Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Czy zmienic...

  1. #1
    Awatar marco2010q
    Dołączył
    Sep 2010
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    215
    Posty
    15

    Czy zmienic...

    Witam.
    Prosze wszystkich o odpowiedzi,niedawno kupiłem auti TT,jestem prawie przez wszystich krytykowany,ze male ,ze ciasne,ze mało meskie,prosze o słowa wsparcia bo nie chce zamieniac na e46.Pozdrawiam
    Wybaczacie za moje watpliwosci.

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Haha mi też mówią że małe ciasne itp znajoma kupila 110 konnego peugota i wszędzie rozpowiada jakiego kopa ma ta maszyna, a gdy ja kupilem TT to cisza nikt nie pochwalił nawet nie zapytał... raz usłyszałem małe gówno
    ludzie fałszywi są i pie**** ich jeżeli TT Ci się podoba i cieszy Cie jazda nim to olej ich

    a i jeszcze raz 3 babki chciały kluczyki do TT bo chciały na obiad do baru jechać ( pomijam to ze jedna ledwo w drzwiach się mieści) i jeszcze oburzone ze im nie dałem

    Raz informatyk w robo powiedział ze tt jeżdżą starzy spróchniali goście to mu powiedziałem "Może nie będę mówić kto jest stary i spróchniały" ( ma okolo 50 lat )
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 20-12-2010 o 18:09

  3. #3
    Awatar marco2010q
    Dołączył
    Sep 2010
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    215
    Posty
    15

    Dzieki za odpowiedz

    Dzieki stary,prawie kazdy krytykuje ten samochod,tak podoba mi sie,troche mnie wkurza wsiadanie bo mam 188 i czesto zachaczam głowa ale powoli daje rade.

  4. #4
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez marco2010q Zobacz posta
    Witam.
    Prosze wszystkich o odpowiedzi,niedawno kupiłem auti TT,jestem prawie przez wszystich krytykowany,ze male ,ze ciasne,ze mało meskie,prosze o słowa wsparcia bo nie chce zamieniac na e46.Pozdrawiam
    Wybaczacie za moje watpliwosci.
    Musisz sie zastanowic czy auto kupujesz dla siebie czy dla znajomych,
    Ja jak kupilem swoje TT wiekszosc moich znojamych gratulowalo zakupu, owszem znalezli sie tez tacy , ktorzy mowili male, ciasne ble be ble, ale ja TT kupilem dla siebie nie dla nich i dla mnie zawsze jest wystarczajaco miejsca
    E46 fajne auto ale nijak to porównywać z TT

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No też tak miałem że mówili ciasne i źle się z tyłu komuś siedziało to powiedziałem mu że pier**** mnie to, auto kupiłem dla siebie a nie dla jego wygody.
    Sory ze tak agresywnie pisze ale z ludźmi z mojej okolicy widzę ze inaczej nie można bo oni są zawsze NAJ fajniejsi a inni to gówno ...

  6. #6
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Niestety troche jest w tym prawdy, bo TT to takie babskie auto. Dlatego tez moja zonka sobie je wybrala a ja smigam meskim e46
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  7. #7

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Spoko może być babskie ale ja nic nie widzę w E46 ...

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    kwestia gustu...ktoś może mieć e46 i powiedzieć że nic nie widzi w TT...a o gustach się nie wypowiada bo jeden lubi rude inny blondynki albo brunetki , dla mnie ważne jest żeby mi się podobało i spełniało moje oczekiwania a nie innych zazdrosnych lub nie zazdrosnych osób

  9. #9
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Wlasnie w tym rzecz ze ma sie podobac wlascicielowi, a nie sasiadom. Co do e46 to jest to na prawde solidne i niezawodne auto. Przede wszystkim nie ma tylu psujacych sie duperel co Audi. Juz to gdzies pisalem, jakby wybral z bmw, zawias i silniki, a z audi manualna skrzynie, dizajn i materialy byloby wypasne auto.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  10. #10
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Taa, małe, ciasne, brzydkie ...ale przewieź mnie Taka to już ludzka złośliwość i zazdrość
    Jak oni nie mogą mieć ładnego małego i jeżdżą kombi czy vanem, to czemu ja mogę mieć
    Nie patrz na innych, samochód kupuje się dla siebie i dla swojej frajdy, a nie żeby zadowolić gusta wszystkich kolegów, znajomych itp.

    Ciekaw jestem osoby, która mówiła, że jest mało męskie - czym jeździ? tico? No chyba, że przebija ponad 200 KM

  11. #11
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    hehe temat polskiej zazdrosci znany i lubiany
    masz ladne dziewcze to pewnie glupie i sie puszcza
    masz ladny samochod to pewnie duzo pali i w ogole do dupy i nie praktyczny na polskie drogi...
    a tylko sie odwroc to albo wystartuja ci do panny, albo zaczna 'obwachiwac' z bliska samochod...
    jesli argumenty znajomych (ciasny, niewygodny, babski) cie przekonuja - zmien samochod, jesli nie - zmien znajomych...

  12. #12

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    wybieram opcje ze znajomymi niech się gonią
    tak więc marco2010q nie zmieniaj fury dla czyiś gustów

  13. #13
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Niezaprzeczalnym jest fakt że nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie jak i nikt nie będzie płacił Twoich długów jeśli w takowe popadniesz , czemu więc ktoś ma mieć wpływ na to jakim autem chcesz jeździć .
    Tak jak koledzy napisali , Ci co tak krytykują najczęściej są zmuszeni przez los do poruszania się jakimiś '' padkami'' lub innymi wtapiającymi się w tłum toczydłami . Nikt nie będzie komentował ani wyrażał opinii o takim aucie bo stoją one na każdym rogu i wszystkim opatrzyły sie jak śnieg pod koniec zimy

    TT jest autem które zrobiło spore zamieszanie w świecie stylistyki motoryzacyjnej a jej kształty wzbudzały i do dziś wzbudzają podziw projektantów motoryzacyjnych .
    W stylistyce wielu nowszych aut widać inspiracje Audi TT a fakt że nie podoba się Zenkowi a Zbychu twierdzi że to babskie auto raczej świadczy o braku obiektywnego spojrzenia u tych panów





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  14. #14
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Ja jestem zadowolony. Wiele osób powiedziało, że to świetne auto i marzyli o takim i mało kto okazał zazdrość, a jak już to w żartach. Szef się śmieje, że "ciotowóz" a kierowca w rajtuzach Haha ale jak objechałem jego Volvo to zmienił zdanie Haha Ja też szukałem dużego auta, a zmieniłem decyzję. Latem zobaczysz jakie to babskie auto jak przejedziesz się po mieście. Haha Pozdro

  15. #15

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No to Twój szef zmienił zdanie, a mój kierownik z robo chciał mnie wywalić ... bo za dużo zarabiam.

Podobne wątki

  1. Auto-odświeżanie - czy mozna zmienic wartosc ?
    Przez M and V w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 15:00
  2. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 23-04-2009, 23:17
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-02-2008, 08:11
  4. ?ar?wki- na jakie zmienic? dot. zwyklych lamp
    Przez sebo w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-12-2002, 15:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •