Strona 41 z 71 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 615 z 1052

Wątek: Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...

  1. #601
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm no dobra już zmieniłem:P
    Autko jak na razie odpukać jeździ sobie bezawaryjnie i oby już tak zostało. Mody na tej sprężarce zostały zakończone także więcej mocy na tym setupie nie będzie:P Auto cały czas się zmienia i co chwila są jakieś kosmetyczne zmiany ( głównie estetyka ). Lecz nie opisuję już każdej pierdółki którą poprawiłem upiększyłem bo sporo tego było.
    Jak na razie to nawet nie mam zbytnio czasu aby TT dobrze wymyć bo już i tak zima nadchodzi. Nie wiem co przyniesie kolejny sezon chociaż pomysłów mam dużo i dosyć nowatorskie jeżeli chodzi o projekty 1.8t w PL i chyba nie tylko PL. Na razie z przyczyn niezależnych ode mnie w aucie nic gruntownie się nie zmienia ale nie wykluczone że kiedyś może się tutaj czymś pochwalę jeżeli uda się zrealizować moje dosyć głupawe pomysły.....
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 05-11-2012 o 16:20

  2. #602
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Czy glupawe to nie powiem ale na pewno ścieżka nie przetarta, więc różnie może być, ale jak by wypaliło to kto wie było by ciekawie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #603
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm panowie Setup skończony mocy więcej nie dało się wycisnąć z auta dlatego sprzedałem TT i kupiłem coś na prawdę szybkiego gdzie nie będę narzekał na marne przyspieszenie jak w TT


    Bestia to d14 no VTEC fwd. W auto to rasowy sportowiec i auto zostało profesjonalnie przygotowane do ścigania się dzięki modyfikacjom:
    -Sekwencyjny gaz NITRO LPG z butlą w miejscu koła zapasowego ( chodziło tutaj zapewne o idealny rozkład mas )
    -Slicki (zimówki) tylko na osi przedniej. Tył to zwykłe opony letnie ( napęd jest fwd więc zapewne chodziło o zmniejszenie oporów toczenia na tylnej osi)
    -Poliuretanowa dokładka tylko do spoilera przedniego ( aerodynamika )
    -Tylna lotka odchylająca strugę powietrza ku górze zmniejszająca podciśnienie poprawiając tym czasem docisk tylnej osi i prowadzenie na DUŻYCH prędkościach.
    -Profesjonalny układ wydechowy uwalniający większe ilości spalin i wprawiający w rezonans nasze błony bębęnkowe
    -Oryginalne fotele od SUBARU IMPREZA WRX które zapewniają super trzymanie boczne podczas pokonywania zakrętów z dużymi prędkościami
    -W aucie są takie smaczki jak "sportowe" zegary ,diody LED ( zapewne chodziło o mniejsze zużycie prądu co przyczyniło się na lżejszą pracę alternatora czyli mniejsze straty MOCY). Dodatkowo zamontowana jest "sportowa" gałka zmiany biegów która poprawia czasy zmian biegów o 0.1s co bardzo przekłada się na czas na 1/4.Naklejki które najprawdopodobniej bedę zmuszony zerwać sugerujące dużą moc pod maską odstraszają niestety rywali do nocnych pojedynków i wszyscy się boją ścigać.
    W przeciwieństwie do TT auto to prawdziwy sportowiec a po przełączeniu na nitro LPG osiągi auta na tyle wzrastają że nie odczuwam braków pod nogą co niestety miało miejsce w TT

    Odnośnie planów przy nowym nabytku to jest brak planów Osiągi są bardzo zadowalające , dzięki Nitro LPG ekonomika także na dobrym poziomie dlatego w najbliższym czasie nie planuję nic poprawiać.

    Nie musicie się Bać nie opuszczę Was wszystkich z racji że kupiłem nowego przecinaka ponieważ zawsze będę tutaj stałym bywalcem

  4. #604
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Kiedy Twin turbo? jak troche podciagniesz mocy to ja od stycznia bede miał T.Yaris ProSport Edition na jakies 3-4 miechy, na zimówkach, 69hp, oblece cię na zaciągnietym ręcznym

