Strona 5 z 71 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 1052

Wątek: Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...

  1. #61
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    No, to rozumiem: poprawa wyglądu i jeszcze zarobek

  2. #62
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    no troszkę odstaje...było idealnie ale jak zdejmowałem zderzak żeby wywalic ciężarek i przykręciłem ponownie to potem ciutkę odeszło( ale to ze 2mm maks:P i na żywo jakoś tego nie widzę)...tak samo jak ten r32 auto nie bite ale inny zderzak i jest już problem...zresztą z poprzednim zderzakiem tak samo wojowałem...niestety jak się kupuje używane elementy to potem ciężko jest to idealnie spasowac...nad zderzakiem siedziałem pare godz żeby szczelinki wyszły idealne a i tak nie wyszły
    Nikt tego nie zauważy i nie masz się czym przejmować bo wygląda rewelacja Dział "Kupujemy Audi TT" zrobił swoje i na każdej TT oglądam łączenia
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #63
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm ale jak po założeniu mnie wkurzalo potem zapomniałem teraz mi przypomniałeś i znowu bede na to zwracał uwagę:P wcześniej było to ładnie na jakaś masę zabezpieczającą podklejone a po zdięciu zaczał delikatnie odstawac bo w tym miejscu nie ma śruby;/ bardziej mnie wkurza że w miejscu łączenia nadkola z nowym zderzakiem jest schodek mały;/ jak bedę wyjmował motor to zapewne bedę to poprawiał, w ogóle chodzi mi po głowie żeby zakonserowac auto całe od spodu i komore silnika...taki pedantyzm jak malowanie wachaczy mocowań łap itp tak wsio ryba takie przywracanie dawnego fabrycznego blasku..mocno mi to chodzi po głowie ale nie wiem jak mi to wyjdzie i czy nie opadnę z chęci :P

  4. #64
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    hmm ale jak po założeniu mnie wkurzalo potem zapomniałem teraz mi przypomniałeś i znowu bede na to zwracał uwagę:P wcześniej było to ładnie na jakaś masę zabezpieczającą podklejone a po zdięciu zaczał delikatnie odstawac bo w tym miejscu nie ma śruby;/ bardziej mnie wkurza że w miejscu łączenia nadkola z nowym zderzakiem jest schodek mały;/ jak bedę wyjmował motor to zapewne bedę to poprawiał, w ogóle chodzi mi po głowie żeby zakonserowac auto całe od spodu i komore silnika...taki pedantyzm jak malowanie wachaczy mocowań łap itp tak wsio ryba takie przywracanie dawnego fabrycznego blasku..mocno mi to chodzi po głowie ale nie wiem jak mi to wyjdzie i czy nie opadnę z chęci :P
    Zapytałem pod tym kątem, że jak wiesz też poluje na zderzaczek od R32 i się zastanawiałem czy coś trzeba przerabiać czy pasuje bez problemu. Uchwyty są rozumiem takie same jak w serii?
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #65
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    tak...wszystko plug&play poza wszystkimi dolnymi kratkami...grill jedynie pasuje pod względem mocowania ale jakoś 5 żeber nie pasuje do r32 bo taki widziałem i jakoś tak;/



    hmm jak by ktoś nie wierzył że felgi to ponad 50% wyglądu samochodu to macie proszę:
    Zdjęcia-0683.jpg to taka specyfikacja auta na bemowo i każdego rodzaju rodzaju upalania
    no i fotka dla porównania na kołach troszkę bardziej cywilizowanych:
    Zdjęcia-0681.jpg co prawda już wrzuciłem wcześniej tą fotkę ale żeby nie skakać po stronach tylko mieć dobre porównanie ;P
    to "tylko" koła ale chyba widać różnicę w prezencji:P

    żeby nie było że ciągle się tłumaczę że miałem za mały boost że auto może jechac lepiej ale jednak nie jedzie bo coś tam(wiecie każdy się tłumaczy) ale ja już ustawiłem sobie wszystko tak jak ma byc , początkowo było na 1.3 i nawet 1.35 ale po ostrzejszym przejeździe wszystko się rozgrzało i ładowało gdzieś na 1.2-1.25 ale i tak jakoś jedzie, ecu jeszcze się nie zaadoptowało bo od 6 tys afr zaczyna byc 10 czyli się totalnie zalewa dlatego od 240 auto przestało się napędzac ale polatam jeszcze troszkę i będzie ok tyle że już nie będę nagrywał filmików bo nie ma co ryzykowac
    filmik jak zamyka szafę:
    YouTube - Audi TT 0-250 na k04 i seryjnym podkręconym programie
    wydaje mi się że jak na seryjny program to chyba daje radę i mam nadzieję ze będzie okazja stanąc jeszcze raz z Piootrem i Żuczkiem (bo teraz pewnie myślicie że wczoraj się tylko tłumaczyłem że auto jeszcze nie jedzie tak jak powinno) na tak ustawionym aucie bo dziś nie wytrzymałem i się pobawiłem z tym i już jest ok w miarę ok więc nagrałem filmik żeby był dowód że auto jakoś tam jedzie
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 24-04-2011 o 10:44

  6. #66
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Ładnie przyspiesza Twoje TT Pawel-2005. Do 200km/h wychodzi 17,8- 18 sec. Seria TT RS ma 17,8 (test auto-moto).

  7. #67
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    przeniosłem te posty żeby nie robić OT
    ja czas liczę do 210:P opony mają ciut niższy profil i wychodzi że przy licznikowych 210km jest 200 a że dodatkowo mam nadmuchane 3 bary to ugięcie opony jest minimalne czyli ciut powiększa to średnicę ale nie będziemy zagłębiać się w takie niuanse więc profilaktycznie odjąłem te 10km pomimo że od 200 do 210 się już zalewało auto;/....ale jest gdzieś ze 20s więc jak na serie to chyba przyzwoicie
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 24-04-2011 o 18:48

  8. #68
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Nieźle, ale jaka to znowu seria?? Wprowadzasz co poniektórych w błąd tym stwierdzeniem, a później nie dziwne że ktoś gdzieś papla, że seria taka i taka robi czasy lepsze ileś tam sek niż katalog
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  9. #69
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    No chyba ciut lepiej niż przyzwoicie a wracając do felg i wyglądu auta, cała czarna felga robi staroć z auta.

  10. #70
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kapeć robi robote na swoich 19 już nie zrobisz takiego czasu, no i faktycznie jaka to seria??
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #71

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Bytom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    153
    Bardzo fajnie to jedzie.Czasami żałuję że nie kupiłem 225.Felga też niczego sobie

  12. #72
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No faktycznie jaka to seria Można powiedzieć że seryjne turbo i program + MBC






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  13. #73
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no seria nie jest:P a mody jakie są to każdy może sobie poczytać na 1 stronie:P ale tak na serio to nie są to jakieś mega zaawansowane modyfikacje:P tylko że tak wszystko po troszku daje jakiś tam efekt i dzięki temu po zsumowaniu tego auto jedzie troszkę inaczej niż kiedyś

    ---------- Post dodany 04-28-2011 o 12:28 ---------- Poprzedni post 04-25-2011 z 22:21 ----------

    w końcu dzisiaj pojechałem na wagę
    z 1/4 baku i paroma duperelami w środku wyszło 1345kg więc tak jak mówiłem kologram do kilograma i się troszkę uzbiera
    mam nadzieję że na big T tych kg mi nie przybędzie a może i nawet jeszcze ubędzie:P

  14. #74
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    No to widzisz jak dobrze. Ja jak ważyłem swojego z pustym bakiem to wyszło 1540kg, więc 200kg więcej. Ale teraz wywalam wszystko co się da więc będzie mniej kg.

  15. #75
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Tak z ciekawości , na jakich felgach warzyłeś auto ?





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 21-08-2021, 15:03
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •