Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
Ten wezyk ma za zadanie podnosic membrane w srodku DVki za sprawa podcisnienia czyli jak ODEJMUJESZ gaz. Wtedy dvka zrzuca niewykorzystane cisnienie zeby nie wracalo one na lopatki turbiny. Wiec jak przyspiesza z opoznieniem to nie ma nic wspolnego z tym wezykiem, a raczej np. z samym dv ktory jest nieszczelny.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Na Twoim miejscu kupilbym ori dvke jak cos, bo jesli ta z allegro okaze sie gowniana to stracisz kase i w dalszym ciagu nie bedziesz pewny czy winna jest dvka. Dvki nie zmienia sie raz w roku takze mysle, ze warto zainwestowac w ori.
Wiem że ori to ori - na pewno byłoby lepiej. Wziąłem ten tańszy na próbę - jak się coś będzie krzaczyć to wezmę ori bo mają w serwisie OOOO na półce. Jutro będę miał to w rękach - przelatam na nim troszkę i zobaczymy może czasami warto zaryzykować. Zobaczymy. Później będzie ew. opinia wyrobiona czy warto.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
Wiem że ori to ori - na pewno byłoby lepiej. Wziąłem ten tańszy na próbę - jak się coś będzie krzaczyć to wezmę ori bo mają w serwisie OOOO na półce. Jutro będę miał to w rękach - przelatam na nim troszkę i zobaczymy może czasami warto zaryzykować. Zobaczymy. Później będzie ew. opinia wyrobiona czy warto.
No i wymieniłem w piątek, polatałem trochę na tym DV z Allegro i powiem Wam że "niunia" jest jakaś ospała. Przy starym oryginalnym wydawała się jakby szybciej przyśpieszała. Zniknął dźwięk takiego upuszczania powietrza lub powietrza odbijanego od łopatek turbiny przy zmianie biegów - ale też brak takiego fajnego przyśpieszenia jak było. Podepne jeszcze vag-a aby zobaczyć błędy bo po wymianie też nie patrzyłem a jak DV był wadliwy to na pewno jakieś błędy są. Czy może mieć DV taki wpływ na przyśpieszenie czy jednak moga być nieszczelności lub cosik innego?