Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Wątek: problem

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poland - mazowieckie
    Posty
    162

    problem

    Witam,
    mam problem z elektroniką. Mianowicie cos pobiera mi prąd i gdy auto stoi okolo 2 dni to akumulator sie rozladowuje...
    Nie wiem tylko co ten prąd pobiera akumulator kupilem nowy, alternator jest po remoncie... Jak to mozna sprawdzic bo na scanie nic nie ma...
    Od czasu kiedy wyremontowalem alternator żarzy (nie swieci) mi sie od niego kontrolka.

    Jezeli mieliscie taki problem lub wiecie co z tym zrobic to z gory dzieki za pomoc

    Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    zielona gora
    Posty
    10
    takie to wlasnie sa auta moj koles najechal tt ponad 300tys bez awari ja przejechalem 220 i klekla mi turbina ktos wie jakie koszta i co z tym zrobic i czy to prawda ze to norma wsrod audi z silnikiem 1.8turbo

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    a moze masz jakies zwarcie?

    martinez, ok ale ja bym sie nie spodziewal bezawaryjnej eksploatacji po 11-sto letnim aucie z przebiegiem 250 - 300 tys. Bardzo duzo zalezy od tego, jak auto bylo uzytkowane, serwisowane itd.

  4. #4

    Re: problem

    Cytat Zamieszczone przez dawidusr
    Witam,
    mam problem z elektroniką. Mianowicie cos pobiera mi prąd i gdy auto stoi okolo 2 dni to akumulator sie rozladowuje...
    Nie wiem tylko co ten prąd pobiera akumulator kupilem nowy, alternator jest po remoncie... Jak to mozna sprawdzic bo na scanie nic nie ma...
    Od czasu kiedy wyremontowalem alternator żarzy (nie swieci) mi sie od niego kontrolka.

    Jezeli mieliscie taki problem lub wiecie co z tym zrobic to z gory dzieki za pomoc

    Pozdrawiam
    Sprawdź zegary - more info, zagadaj z iceboyem, zna temat dokładnie.
    Standard w TT.
    TTHud | carnivore extraordinaire

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    zielona gora
    Posty
    10
    mari ale mialem wczesniej japonczyka i najechalem nim 460 tys w silniku nic nie robilem nie narzekam moj wybor ja chcialem tt na nowsze nie mialem kasy ale jak widze ze tu byly roczniki 2001 za dwadziescia pare tys to widze ze i tak sporo przeplacilem za swoja

    [ Dodano: 26 Luty 2009, 09:36 ]
    jeszcze jedno koles ma golfa z tym silnikiem 370tys bez awari silnika oczywiscie zawieszenie i tego typu sprawy robil ale silnik igla miedzy innymi on mnie namawial na ten silnik

  6. #6
    Martinez, wyobrażam sobie TT z 2001 za dwadzieścia* tysięcy.
    To tam chyba tylko logo na przednim grillu z TT a reszta to zlepek.

    Nie narzekaj, jak Ci padło to turbo, oglądał to ktoś?

    Orientowałeś się ile nowe ?
    TTHud | carnivore extraordinaire

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    zielona gora
    Posty
    10
    tak ogladal koles ma warsztat nowe 3 tys zl zalamka

  8. #8
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Piszesz że masz 200koni z 1.8T może tu leży problem. robiłeś chiptuning
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #9

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    zielona gora
    Posty
    10
    zuczek nie znam sie na tym normalnie 180 ale mowil ze cisnienie jest podniesione na turbinie czy cos filtr stozkowy tez jest ale nie wiem czy seryjnie czy montowal za to mam bardzo ladne felgi kupilem je za 3 tys wkleje fote sami ocenicie chyba jedno co kupilem i sie nie psuje

  10. #10

    Dołączył
    Sep 2008
    Skąd
    TRÓJMIASTO
    Posty
    43
    witam

    moje audi jest z rocznika 2000 225 konne ma zrobjone 24000 tys a chodzi jak ta lala!
    kupiłem je sprowadzone ze szwajcari jezdze pół roku ponad i jak do tej pory nie ma problema odpukac!!!!!!
    pozdrawiam !!!!!

  11. #11

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Wybacz martinez ale jak się zaczyna ładowanie kasy w auto od kupienia nowych "wypasionych" felg zamiast pożądanego sprawdzenia auta... to trochę dziwne podejście. "Jakieś ciśnienie jest podniesione na turbinie, jakiś filtr stożkowy" - stary zacznij od podstaw a później ładuj kasę na lans - a zresztą każdy robi co chce tylko później tematy "Pomocy turbina padła ale felgi to mam wypaśne ze hoho" albo "ratujcie 257 błędów mi na vag-u wyskoczyło ale za to końcówkę wydechu jaka kupiłem budzi cala okolice!!!" (to już raczej dla tych którzy tydzień na forum spędzili i wiedza ze Vag to podstawa tylko po przeskanowaniu żałują ze go w ogóle kupili bo sprzedający auto za 25 tys twierdził ze silnik jak żyleta i nic tylko lac paliwo i jechać a tu takie bagno) albo "kupiłem TT za 25 tys i kto mi powie ze to auto musi być drogie a ze trochę kierownica ściąga to pomóżcie koledzy forumowicze"
    Przepraszam Martinez to powyższe nie koniecznie do Ciebie bo Cie w ogóle nie znam ale to coraz częstsze przypadki. Gdzie te czasy gdzie jak ja TT kupowałem to 90% z nich była warta uwagi bo ich właściciele nie szczędzili kasy na nie i TT-tki nie były składane z 3 innych.
    ...

  12. #12

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Malinowy
    Posty
    52
    mialem podobny problem. U mnie prąd ciągneło zabezpieczenie Autoguard (ktore wyjałem i jak ktoś chce mogę sprzedać) oraz zwarcie w elektrycie. Tez kupilem nowy akumulator i tylko patrzylem na prostowniku jak wciaz mi pradu ubywa. Elektryk za pol dnia spedzonego przy aucie wzial chyba ze 200 pln

  13. #13

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    zielona gora
    Posty
    10
    odeen masz calkowicie racje nie kryje tego ze bardziej kieruje sie emocjami niz rozsadkiem a co to jest vag tylko sie nie smiejcie bo juz nie raz sie zderzam z tym okresleniem

  14. #14
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    temat bardzo często wałkowany na forum opcja "szukaj"
    http://www.vag-com.pl/vagcom.htm
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  15. #15
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Podniesione coś jakiś stożek MARTINEZ masz odpowiedz na swoje klopoty(ja też mam podniesione ciśnienie ale żeby to wszystko dobrze jeżdzilo wpakowalem w to ok 9000tyś zł) zrób z tym porządek i ciesz się bezawaryjną eksploatacją
    Te 200koni to też pewnie ze slyszenia
    Znowu TT znowu Cabriolet

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •