Cytat Zamieszczone przez eslaw79 Zobacz posta
No i znalazłeś jakiś patent na oklejanie plastików ? Idziesz w końcu w folie carbonową?
Pewnie bede strugal z prawdziwego wegla aby pasowalo do kiery i foteli

Oczywiscie wszystko sie przedluza czyli "zgodnie z planem" ale jakies postepy sa:
20190701_010221.jpg
20190712_194559.jpg
20190712_232116.jpg
Elementy tworzone na angliku ale jak oba auta proste to wszystko pasuje jakby bylo spawane na mojej tt
Pewnie wielu z Was zaskocze ale w tym aucie nie tylko moc biore pod uwage. Wyglad tez powoli sie zmienia i celem jest doprowadzenie tt aby nie nosila zadnych oznak zuzycia:
20190726_232014.jpg
Poprzednia kiera zostala sprzedana i teraz wpadl taki wynalazek ( nie jest to hydrografika jb)
Zegary wiele sie nie zmienily bo ze slupka wypadlo egt a zastapilo je cisnienie oleju. Egt polecialo do srodkowego wenta ( oczywiscie dalej on dziala i zamykanie/otwieranie takze). Turbo jest na twin wiec i egt jest 2w1 zaadoptowane z przemyslu lotniczego
Czesc bagaznika miałem w stanie dobrym ( na allegrowe standarty to nawet igła) ale chciałem mieć nowe tym bardziej ze tej alcantary ( ori nie fake) bedzie pewnie coraz wiecej.
20190808_223448.jpg
20190808_223459.jpg
Maly schowany akcent musial sie znaleźć.
Kolor alcantary to antracyt ale na foto wyglada jak zwykła szmatka. Na żywo jestem zadowolony z efektu i docelowo cala podsufitka będzie robiona na nowo i przestzeń zamiast kanapy także ale to zostawiam sobie na póżniej
Auto wjechało wreszcie na kanał bo trzeba wystrugać nowy dp. Oczywiście nie będzie to typowy łącznik pomiędzy turbo a wydechem który kiedyś zrobiłem pod ten projekt ale to poczekajmy na efekty bo tt jak widać na foto czeka już długo...
20190808_223330.jpg

( dalej chciałem podkreślić że póki ten rydwan nie zacznie jeździć nowych tt nie zbieram na placu bo lato mi ucieka...)