  5. #605
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jest grubo będzie jeszcze bardziej, będę śledził ten nierozwijający się projekt, zabieg z tylnymi oponnami to zapewne taki myk aby driftować FWD, no teraz tylko patrzeć jak nadciągną tu chłopaki z Honda Klub Polska aby oglądać to cacko, bo zdaje się auto klubowe
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #606
    Awatar maciekk
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    217
    Jaki potwór Pewnie cierpi na taki nadmiar mocy, że nie ma co stawać na kresce bo jej nie przeniesie na asfalt. Pewnie w grę wchodzi tylko rolka i to przynajmniej od 100km/h chociaż nie wiem czy wtedy uda się nim trakcję złapac

  7. #607
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Hmmm...a blenda na zderzaku gdzie ??
    Te Terrere Terrere terererererere …

  8. #608
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    hondy porządne, miałem kiedyś prelude w automacie z osią skrętną, miała kolor kameleon która w zalezności od światła zmieniała się z zielonego aż po fioletowy kolor..Gratki Paweł)
    DaviTT

  9. #609

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    mi brakuje do pełnego wypasu jeszcze fajnego wlotu powietrza na masce albo na dachu.... co poprawiło by niewątpliwie osiągi i wygląd hondy...

  10. #610
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Paweł , opis taki strzeliłeś że ktoś kto wpadł by na forum na chwilę i nie wiedział o co chodzi to jeszcze by uwierzył że się jarasz tą furą LOL

    Tak czy inaczej gratuluje zakupu wyrobnika
    Zerwij tylko te naklejki bo aż po spodzie gałki ocznej drapią










    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 13-12-2012 o 10:15


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #611
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Plany odnośnie tego "projektu" to powrót do serii czyli sprzedaż dokładki i lotki, naklejki dorzucę gratis heheh ale fotele z subaru (bardzo wygodne),felgi 15tki zostają:P ( także żadnych tandetnych wlotów nie bedę dokładał )

    No jak się większość z WAS domyśla TT zostaje w rodzinie i ma się całkiem dobrze dlatego wystarczy chyba już tych żartów związanych z "Hanką" . W TT Będę poprawiał kosmetykę detali czyli cały czas coś tam upiększał to z czego jeszcze nie jestem do końca zadowolony. Jak zmiany będą bardziej zauważalne to się na pewno pochwalę nowymi gadżetami . Uprzedzam jednak że będzie to bardziej wisienka na torcie niż przebudowa całego setupu...

    Temat otworzę jak będzie w nim coś nowego opisane


    EDYCJA ---------- Post dodany 10:17 23:33 ---------- EDYCJA

    taka tam duperelka do TT:


    ktoś mi kiedyś powiedział że mnie nie stać na fajne kubełki do TT ale jednak się udało Dodam że ten carbon to nie jest żadna imitacja tylko prawdziwy autentyk:P
    fotele chyba jednak bedę jeszcze obszywał aby były całe ze skóry idealnie pasując do TT ale to na spokojnie sobie wymyślę bo jeszcze mi się aż tak nie spieszy z montażem:P stelaże pod kubełki ( kupiłem oczywiście 2 szt ) będą z alu bo te są stalowe ,a jak dla mnie wydawanie kasy na lekkie karbonowe kubełki ,a potem dociążanie ich stalowymi mocowaniami jest bez sensu:P
    TT znowu ubędzie troszkę KG co było jednym z głównych powodów zakupu takich foteli
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 03-02-2013 o 23:38

  12. #612
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No widzę że się jednak skusiłeś na te fotele Trzymam kciuki za to żeby dobrze służyły ..










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  13. #613
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    No pięknie Paweł, już teraz wyglądają świetnie! Ciekawi mnie jak będzie z wysiadaniem i wsiadaniem do auTTa. Bo jak pamiętam to w MKI u how_high to ciężko mi się wygrzebywało przy wysiadaniu...a jestem raczej niski
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #614
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    tak negocjacje były bardzo długie i w sumie chwilami odpuszczałem z powodu innych wydatków,ale dzięki temu ,że tyle to trwało urwałem sporą kasę co mi pozwoli na obszycie ich według mojej wizji
    Pożyjemy zobaczymy jak to wyjdzie ale one nie są aż takie głębokie co widać na foto jak siedzę dlatego myślę ,że z wygramoleniem nie będzie kłopotu:P
    Mod będzie w 100% odwracalny bo już zaklepałem sobie szyny od innych foteli więc ori zostaną wyjęte nienaruszone i w razie co to bedę mógł je zawsze z powrotem włożyć ( tak jak tylną kanapę ) ale czuję że raczej nie będę miał takich myśli.

  15. #615

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    ale na spota 01.06 sie wyrobisz z fotelami?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 21-08-2021, 15:03
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •