Cytat Zamieszczone przez lelu666 Zobacz posta
Co tu się dzieje! Widzę, że się nie obijasz.
Juz nawet zdazylem zepsuc...
20191104_184256.jpg
A tak na powaznie komp byl wyslany na zrobienie mapy w digitun i zostały założone docelowe wtryski. Nie dalo sie tego inaczej zrobic i trzeba bylo rozebrac przod.
Mogłem od razu tak zrobić lecz obawiałem sie ze jak auto nie bedzie odpalac to nie bede wiedzial czy jest zla kalibracja wtryskow czy gdzies problem w zlozeniu albo jeszcze z instalacja. Dlatego auto zostalo odpalone i dotarte na seryjnym sofcie a teraz juz smiga na wstepnej mapie zrobionej przez gto.
Juz mogłem posmigac na booscie. Niestety cale 0.3 bara ale wyraznie slychac ze mam turbo i mysle ze na docelowym boost bedzie przyjemnie jechac.
Robilem juz testy szybkosci zmian biegów na kłach i jest na prawdę miło. Takie ręczne dsg a biorąc pod uwagę ze mozna biegi wbijac bez sprzegla ( raczej nie bede praktykowal) to juz calkiem jest ciekawie bo nawet jak w 100% nie rozepne napedu to bieg i tak wejdzie bez zgrzytu...
Tak w skrocie niemoge sie doczekac strojenia bo mysle ze po 11 latach posiadania tt zakocham sie w niej na nowo...nie wiem po raz który ale mysle ze ten stage powinien wzbudzac we mnie najmilsze odczucia...