Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
Masz jakies zdjęcia slupka jak robiles zegary? Bede chcial w slupek wsadzic 2 wskazniki i zastanawiam sie jak zabrac sie za to.
I slicznie swieca Ci zegary

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Gdzies na forum byly fotki i chyba w tym temacie. Nie wiem tylko czy nie zaginely:/.
W skrocie kupilem uniwersalny zestaw na 3 sztuki do slupka. Wycialem kazdy garbik z osobna. Dopasowalem na goraco do drugiego slupka z audi tt. Przykleilem je . Potem zostala naciagnieta skora i calosc zszyta na przestrzal slupka nicmi do skory ( bardzo mocne)
Plany sa zrobienia podsufitki z alcantary w kolorze antracyt tym bardziej ze juz komora bagażnika jest zrobiona w tym odcieniu.

Z innej beczki to stołki mam z wlokna weglowego, kierownica też.
Rączki drzwi i nakładka ręcznego zwykła folia 3m która ma już z 10 lat i pomimo że jest w bardzo dobrym stanie to nie pasuje do prawdziwego węgla. Firmy które robiły mi wycenę tych elementów krzyczały sobie około 1.5-2tys za te e elementy więc uznałem że to jest na tyle łatwe iż samemu sobie z tym poradzę . Troszkę postudiowałem filmików na yt i jeden krótki poradnik no i się zaczęło;
20200217_192910.jpg
20200217_205515.jpg
20200217_215840.jpg
Sam materiał przyklejony na żelkot ZMB a potem 1 warstwa żywicy:
20200218_161444.jpg
20200218_164031.jpg
Po wyschnieciu uzyskanie poprawnych krawędzi i kolejna warstwa żywicy...
20200220_215945.jpg
20200220_220415.jpg
Powierzchnia jeszcze nie jest calkiem gladka dlatego przede mną równanie i przynajmniej jedna warstwa żywicy ale obstawiam że może skończyć się jeszcze na 2 bo nigdzie mi się nie spieszy w sumie. Gdy ostatecznie powloka będzie idealnie rowna utwardzę ostatecznie żywicę i na to bezbarwny
Także ostatecznego efektu jeszcze nie mam ale rokowania są poprawne i myślę że operacja zakończy się skukcesem.
Nie wykluczam też zrobienia grupowego zamówienia na jakieś drobnostki bo jeden chętny już jest a towaru zakupiłem sporo więcej gdyż nie wykluczam zbudowania obudowy filtrów całkowicie od zera gdyż praca z budowaniem kompozytów jest całkiem przyjemna
Jak elementy będą gotowe to zapewne będzie update i fotki