Strona 4 z 71 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 1052

Wątek: Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...

  1. #46
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ten pomalowany grill wygląda rewelacyjnie , myślę jednak że taki efekt jest tylko na srebrnym ewentualnie na jaśniejszych kolorach , na czarnym jakoś tego nie widzę .





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #47
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    [QUOTE=Arttur;80528]Ten pomalowany grill wygląda rewelacyjnie , myślę jednak że taki efekt jest tylko na srebrnym ewentualnie na jaśniejszych kolorach , na czarnym jakoś tego nie widzę .


    Nie tylko ty nie widzisz u mnie jest od dwóch lat jest taki grill i malo kto to widzi
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #48
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    widzi widzi fakt że na czarnym mniej się to rzuca ale mi już na 1 spocie się rzuciło

    ---------- Post dodany 04-04-2011 o 10:54 ---------- Poprzedni post 03-22-2011 z 20:21 ----------

    no niestety mam kiepskie wieści bo z tą paczką i gratami to jeszcze przez długi czas popatrzę tylko na fotki;/ paczka leży na magazynie i czas oczekiwania jest nawet do 3 miesięcy zakładając że zostanie zwolniona w co zaczynam niestety wątpić...więc jak zwykle wszystko pod górkę;/

  4. #49
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No to nie za ciekawie . Nikt nie miał takich problemów , faktycznie chyba jakiś pech
    Nie da się tego jakoś przeskoczyć ? 3 miesiące to jakaś kpina ...

    Mam nadzieje że uda się to załatwić zanim dojdzie turbina bo w sumie i tak wcześniej Ci to nie potrzebne .





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #50
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no oficjalnie się nie da, dzwoniłem nawet do tej agencji celnej czy coś, paczka leży na magazynie i jest jakiś typek który na wszystko ma wbite, paczki leżą a jemu nawet nie chce się ich sprawdzac;/ będę kombinował ale bez znajomości to chyba nie wiele da się zrobic;/ bo ciepło się zrobiło fundusze się gromadzą ale bez części to i tak ****

  6. #51
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Jak mi zatrzymali paczkę na cło, to trwało wszystko z 5 dni max. Dosłałem fakturkę (nawet na maila), zapłaciłem i paczkę odesłali. Zatrzymywali mi z Poczty Polskiej, z GLS i z DHL, więc nie wiem czemu mają trzymać 3 miesiące, szybciej ją dostaniesz

  7. #52
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no paczka już jest miesiąc po terminie;/ a facet z tego magazynu czy urzędu celnego mówił że co 2 tyg mogę dzwonić ale raczej będzie to trwało bo jest taki "Pan" któremu paczek się nie chce sprawdzać i niektóre leżą po 3 miesiące...więc o 5 dniach to mogę pomarzyć tylko...no i zakładając że nic się nie doczepi;/ no ważne żeby te graty przyszły przed turbiną ale nie ukrywam że jest to dla mnie stresujące że na 2 paczki z usa mam drugi raz ten sam problem,
    a odnośnie faktury to pewnie kupowałeś jako nowe na fakturę lub rachunek więc procedury zapewne były inne

  8. #53
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Nosz kur...wcięło moją odpowiedź :/ Głupia safari.

    Katuj ich codziennie, to może przyśpieszą procedurę. Chyba, że się nie śpieszysz, bo turbiny jeszcze nie masz i liczysz, że ominą cło.
    Jakbyś im wysłał jakąś fakturkę na niską wartość, to pewnie by załatwiło sprawę, bo tak jakiś koleś musi to wycenić. Ja od razu wysyłałem fakturę i zapłaciłem, dlatego tak szybko. Procedury były podobne, bo z przesyłką nie było nic, otwierali, sprawdzali, nic nie mogli znaleźć, informowali mnie o zatrzymaniu jej. Jakbym mówił w zaparte, że to niska wartość, to pewnie też by mi tak zatrzymali.

  9. #54
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    na turbinę też pewnie będę czekał wieki więc ważne żeby ta paczka przyszła nie później no i bez cła bo jak teraz patrzyłem to ceny w pl są całkiem przyjemne a jak mi dowalą cło to wyjdzie mnie drożej ;/ a żadnych faktur ani nic nie ma bo towar jest przecież używany

    w końcu się uporałem z tym zderzakiem...cyknąłem fotkę tak na szybko bo auto tak wstępnie wyczyszczone...ale musi zostać wypolerowane po zimie bo lakier jest żółty dlatego bardziej profi fotki bedą jak auto zostanie wypucowane. Tak czy siak auto z nowym ryjkiem według mnie wygląda kozacko warto było połamać stary zderzak żeby założyć ten
    Zdjęcia-0681.jpg

  10. #55
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    nom wyglada super jak na wstepnie wyczyszczone auto prezentuje sie bardzo dobrze ;p

  11. #56
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratki Paweł , furka prezentuje się wyśmienicie








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #57
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    w końcu się uporałem z tym zderzakiem...cyknąłem fotkę tak na szybko bo auto tak wstępnie wyczyszczone...ale musi zostać wypolerowane po zimie bo lakier jest żółty dlatego bardziej profi fotki bedą jak auto zostanie wypucowane. Tak czy siak auto z nowym ryjkiem według mnie wygląda kozacko warto było połamać stary zderzak żeby założyć ten
    Zdjęcia-0681.jpg
    Przód R32 wygląda super. Z prawej strony na łączeniu (takie półkole) nie schodzi się idealnie zderzak czy zdjęcie pod takim kątem zrobione?
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #58
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no troszkę odstaje...było idealnie ale jak zdejmowałem zderzak żeby wywalic ciężarek i przykręciłem ponownie to potem ciutkę odeszło( ale to ze 2mm maks:P i na żywo jakoś tego nie widzę)...tak samo jak ten r32 auto nie bite ale inny zderzak i jest już problem...zresztą z poprzednim zderzakiem tak samo wojowałem...niestety jak się kupuje używane elementy to potem ciężko jest to idealnie spasowac...nad zderzakiem siedziałem pare godz żeby szczelinki wyszły idealne a i tak nie wyszły

  14. #59
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Rewelacyjnie sie prezentuje i ciemne migacze to jest to!!!
    Ile za ten zderzak jeśli można wiedzieć?

  15. #60
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm no właśnie kierunki są seryjne:P tylko na tej fotce jakoś nie widac pomarańczowego:P
    a zderzak łącznie wyszedł mnie poniżej 1600zł ze wszystkimi kratkami (2 nowe z aso a trzecią sam dorabiałem) no i z malowaniem zderzaka i grilla:P ubezpieczenie wypłaciło 1500zł a już wysprzedaję czesci od starego więc zaczynam na tym "zarabiac" hehe

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 21-08-2021, 15:03
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •