Strona 3 z 71 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 1052

Wątek: Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...

  1. #31
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no szczerze to pomysłów mam jeszcze sporo...typu naciągniecie czarnej folli na dach tak jak jest to w quattro sport zawias itp...pomysłów jest dużo tylko kasy nie na wszystko starcza więc zaczynam od tych które najbardziej przeze mnie oczekiwanych no bo nie od razu Rzym zbudowano jak to Arttur napisał więc powoli będzie się wszystko ogarniać...

  2. #32
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    czyli pierwsze co sprężyny przynajmniej ... jezdzac kiedys na tych sprezynach ogolnie nie mialem nigdy jakich kolwiek problemow z wjazdami z koleiami etc. w sumie audi niby niskie jest ale wysokie. male auto dobrze sie sklada na zjazdach podjazdach. wiec jesli ktos nie chce od razu gwinta to polecam same sprezyny.

  3. #33
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Na samych sprężynach przy agresywnej jeździe, to w najlepszym wypadku mozna tylko skasować auto :/ To taki tjuning dla oszczednych.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  4. #34
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no dlatego ja narazie nic nie ruszam..ponadto słyszałem że tez amory dostają bardziej po tyłku...seryjne zawieszenie mam w bardzo dobrej kondycji( jak narazie ) wiec nie chce się go pozbywać założyłem poliuretany mam dystanse na kołach i szczerze nie odczuwam niedomagań zawiasu, a lubię polatać sobie po zakrętach

  5. #35

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Bytom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    153
    Bardzo ładne autko Najbardziej podobają mi się felgi i rozpórka z tyłu

  6. #36
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no rozpórkę też taką możesz mieć jak zechcesz

  7. #37
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    Cytat Zamieszczone przez wowo Zobacz posta
    Na samych sprężynach przy agresywnej jeździe, to w najlepszym wypadku mozna tylko skasować auto :/ To taki tjuning dla oszczednych.
    Jak dla mnie niczym by sie jazda nie różniła niż na aktualnym zawieszeniu... tyle ze niżej by troszkę było. Chyba że miałem to odebrać ze org zawieszenie tez jest do D...

  8. #38
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no nie wiem panowie, ja narazie mam takie zdanie że zawiasu nie ruszam bo moja seria daje rade, ponadto mam obawy że jak założe gwinta to auto ma moich 19 calowych felgach może się prowadzić jak taczka ale na razie się tym nie stresuje czy bedzie gwint czy zwykłe obnizajace zawieszenie czy same sprezyny...mam narazie pilniejsze wydatki o których bardziej intęsywnie myślę wiec rozważania o zawiasie chyba narazie można by sobie podarować, przynajmniej w tym wątku bo na razie z przyczyn jasnych ($) zawias będzie seria, ale oczywiscie zachęcam do załozenia wątku o zawiasie w tt gdyż chętnie posłucham rad co na nasze drogi będzie dobrym rozwiazaniem


    hmm mała edycja, doszło mi w miedzyczasie już egt "autogaugana" kratki do zderzaka r32:
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    no i najważniejsze, zderzak już gotowy i grill także (inspiracja Mari bo On miał od Quattro sport) pomalowany na czarny lakier z bardzo grubą perłą także widać wszystkie pigmenty i można je sobie liczyć jak ktoś niema co robić:P, według mnie się fajnie mienią w słońcu:P
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    no nie wiem jak Wam ale mi się tam bardzo to wszystko podoba, zderzak leży sobie w pracowni i często sobie na niego spoglądam bo nie mogę się napatrzeć:P , jak będzie na aucie , założę felgi i wypoleruję po zimie lakierek to cykne fotki jak się to prezenci na furce, ale ja tam już mam banan na twarzy

  9. #39
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Ty lepiej zamawiaj graty, a nie grilliki bo ja już tutaj się niecierpliwie !!! Swoją drogą to mi też bardzo się podoba

  10. #40
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    no nie wiem panowie, ja narazie mam takie zdanie że zawiasu nie ruszam bo moja seria daje rade, ponadto mam obawy że jak założe gwinta to auto ma moich 19 calowych felgach może się prowadzić jak taczka ale na razie się tym nie stresuje czy bedzie gwint czy zwykłe obnizajace zawieszenie czy same sprezyny...mam narazie pilniejsze wydatki o których bardziej intęsywnie myślę wiec rozważania o zawiasie chyba narazie można by sobie podarować, przynajmniej w tym wątku bo na razie z przyczyn jasnych ($) zawias będzie seria, ale oczywiscie zachęcam do załozenia wątku o zawiasie w tt gdyż chętnie posłucham rad co na nasze drogi będzie dobrym rozwiazaniem


    hmm mała edycja, doszło mi w miedzyczasie już egt "autogaugana" kratki do zderzaka r32:
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    no i najważniejsze, zderzak już gotowy i grill także (inspiracja Mari bo On miał od Quattro sport) pomalowany na czarny lakier z bardzo grubą perłą także widać wszystkie pigmenty i można je sobie liczyć jak ktoś niema co robić:P, według mnie się fajnie mienią w słońcu:P
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    no nie wiem jak Wam ale mi się tam bardzo to wszystko podoba, zderzak leży sobie w pracowni i często sobie na niego spoglądam bo nie mogę się napatrzeć:P , jak będzie na aucie , założę felgi i wypoleruję po zimie lakierek to cykne fotki jak się to prezenci na furce, ale ja tam już mam banan na twarzy
    Grill wypas też taki muszę sobie zrobić. Ten zderzak jest od R32 czy ta dolna część jest tylko dokładana? Ogólnie też chce przód zrobić jak w R32 napisz co potrzeba i gdzie zamawiałeś.
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #41
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Zderzak przód Audi TT MK1 R32 (1496652123) - Aukcje internetowe Allegro
    AUDI TT R32 GRILL PHANTOM ZDERZAK PRZEDNI PRZÓD (1493636020) - Aukcje internetowe Allegro
    AUDI TT R32 R 32 V6 8N0 ZDERZAK PRZOD TUNING ORYGI (1485961617) - Aukcje internetowe Allegro
    to jest cały jednolity zderzak , nie żadna nakładka więc musisz kupić zderzak, i 2 boczne kratki które nie pasują, grill pasuje od zwykłej TT i centralna dolna kratka ale wizualnie są inne, zderzak z grillem kupilem za tysiaka z przesyłką(bardzo dobra cena w porównaniu do tych z allegro) idealny nic nie popekany jedynie do malowania ale też w kolorze srebrnym co jest ważne, boczne 2 kratki z aso za 177zł a centralna kosztuje 200zł ale bez przesady, zostaje na razie moja z seryjnego zderzaka, zobaczymy jak będzie wyglądać, jak kiepsko to bedę sobie szukał używek na allegro, a że towar deficytowy to pewnie się troszkę zejdzie;/
    ogólnie taka operacja z malowaniem i wszystkimi kratkami to minium 1700zł (jak dobrze się kupi zderzak kratkami bo jak bez grilla to ponad 2 tys) - to co weźmiesz za stary zderzak, więc powiem szczerze że drogawo to wychodzi ale że u mnie wyszło z ac to sobie pozwoliłem na taki manewr, wcześniej rozważałem zmiane na r32 ale koszty mnie odpychały a teraz pojawiła się "okazja" to zmieniłem nie na seryjny tylko na r32

  12. #42
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    No to operacja kosztowna a wiele ludzisk nawet nie zauważy różnicy w samym zderzaku. No nic pozostaje zatem polować na okazję a na razie sobie taki grill zrobię
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #43
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    na okazje takich zderzaków na allegro się nie napalaj, ja rok czasu obserwowałem te aukcje i przez ten rok przewinęło się z 5-6 takich zderzaków a te co podałem są już pare mies, jedynie ten czerwony jest nowością i jeśli są wszystkie kratki w zderzaku całe to za te kase warto go łyknąć uszkodzenia nie są poważne a ja też liczyłem że ktoś wystawi r32 w cenie normalnego bo się nie kapnie, ale niestety, jedynie na szrocie jak spotkasz gdzieś TT 32 no ale to chyba graniczy z cudem;/ i po chwili ludzie rzucą się jak sępy na świeżą padlinę więc nie łatwa to sprawa:P

  14. #44
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Farciarz :P ale też znajdę kwestia czasu a na ebay-u szukałeś? To może być przecież od anglika bo niczym się nie różni, może w UK.
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #45
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    No Pawel zderzak wyglada bardzo dobrze, tylko pozazdrościć czekamy na fotki odświeżonej furki

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 21-08-2021, 15:03
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •