Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Impregnacja podwozia.....czy w audi TT to jest konieczne?

  1. #31
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Tak szczerze nie ma rzeczy wiecznych.
    Ale 2002r i taka ruda to wiesz, porownaj nowsze auta itp z mk1.
    Mysle ze jak bys wzia swoje tt i postawil kolo np. Opla z 2002r to bys sie zdziwil w jakim jest stanie opel(mazda i tym podobne).
    Mi np w oplu zadbanym z 2000r w jedna zime zjadlo nadkole, pewnie cos sie dzialo wczesniej, ale w momencie zauwazenia juz bylo za pozno, ruda z kazdej strony atakowala jakimis niespodziankami.
    Sam mam tt z 2000r i szczerze pod nadkola nie zagladalem ale pomijajac to ruda mam tylko na nadkolu od strony drzi pod spodu bo tam sypie piach z kol i to tez w nie jakims zlym stanie, po prostu cos sie dzieje. Wiec patrzac na 20lat auto to jest swietna blacha i konserwacja.
    Przytocze smieszna rzecz, jak kupowalem auto pojechalem na 1 przeglad przed rejestracja, pan wszedl pod auto i stwierdzil ochoczo ze pieknie tu od spodu wszystko, sam ma 5letnia KiA ktora wyglada duzo gorzej niz 20letnie tt .

    Btw. 2 zdj to widze rudy nalot prawdopodobnie ze srubki. I pare kropek ktore zetrzesz poprawisz i nan20lat będzie.

    Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

  2. #32

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    dabrowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    black
    Posty
    70
    w 100% sie zgadzam kolego. jak na tak stare auto to naprawde jest niezle ale sraczka mnie bierze jak widze ludzi ktorzy sie zachwycaja nad tym autem i pisza ze zero rdzy a tak naprawde nigdy nawet nadkola nie zdjeli. mysle ze nie jeden by sie zdziwil.

    zapytalem na forum blacharskim co zrobic z tym moim uszkodzeniem i odezwala sie jedna osoba ktora na ogledzinach tt 8n zdjela nadkole i dziura w tym miejscu byla taka ze mogl reke wlozyc. takze chyba jest to z jakiegos powodu pomijany ale powazny problem..

  3. #33

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    nie jestem mechanikiem i wklejając fotki mogłem wkleić nie te mój mechanik przy konserwacji u mnie podwozia jak go znam to auto rozłożył na części przyznał, że jest wzorowo. Chociaż on ogólnie lubi auto to nie wiem czy jest obiektywny ocenić możecie sami w moim temacie.

    https://www.klubtt.pl/showthread.php...rzysztof/page2

  4. #34
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez cyna Zobacz posta
    w 100% sie zgadzam kolego. jak na tak stare auto to naprawde jest niezle ale sraczka mnie bierze jak widze ludzi ktorzy sie zachwycaja nad tym autem i pisza ze zero rdzy a tak naprawde nigdy nawet nadkola nie zdjeli. mysle ze nie jeden by sie zdziwil.

    zapytalem na forum blacharskim co zrobic z tym moim uszkodzeniem i odezwala sie jedna osoba ktora na ogledzinach tt 8n zdjela nadkole i dziura w tym miejscu byla taka ze mogl reke wlozyc. takze chyba jest to z jakiegos powodu pomijany ale powazny problem..
    Zdrapać i zabezpieczyć a nie się żalić jakie to audi jest blee.
    Ja mialem tt z roku 99 i nic nie moglem znalezc takze nie kazdy przypadek musi byc taki sam. Teraz tez mam jedna sztuke z 99 roku i sie okaze co ja tam znajde

Podobne wątki

  1. Konserwacja podwozia (warunki domowe)
    Przez Tusjan w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-03-2017, 07:34
  2. Kupie pokrywe podwozia przednią audi TT
    Przez rachomir w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-07-2016, 09:50
  3. MK2 [8J] Szukam zdjęć podwozia Audi TT 8J 2.0 T
    Przez thefirm w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-05-2015, 18:53
  4. Osłonę silnika (od strony podwozia)
    Przez KrzysiekA w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-05-2015, 12:20
  5. Podstawowe i konieczne wymiany w TT
    Przez BarTTek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-01-2009, 23:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •