłeś się kolejnego ostrzeżenia i masz tylko jedno w zapasie, potem wysyłam na 3 miesięczny ''urlop''...

    Pozdrawiam Arttur
    Ostatnio edytowane przez Arttur ; 02-03-2016 o 09:02 Powód: Oczywisty

  9. #834
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Fajnie ze pozostajesz przy mk1, buda ponadczasowa, za 10 lat ludzie bedą zdjęcia robili na ulicy Ja tez planuje zostać w mk1, i chyba jej juz nigdy nie sprzedam

  10. #835
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Mam spore braki czasu ale udało się poskładać tt

    Została kosmetyka w postaci zmian świec i strugać nowy wydech bo jeszcze przed zlotem chce go zrobić.
    Sterowanie mam juz zrobione i beda 3 pozycje ustawienia wydechu. Mam nadzieje ze bedzie sie czym pochwalic.

    W tt wykonałem liste rzeczy ktore chce zrobić na ten rok i jest prawie finisz.
    Także moj koszmar z zegarami w tt dobiegł końca. Ponad rok wyjmowania poprawiania lutowania i wkurzania sie ze ktos nie umie ogarnać. Wysłalem do firmy animex i jestem bardzo happy. Poprawili wszystko co trzeba a także fuckupy poprzedniego szpenia.

    Teraz do sedna. Zrobione na razie tylko 50km ale jak na razie wszystko pieknie dziala. Jestem bardzo szczęsliwy bo to jest to co sobie ubzdurałem 3 lata temu. Trwało to bardzo dlugo z braku czasu ale połączenie turbo-kompresor dziala w 100% tak jak chce.
    Na dowód suche fakty w postaci 1.5 bara przy 2.5 tys obrotow. Auto lepiej buduje bosta niż na seryjnej k04. Teraz wszystko zależy od strojenia i ile ten silnik wygeneruje mocy i nm.
    Nie wiem ile wyjdzie i jak będzie jechać ale już czuje że się udało bo kompresor robi mega robotę a mocy przecież nie zabierze bo gora bedzie rozłaczony
    Także jeszcze troszkę cierpliwości bo będę jeździł i testował ale mam nadzieję że niebawem uda się to wystroić...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 08-04-2016 o 23:13

  11. #836
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Paaanie, jakie poskladane?? a gdzie zderzak??
    Byla juz jazda probna z kompressorem??

  12. #837
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Paaanie, jakie poskladane?? a gdzie zderzak??
    Byla juz jazda probna z kompressorem??
    Czytanie ze zrozumieniem ...napisalem ze 50km przejechalem. Wszystko zlozone na gotowo tylko fotka bez zderzaka jest chyba ciekawsza

  13. #838
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Sora, jestem w trasie i na telefonie czasem cos umknie. Fajnie ze udalo sie dopiac cel na ostatni guzik naprawde ciekawa opcja z tym kompresorem. Gratuluje zakonczonej roboty!

    Ps. To co teraz kompresor do a3 i na tor??

  14. #839
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Mam spore braki czasu ale udało się poskładać tt

    Została kosmetyka w postaci zmian świec i strugać nowy wydech bo jeszcze przed zlotem chce go zrobić.
    Sterowanie mam juz zrobione i beda 3 pozycje ustawienia wydechu. Mam nadzieje ze bedzie sie czym pochwalic.

    W tt wykonałem liste rzeczy ktore chce zrobić na ten rok i jest prawie finisz.
    Także moj koszmar z zegarami w tt dobiegł końca. Ponad rok wyjmowania poprawiania lutowania i wkurzania sie ze ktos nie umie ogarnać. Wysłalem do firmy animex i jestem bardzo happy. Poprawili wszystko co trzeba a także fuckupy poprzedniego szpenia.

    Teraz do sedna. Zrobione na razie tylko 50km ale jak na razie wszystko pieknie dziala. Jestem bardzo szczęsliwy bo to jest to co sobie ubzdurałem 3 lata temu. Trwało to bardzo dlugo z braku czasu ale połączenie turbo-kompresor dziala w 100% tak jak chce.
    Na dowód suche fakty w postaci 1.5 bara przy 2.5 tys obrotow. Auto lepiej buduje bosta niż na seryjnej k04. Teraz wszystko zależy od strojenia i ile ten silnik wygeneruje mocy i nm.
    Nie wiem ile wyjdzie i jak będzie jechać ale już czuje że się udało bo kompresor robi mega robotę a mocy przecież nie zabierze bo gora bedzie rozłaczony
    Także jeszcze troszkę cierpliwości bo będę jeździł i testował ale mam nadzieję że niebawem uda się to wystroić...
    Paweł po tym co piszesz wygląda to zajebiście! Chciałbym zobaczyć to na żywo bo naprawdę najmocniejsze auta, które ostatnio pojawiły się na forum są rewelacyjne! Twój projekt jest wyjątkowy przez zastosowanie kompresora i turbo. Dlatego życzę powodzenia na strojeniu i czekam na kreski.
    Pozdrawiam

  15. #840
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Szacun za włożoną pracę w ten projekt, nie mogę się doczekać jak zobaczę to cudo na zlocie

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 21-08-2021, 15:03
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •