Pokaż wyniki od 1 do 15 z 555

Wątek: Forge - Splitter oraz inne opcje DV , BOV

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133

    Forge - Splitter oraz inne opcje DV , BOV

    Zmieniłem oryginalny tytuł w związku z czesto pojawiającymi się w tym wątku innymi niż Splitter rozwiązaniami . Od tej pory w wątku tym dozwolone są dyskusje o wszelkich innych opcjach dotyczących tematu BOV , DV i ich hybryd

    Zainstalowałem BLOW OFF FORGE który zamowilem jakies 3 tyg temu...

    Forge Motorsport | Alloy Fabrication

    Model BOV-a: FMDVSPLTR

    Montarz byl bardzo prosty, po wyregulowaniu zaworu (zgodnie z instrukcją) wszystko działa OK - tak jak producent zapewnial nie bylo zadnego wariowania komputera i zadnych blędów... bylem mile zaskoczony po przejazdzce próbnej zawór w przeciwienstwie do oryginalnego boscha (plastik-dziadostwo) nie przepuszcza powietrza i jest szczelny, dzieki czemu nie ma spadku mocy i petarda pięknie sie kreci do 7 tys obrotów! (potem odcięcie)... Miejsce upustu atmosferycznego mozna zaslepic specjalną zaslepką jak ktos chce miec w 100% zawór recylkujący (ale po co? )


    Zrobilem 400 Km od montazu i dzisiaj rano podpinalismy go jeszcze do komputera diagnostycznego - błędów 0

    Spalanie srednie (tryb mieszany) tez mi spadlo (9,3 dm3/100 Km), dodam jeszcze na koniec ze przeprogramowalismy przeplywomierz pod filtr stozkowy który mam u siebie zamontowany (wlasciwie wszystko co trzeba zostalo poustawiane )... tak ze wszystko jest dopięte na ostatni guzik i calosc ze sobą pięknie współgra teraz jeszcze TT czeka na CHIP ale to po swietach


    Oto zdięcia zamontowanego BOV-a :









    moze nagram jescze filmik zeby mozna bylo posluchac jak to fajnie chodzi....


    POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ZYCZE WESOLYCH SWIAT!
    Ostatnio edytowane przez Arttur ; 23-01-2011 o 21:52 Powód: przekształcenie wątku ;-)

Podobne wątki

  1. Forge 007P DV vs. Forge Splitter Combination DV/BOV
    Przez Bartosz w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-01-2009, 20:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •